Odpowiedz
Autor Wiadomość
Mężczyzna
PostWysłany: 14 Lut 2009, 09:22 
Dołączenie:
Czerwiec 2007
Na pewno jeden kotek nie zalagował całej PR. Nie wiem jak jest na wyspach LL ale w OpenSimach Master Avatar może wyłączać skrypty użytkowników więc jakieś narzędzia są. Gdy są największe lagi można podejrzeć Top Scripts i wyłączyć na parę minut te skrypty które najbardziej obciążają serwer. Będzie wtedy wiadomo czy bardziej chodzi o jakość (lub bylejakość skryptów) czy o ilość.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 14 Lut 2009, 15:45 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: Linka Demina
popłakałam się ze śmiechu.
Sumując.
Kilka botów rządzi republiką, a po rządzeniu dorabiają u Mad ( bo to nie jest klub szowinisty Pawella!), codeee chodzi w kółko i liczy skrypty, Morri łapie kota( pewnie dlatego, że jest zazdrosna, sama jest kotem, a podwórko jedno). jAumi zbiera motyle tylko czarne bo te nie lagują, a Mariusz oddaje pół klubu na cele dobroczynne.
Czyż to nie jest najwspanialszy sim na ziemi?

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 14 Lut 2009, 16:34 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Tak, droga Linko. t ojest cudony sim. Dlatego tacy jak ja nadal tam przebywają i ziemii nie chcą oddać.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 14 Lut 2009, 21:23 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Gdzieś kiedyś słyszałem/ czytałem (poprawcie mnie jesli sie mylę), że

na jeden serwer pzrypadają 4 simy więc:
Wystarczy, że jeden z simów bedzie za mocno obciążony by lagi miał cały serwer, czyli wszytkie simy

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 14 Lut 2009, 21:26 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
nick w SL: Anulka Zimminy
Na jeden serwer przypadaja 4 simy typu Homestead a nie jest tak w przypadku PR. PR jest pelna prywatna wyspa i dziala samodzielnie na wydzielonym serwerze.
Tak wiec pomyliles typy rejonow/simow

Ostatnio edytowany przez AnulkaZ, 15 Lut 2009, 08:40, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 15 Lut 2009, 00:50 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Ja właśnie mówię, co widziałam w Top Scripts. Bez wnikania w szczegóły. Jak kto nie wierzy, to zrobię screena. Nie wiem, kto rządzi. Robiłam wszystko, co w mojej mocy, żeby odlagować PR, włącznie z kontaktem z Lindenami. Średnio mnie wtedy ktokolwiek słuchał, może dlatego, że nie należę do tych tajemniczych rządzących. Kwestia stawiania primów na inną grupę i lagów z tego wynikających to bujda na resorach i zupełnie nie o lagi chodziło, kiedy zmienialiśmy grupę uprawnioną do rezowania.

Co do kota, nie patrzyłam czyj, widziałam tylko że jest i robi lag ogonem.

Profil E-mail GGOffline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Moderatorzy

Madelaine, Republika Polska

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso