Odpowiedz
Autor Wiadomość
Kobieta
PostWysłany: 12 Lut 2009, 20:35 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Private.
W klubie Pawlla ponoć tańczą boty. Na rynku stoi bot ze Sky. Sky ma dookoła z 7 botów - po co tyle? Jak wiemy boty lagują. Dzięki zalagowanej PR nie mogę się teraz zalogować po crashu.

Może należałoby się zastanowić co ma w PR być - boty czy avatary prawdziwych ludzi, bo jak na razie widzę, że mimo, że mam dobry komputer to od kiedy ilość botów rośnie to obok Sky bez "zawisu" przejść się nie da - a ustawianie grafiki na low? Dlaczego nie?

Dlatego, że nie będę na koszt botów niszczyć sobie widoki ładnych kamienic PR i roślinności jaka jest w Polskiej Republice. Jak lagów i crashów nie było tak teraz można się pochlastać.

W imieniu swoim i innych osób, które także laguje - wnioskuję i proszę o przemyślenie pomysłu z botami. Zamiast bota z tabliczką wystarczy postawić samą tabliczkę - naprawdę...

Edit: Oraz wnioskuję o jakieś przeszukanie co laguje w PR, rozmawiałam z Mariuszem, więc jeśli to prawda co on mówi, że coś jest nie tak i dziwnie PR laguje - trzeba doszukać się przyczyn - dotychczas lagów nie miałam, a teraz jest coraz gorzej.

Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez Eve Amoufhaz, 12 Lut 2009, 22:14, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 12 Lut 2009, 20:57 
Dołączenie:
Luty 2009
nick w SL: Dsx Viking
Jeśli prawdą jest to co mówi Eve to
precz z botami

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 12 Lut 2009, 21:49 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Eve Amoufhaz napisał(a):
W klubie Pawlla ponoć tańczą boty.

Taaak?
Niezwykle one są wygadane 8-)

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 12 Lut 2009, 21:50 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Wydaje mi sie, ze bot laguje tak, jak zwykly avatar na obecny na SIMie.

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 12 Lut 2009, 21:53 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
Popieram Eve precz z botami.Mnie laguje jak za przeproszeniem cholera patrze a tu bot jakieś dziewczynki z tabliczka sama tabliczka już starczy :-/

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 12 Lut 2009, 21:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2008
nick w SL: Adams Dovgal
Sama tabliczka trafficu niestety nie zrobi ;-)

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 12 Lut 2009, 22:00 
Dołączenie:
Luty 2009
nick w SL: CT
Boot bedzie lagowal zawsze tak samo jak zwykly avi.Eve mozesz miec super machine a lagi zdarzaja sie nawet na najlepszych komputerach co moge stwierdzic sam po sobie.
Lagów bedzie mniej jak aviki beda chodzic mniej strojnie,same włosy u pan czasami maja po 200 primow doliczajac do tego primowe ubrania etc sami sobie stwarzamy lagi a zwalamy na biedne booty :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 12 Lut 2009, 22:09 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2008
nick w SL: Gosienka008 Georgia
A ja jestem zdania, że jak Wielkie Królestwo of Linden Lab zrobi porządek u siebie w tych swoich miliardowych ilościach kabelków to i lagi znikną:P

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 12 Lut 2009, 22:12 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
Ale akcja odlagować PR nie zaszkodzi :-)

Mi Codee powiedział, że boty lagują i że się na tym zna, więc zgłosiłam tylko pomysł zastanowienia się.

Jeśli to coś innego to trzeba przyczyn poszukać.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 12 Lut 2009, 22:18 
Dołączenie:
Luty 2009
Eve wierz mi ,iż takowy bot nie czyni zła sl ma bardzo wielki obszar nie wiem dokładnie jaki i nie chce mi sie szukać w necie i przypominać,ale to sie składa z kilku serwerów i każdy jest od czegoś innego.Gdyby słonia położyć na mrooofke tyż by nie zdzierżyła :) mam dla Ciebie ciekawostke kliknij tylko w link ;-) I jak ma nie być lagów :D

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 12 Lut 2009, 22:19 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Pawell Bulloch
Eve, obrażasz panie, które u mnie pracują. Zapewniam Cię, że żadna z nich nie jest botem. Czy to zamyka temat?

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 12 Lut 2009, 22:22 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2008
nick w SL: Gosienka008 Georgia
To teraz te biedne mrooofke tam wpuścić i niech robi porządek.
A najlepiej to cała jej rodzine.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 12 Lut 2009, 22:23 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
W klubie Pawell's Angels nie ma botów.
A przy okazji, Eve, to nie jest klub Pawła. Właścicielami jesteśmy we troje - Madonna, Pawell i ja. Dziwne, że osoba z Twoim światopoglądem a priori uznała, że rządzi mężczyzna 8-)

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 12 Lut 2009, 22:25 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
Pawell ja napisałam to na podstawie wniosków z tego co sam kiedyś powiedziałeś. Skoro z pomysłu nie skorzystałeś jednak to wystarczy powiedzieć i tyle.

Co do lagów w PR rozmawiałam z Mariuszem właścicielem Sky. Powiedział mi, że lagi w PR są czymś dziwnym, tym bardziej, jeśli się ma 6MB łącze, 2GB RAM i najlepszą grafikę GF 8600.

Więc zamiast szukania co zamyka temat Pawell włączyłbyś się do pomysłu znalezienia przyczyn lagów w PR. Od niejednej osoby już słyszę, że to jest coś dziwnego.

Coś z serverem - możliwe, ale co w takim razie? Każdy sim ma swój server - mam rozumieć, że PR stoi na jakimś złym? Jakoś w to nie wierzę.

Pozdrawiam.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 12 Lut 2009, 22:27 
Dołączenie:
Luty 2009
Czytaj co pisze bo zaczne od tylu :-P

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 12 Lut 2009, 22:29 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
Vangelis napisał(a):
Czytaj co pisze bo zaczne od tylu :-P

Przeczytałam. Ale z tego co mi mówiono to każdy sim na jakimś serverze leży, więc stąd pytanie - PR dostała jakiś wolny?

Już nawet w Second Poland miastach nie mam lagów, a w PR mam. A dotychczas nie miałam nigdzie.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 12 Lut 2009, 22:41 
Dołączenie:
Luty 2009
Kazdy serwer urzymuje inna opcje np skrypty etc...http://pl.wikipedia.org/wiki/Second_Life

i nie ma sie co dziwic ze laguje

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 13 Lut 2009, 08:38 
Dołączenie:
Czerwiec 2007
Najłatwiej zwalić winę na boty. Większość botów nie pobiera danych graficznych z serwera i potrzebuje znacznie mniej informacji niż typowy awatar uruchomiony na standardowym graficznym kliencie SL. Nawet na łączu GPRS można zalogować kilka botów a klienta graficznego nie zalogujesz.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 13 Lut 2009, 11:13 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Owszem, mamy jakiś lewy serwer, o czym jako estate manager pisałam do Linden Lab dwukrotnie i o czym Ci, droga Eve mówiłam. Jeśli coś laguje w Sky, to światła, quizery i inne takie. Myślę, że można było porozmawiać z którymś z EM przed objeżdżaniem ludzi na forum ;)

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 13 Lut 2009, 14:41 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2009
nick w SL: Mariusz Tomsen
no to moja pora wypowiedzieć się na ten temat! po 1 lagi w Polskiej Republice były zanim pojawił się Sky ze swoimi botami, dokładnie to sprawdziłem zanim tam się znaleźliśmy i chyba każdy wie dlaczego w PR są lagi, po 2 jeszcze wczoraj Eve pisała mi, że ma lagi od czasu powstania nowego night clubu więc nierozumiem dlaczego dzisiaj pisze inaczej, po 3 poprzednio miałem wyspe około 30 000 metrów i mieliśmy tam 10 botów włączonych zawsze, a lagów nie było prawie nigdy (spytajcie stałych bywalców Sky Club, byłych mieszkańców Sky Village, byłych mieszkańców darmowych mieszkań, czy osób które wynajmowały tam sklepy), więc myślę, że argument co do botów jest lekko mówiąc nietrafiony. Jakieś 2 miesiące temu do PR przyszła jedna ładna Pani o nazwisku Linden, Jej zdaniem lagi są spowodowane tym, iż członkowie grupy budujący obiekty nie należą do grupy właścicielskiej (mniej więcej), grupę taką stworzona, lagi są dalej. Niestety dużą część wyspy Jej właścicielka musi wynajmować to zrozumiałe, każdy może na wyspie stawiać co tylko mu się podoba, w niebie jest bardzo dużo obiektów porozwalanych ogólnie panuje bałagan (tutaj zauważę że sam widziałem obiekt mający 1 prim, poofer, który spowalniał wyspę w taki sposób, że przejście od Forumowej do fontanny zajeło mi jakieś 5 minut), nikogo nie chce oskarżać bo nie mam dowodów, ale jako były właściciel polowy regionu wydaje mi się to dziwne, a nawet bardzo dziwne. Ja powiem szczerze mam net 1 mb (w porywach) ale dość dobry komputer, ja lagów nie mam aż takich żeby był to dla mnie jakiś problem, oczywiście mówię tu o sobie, ale skoro Eve nagle zaczęła lagi mieć nie do wytrzymania może coś nie tak jest z Twoim netem?

ps. dzisiaj postaram się zrobić mały test i będzie wszystko jasne, no i jeszcze dwie sprawy (będę bardzo szczery) po co stwarzać w PR "coś" (to "coś" do dowolnej interpretacji) co praktycznie nie funkcjonuje i w żaden sposób nie przyczynia się do rozwoju regionu już wolę mieć te lagi, ale żeby przynajmniej coś na wyspie się działo, no i sprawa druga postaram się po troche wykupować (czyt. wynajmować) ziemie na PR - nie po to zeby rozbudowywać klub lecz po to żeby mniej osób miało na niej prawa budowlane.

Ostatnio edytowany przez Mariusz Tomsen, 13 Lut 2009, 15:14, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail GGOffline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Moderatorzy

Madelaine, Republika Polska

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso