Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.
Autor Wiadomość
Kobieta
PostWysłany: 17 Lut 2009, 12:24 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Beyonce Weatherwax
Cytuj:
Beyonce, jak rozumiem jesteś zwolenniczką rządów większości wybranych w wolnych powszechnych wyborach czyli tzw. demokracji

jestem zwolenniczka normalnych rzadow nawet tych demokratycznych ale jak widac demokracvja u niektorych nierozerwalnie wiaze sie z kolesiostwem
Cytuj:
Jeżeli tak to może zwrócisz również uwagę na pewien drobny fakt, że większość osób, z którymi dyskutujesz nie przyznają Ci racji.
- bulloch blagam , wiekszosc osob nie przyznajacych mi racji tak gleboko sobie w d....e wchodzi na tym forum ze gdyby sprzedawac wazeline mogliby dorobic sie fortuny, mdli mnie jak czytam te wypociny och ach ta powiedziala dobrze tamta jeszcze lepiej , a kazdy kto mysli inaczej od razu jest beeee
Cytuj:
Może, zgodnie z zasadami demokracji, uznasz, że jednak się mylisz i przestaniesz prowadzić irracjonalną krucjatę?
- jesli uwazasz ze kolko wzajemnej adoracji stwiedzi iz nie mam racji to mam to uznac za dogmat to buuloch jestes bardziej naiwny niz myslalam
Cytuj:
W ramach terapii uspokajającej proponuję Ci pracę w moim klubie jako tancerka
- ))) w twoim pozal soe boze klubie nie chcialabym pracowac za zadne skarby swiata, ani ty ani to miejsce nie przypada mi do gustu, gdyz moj drogi i jedno i drugie z dobrym smakiem niewiee ma wsponlnego

Cytuj:
Oczywiście możesz u mnie pracować pod innym altem...
taak wiem ze zmiana altow a co za tym idzie totalna schizofrenia jest u was w modzie ale ja za to podziekuje jesli komus mam ochote wygarnac co o nim mysle to nie pod altem tylko pod moim imieniem BEYONCE

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 17 Lut 2009, 16:57 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Pawell Bulloch
Jesteś chorą z nienawiści kobietą, żal mi Ciebie i szczerze Ci współczuję. Więcej nie będę z Tobą polemizował. Przepraszam.

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 18 Lut 2009, 03:26 
Ludzie dajcie juz spokoj. Nie jestem juz za zadna ze stron, bo kazda ma swoje racje, ale tego nie da sie dalej czytac. SL to z zalozenia odskocznia od codziennych trosk i problemow z RL. To jest tylko i wylacznie zabawa. Podajcie sobie dlonie i w koncu zacznimy cos robic w SL, tworzyc cos, organizowac. Przez prawie 2 lata jak jestem w sl, tak bezplciowego okresu chyba jeszcze nie bylo. Okres walk i klotni... Ale o co my sie wlasciwie klocimy? Naprawde ja i spora czesc uzytkownikow forum, prosimy was o pranie brudow in-world, ale przede wszytkim sprobujcie sie pogodzic. Pokazmy swiatu ze polacy to prawdziwy narod, a nie zgraja wysiedlencow, ktora za glowe sasiada oddalaby caly swoj dobytek.

Kobieta
PostWysłany: 18 Lut 2009, 09:27 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Pawell napisał(a):
Jesteś chorą z nienawiści kobietą, żal mi Ciebie i szczerze Ci współczuję. Więcej nie będę z Tobą polemizował. Przepraszam.

zabrakło sensownych argumentów??? a moze ich w ogole nie bylo ????
dlatego trzeba uzyc oklepanych stereotypów??/ ładnie , pogratulować

[ Dodano: 2009-02-18, 09:37 ]
deha napisał(a):
Ludzie dajcie juz spokoj. Nie jestem juz za zadna ze stron, bo kazda ma swoje racje, ale tego nie da sie dalej czytac. SL to z zalozenia odskocznia od codziennych trosk i problemow z RL. To jest tylko i wylacznie zabawa. Podajcie sobie dlonie i w koncu zacznimy cos robic w SL, tworzyc cos, organizowac. Przez prawie 2 lata jak jestem w sl, tak bezplciowego okresu chyba jeszcze nie bylo. Okres walk i klotni... Ale o co my sie wlasciwie klocimy? Naprawde ja i spora czesc uzytkownikow forum, prosimy was o pranie brudow in-world, ale przede wszytkim sprobujcie sie pogodzic. Pokazmy swiatu ze polacy to prawdziwy narod, a nie zgraja wysiedlencow, ktora za glowe sasiada oddalaby caly swoj dobytek.

o co sie spieramy czesiu????
w gigantycznym skrocie
dla mnie szczytem sk....stwa jest to co zrobila Mad i aman
bezczelnie i perfidnie zlozyli wniosek o moje odwolanie uwaga - w trosce o dobro republiki- jako powod podali moje zamierzone nieobecnosci - wiedzac doskonale jak wynika z zapiskow jakie ja posiadam iz moja nieobecnosc byla usprawiedliwiona , a ich nieobecnosc i opieszalosc nie koniecznie.
Wiec wkurza niesamowicie taka obłuda i fałsz, bo jezeli ktos ma chore dziecko i nie koniecznie musi siedziec w sl to jest zrozumiale ale na boga nie pozniej ta sama osoba perfidnie nie zarzuca innej osobie absencji bez podania przyczyn - to juz zakrawa o parodie.
O to poszlo latego olalam to towarzystwo wzajemnej adoracji a wszelkie pomyje jakie sie na mnie wylewa sa dowodem na to iz zaczepione gówienko zaczelo smierdziec i cos jest na rzeczy.
Jesli samemu odwala sie fuszere a zaraz potem leci sie na forum jako przyklad cnót wszelakich i troski o republike ,perfidnie poddaje sie jakies debilne wnioski w imie sprawiedliwosci samemu robiac to samo dobierajac sobie dupowłaza zeby miec oparcie - to sory ale nóż sie w kieszeni otwiera.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 18 Lut 2009, 10:00 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
BeyonceW napisał(a):
wszelkie pomyje jakie sie na mnie wylewa sa dowodem na to iz zaczepione gówienko zaczelo smierdziec i cos jest na rzeczy

Może mi się wydaje, ale nikt niczego nie wylewa.
Co do gówienka... staram się unikać zetknięcia z nim, jak mogę, ale czasami jednak muszę. Czego dowodem ten post.

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 18 Lut 2009, 10:11 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
nick w SL: Anulka Zimminy
Beyonce napisał(a):
.. w gigantycznym skrocie
bezczelnie i perfidnie zlozyli wniosek o moje odwolanie [...]Wiec wkurza niesamowicie taka obłuda i fałsz,[...] to juz zakrawa o parodie.
O to poszlo, dlatego olalam to towarzystwo wzajemnej adoracji a wszelkie pomyje jakie sie na mnie wylewa, sa dowodem na to iz zaczepione gówienko zaczelo smierdziec i cos jest na rzeczy.
Jesli samemu odwala sie fuszere a zaraz potem leci sie na forum jako przyklad cnót wszelakich i troski o republike ,perfidnie poddaje sie jakies debilne wnioski w imie sprawiedliwosci samemu robiac to samo, dobierajac sobie dupowłaza zeby miec oparcie - to sory ale nóż sie w kieszeni otwiera.

Gdy ochloniesz nieco, jak mniemam, i za kilka dni przeczytasz to co sama napisalas, a co dla jasności w cytacie zaznaczyła, to nie bedzie Ci chyba przyjemnie ? Zabawa zabawą ale to wyglada tak uczestnicy z tej zabawy sprawe życia i smierci robił. Wprawdzie zabawa i przyjemnoscia zabawy jest i powygłupianie się jak i zakonczony potężnym bólem glowy i zmęczeniem turniej szachwy.
Zabawa w Rzad w PR to nie miała być, chyba, zabawa na najbardziej durny pomysł niby polityczny a raczej rozrywką intelektualną. Jednak zawsze gdzieś granice postawić trzeba. O ile najbardziej zapiekła i zazartta dyskusja o przyszły kształt ustawy w sprawie kształtu i kolorów groszkow na majteczkach obowiazujących w PR strojów może być przyjemnością i swietną rozywką i kształtcącą zabawa o tyle, przekroczanie czy zniesienie bariery oddzielacej rozrywke od spraw personalnych zadną przyjemnościa nie jest.
I o ile wniosek Mad zaprezentowany przez Uzi moża merytorycznie krytykować i w tej materii toczyć spory polityczno - prawnicze to pozostaje to w konwencji zabawy. Przenoszenie tego na grunt urażonej ambicji, wytaczanie argumentów nijak mających sie do tej zabawy a wspóluczestnikow oceniające i próbujące personalnie poniżyć jest, moim zdaniem niegodne i nieuczciwe.

Na tej podstwie jako Moderator tego forum udzielam Ci Bey upomnienia. Prosze Cię bardzo o dyskusje o nieprawidlowej scieżce legislacyjnej, o argumentowanie czy kontrargumentowanie dotyczace prezentowanych przez dyskutantów zdan, natomiast Twoich wypowiedzi ani ocen cech personalnych osob uczestniczacych w forum i dyskusji tolerować nie zamierzam.

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 18 Lut 2009, 10:40 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
AnulkaZ napisał(a):
Beyonce napisał(a):
.. w gigantycznym skrocie
bezczelnie i perfidnie zlozyli wniosek o moje odwolanie [...]Wiec wkurza niesamowicie taka obłuda i fałsz,[...] to juz zakrawa o parodie.
O to poszlo, dlatego olalam to towarzystwo wzajemnej adoracji a wszelkie pomyje jakie sie na mnie wylewa, sa dowodem na to iz zaczepione gówienko zaczelo smierdziec i cos jest na rzeczy.
Jesli samemu odwala sie fuszere a zaraz potem leci sie na forum jako przyklad cnót wszelakich i troski o republike ,perfidnie poddaje sie jakies debilne wnioski w imie sprawiedliwosci samemu robiac to samo, dobierajac sobie dupowłaza zeby miec oparcie - to sory ale nóż sie w kieszeni otwiera.

ani ocen cech personalnych osob uczestniczacych w forum i dyskusji tolerować nie zamierzam.

AnulkaZ - mistrzostwo nad mistrzostwami :) tłumaczyć nie zamierzam [wyboldowałam]...ale powaliłaś mnie na kolana. Jesteś WIELKA :D

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 18 Lut 2009, 10:48 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2009
nick w SL: Sadi Baxton
Anulka
choc staram sie zachowac obiektywizm ale to co napisalas Bey na tym forum nie jak sie ma do obiektywizmu
to ze nie zamierzasz tolerowac wypowiedzi kogos na temat innej osoby to nie jest przejaw obiektywizmu a wrecz przeciwnie.
Dajesz sotrzezenia za to ze bey nazwala rzeczy po imieniu??? bardzo nieładnie)
w regulaminie jest napisane iz za wylgaryzmy mozna daewac ostrezeznie , za wulgaryzmy tak ale nie za kolokwializmy i parafrazy, [parabelle i przenosnie nie koniecznie literackie))))
Zatem niestety jestem sklonny stwierdzic iz to co robisz moja droga ni jak sie ma do obiektywizmu, idac twoim tokiem rozumowania 90% forumowiczow powinno miec juz po kilka ostrzezen.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 18 Lut 2009, 11:11 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Brawo Anulka
o to wlasnie chodzilo
dawanie ostrzezen za mowienie prawdy... spoko)))))

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 18 Lut 2009, 11:33 
Dołączenie:
Czerwiec 2007
Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda. Twoja prawda to ta ostatnia na tej liście.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 18 Lut 2009, 11:44 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
Bey i inni, nie mam nic przeciwko, abysie mowili prawde czy nieprawde, mam cos przeciwko wycieczkom osobistym do innych ludzi. Dyskutujcie ile wlezie o czyms a nie tym kims kto sie z Wami raczyl niezgodzic.
Nie musze wyrazac swojego osobistego stosunku co do domniemanego przez mnie poziomu umyslowego adwersarza, moge za to wyrazac swoje zdanie o tresci wypowiedzi.
Tak gdy poprosilam powyzej tylko o zaniechanie wyrazania swojej opini o Pani/Panu X to nie mowilam nic o nie wyrazaniu swojego zadnia na tematy poruszone/opisane przez Pana/Pania X. Regulamin mowi rowniez o obrazaniu innych uczestnikow, o trollowaniu i robieniu z forum chata. Rozmowa najbardziej ostra nie musi odznaczac sie proba ponizania innych. Chcesz byc szanowany to szanuj innych.
I tylkio tak prosze potraktowac moja prosbe o opanowanie przy postowaniu. Jezeli dokladniej przeczytac ostatnie posty na forum to nie tylko ja jestem juz zniesmaczona iloscia wycieczek osobistych calkowiecie dominujacych nad problemem.

Powtorze jeszcze raz.. mozemy sie spierac o smak sera do momentu az ktorys z dyskutantow nie zarzuci drugiemu ze onego smaku nierozpoznawanie i niedocenianie wynika z wylacznie z jego ograniczenia umyslowego i stanowi tego dowod.

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 18 Lut 2009, 12:41 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Krecik napisał(a):
Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda. Twoja prawda to ta ostatnia na tej liście.

po czym wnosisz????
ale wiesz masz racje
dokladnie tak jak mowisz
cala prawda - to ta ktora znaja ci co podnosz krzyk na forum
swieta prawda - to ta ktora sobie wmawia kólko wzajemnej adoracji
g prawda - to ta ogloszona przez kolo wzajemnej adoracji czyli tzw herezja oponentów i kazdy kto sie chocby wychyli na milimetr z tego koła dostaje po łbie w postaci pomyj regularnie wylewanych przez wlasnie tobie podobnych strazników tej pierwszej prawdy ktora najlepiej aby nie ujrzala swiatla dziennego dla dobra ... hmm no wlasnioe dla dobra kogo????

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 18 Lut 2009, 14:54 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Krecik napisał(a):

:shock: :shock: :shock:
Krecik, to naprawdę szczęscie że jest ktos taki jak Ty, kto potrafi tak ładnie, uroczo i szczerze wyłożyć swoje zdanie w temacie. Urocze.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 18 Lut 2009, 15:01 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Private.
Dokładnie Czesiu, tego już się nie da czytać. Dotychczas myślałam, że spotkają sie i dogadają. Teraz mam tylko ochote pikietować razem z Pietią. Odwołajcie się wszyscy. Premierem zostanie Ksiażątko i wszyscy będą happy.

Pozdrawiam.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 18 Lut 2009, 15:22 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
AnulkaZ napisał(a):
Bey i inni...[...]
Powtorze jeszcze raz.. mozemy sie spierac o smak sera do momentu az ktorys z dyskutantow nie zarzuci drugiemu ze onego smaku nierozpoznawanie i niedocenianie wynika z wylacznie z jego ograniczenia umyslowego i stanowi tego dowod.

A ja AnulkaZ - bardzo ładnie poproszę Cię, żebyś przeczytała to co wyżej w odpowiedzi do Ciebie napisał DJ - i zastanów się nad tym.

Mnie zastanawia tylko jedna rzecz - jak to się dzieje,że kiedy pojawiają sie osoby wyrażajace swoje zdanie w temacie, podejmujące wyzwania na potyczki słowne i zwykle jeśli to są osoby spoza "kółka wzajemnej adoracji" to zwykle ich wątki i odpowiedzi traktowane są jako trollowanie, traktowanie jako czat, czy podnoszone do rangi ubliżania innym użytkownikom czata ?

Wyobraź sobie taka sytuację [oczywiście jest mega irracjonalna] - wchodzisz do baru szybkiej obsługi, kupujesz posiłek: kluskii z mlekiem. Otrzymujesz go, ale okazuje się, że pływa w nim zdechła mucha. Reklamujesz zakupiony posiłek. Niestey okazuje się, że nie możesz reklamować - bo mucha wg. właścicela baru to dodatek gratisowy do posiłku. Ty się z tym nie zgadzasz i wnosisz skargę. Właściciel dalej twierdzi, że nie masz racji,że w ogóle to żadnej muchy nie było,a Ty jesteś osobą niespełna rozumu. Wnosisz kolejna reklamacje... bez rezultatu. Wszyscy mówią ci, że muchy nie było, a Ty masz nerwice i omamy. A Ty przecież widziałaś na własne oczy muchę w Twojej zupie.
Będąc przekonana o własnej racji, piszesz wszędzie gdzie się da, sygnalizujesz problem i nagle pojawia się ktoś, kto mówi Tobie, że Twój problem to nie problem, ze uskuteczniasz trollowanie, obrażasz właściciela baru melcznego, podważasz jego marke, a w ogóle to dają Ci ostrzeżenie, bo przy próbie udowodnienia swoich racji, emocje Cię poniosły i posłużyłaś się kolokwializmami, za co umieszczają Twoje zdjęcie w kazdym barze mlecznym z dopiskiem "TEJ PANI NIE OBSŁUGUJEMY". Nie rozumiesz dlaczego tak się dzieje, bo przecież nie kierowałaś słów personalnie, tylko dla podkreślenia beznadziejności sytuacji. Wiesz doskonale, że w prywatnej rozmowie słowa byłby ostrzejsze i ad persona.

Co czuje AnulkaZ ? czuje że wszyscy dookoła zwariowali ? że przecież chcesz tylko pochylenia się nad tematem i uszanowaniem Twojego zdania ?
Czy może AnulkaZ jednak ma wrażenie, że to wszystko to jedna wielka manipulacja i spisek właściceili barów mlecznych ?

:mrgreen: :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 18 Lut 2009, 16:27 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
czy jedna tylko Anulka wyrazila, ze ma dosc opluwania sie ludzi zamiast podejmowania tematu ?
Cytuj:
Właściciel dalej twierdzi, że nie masz racji,że w ogóle to żadnej muchy nie było,a Ty jesteś osobą niespełna rozumu.

Podkreslilam fragment w ktorym wykazujesz przejscie z tematu muszego na ocene osoby. O o ile w trzecim poscie (autor-odpowiedz-autor) nie nastepuje cos w stylu:
- Z zupie jest mucha
- Alez Prosze Pani, nie zauwazam..
- To kup sobie. kretynie, okulary...
a potem juz tylko o poziomie umyslowym i okularach mowa a nie gratisie dozupnyp, to taka dyskusja o muchowkach nie jest bynajmniej juz musza dyskusja.
Bedac pewna swojej racji zamiast zajmowac sie bezskutecznym udowadnianiem braku wladz umyslowo-optycznych Pana Kierownika, wysilki swe konsumentka na udowodnienie reszcie towarzystwa istnienia muchy by lepiej poswiecila.
Sa tez tacy, ktorzy z boku stoja i w takiej sytuacji reaguja, nawolujac do powrotu do meritum czyli muszego wkladu dozupnego zamiast dalej swiadkowac walce na bloto i ekstrementy.

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 18 Lut 2009, 16:41 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2009
nick w SL: Sadi Baxton
Cytuj:
- Alez Prosze Pani, nie zauwazam..
- To kup sobie. kretynie, okulary...

dokladnie
i dalej idat twoim Ann tokiem myslenia osoba z tej restauracji zacznie ci wyrzucac ze nazwalas go kretynem , a co za tym idzie ublizylas mu itd itd i rozpocznie sie zupelnie nowy watek o nazwaniu goscia kretynem po woli zapominajac o watku muchy wszyscy beda sie zastanawiac jaka jestes niedobra ze go tak zle nazwals inni nawet uznaja ze nalezy ci dac ostrzezenie baa nawet wyrzucic cie z restauracji a Ty przeciez pomimo dosc dobitnej parafrazy uzylas i przekazalas gosciowi to na co zasluguje)))
czyz nie jest podobnie na tym forum odnoscie tzw kwestii oponentów????

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 18 Lut 2009, 17:00 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Skoro rząd kręci na lewo (ew prawo, albo w obie strony) osobnicy zainteresowani powinni przy pomocy silniejszego sąsiada (rozumiem, że teraz PR jest osłabione walką we własnych szeregach) dokonać puczu, internować obecnych antagonistów i oczywiście królowa, chyba, że królowa nie należy do kręcących (wtedy będzie musiała zmienić tytuł z jej wysokości na panią wysokość ew towarzyszkę wysokość), wprowadzić w PR stan wyjątkowy (najlepiej 13 dnia miesiąca), powołać oddziały ZOMO, które będą patrolować PR i pozbywać się niewygodnych osobników zadających za dużo pytań, lub mających własne nie koniecznie analogiczne z rewolucjonistami zdanie.
Tak więc udajecie się do Magnusa, Sisel, Blanki (niepotrzebne skreślić) i za określone wymierne korzyści (np zyski z reklam, wynajmu skonfiskowanej ziemi) poprosić o pomoc w zmianie ownerów, naobiecywać wiele, aby zamknąć buzie mniej zorientowanym awatarom. I obowiązkowo straszyć przejęciem PR przez dopiero co zdobytego sojusznika.
W tym czasie internowani i ich znajomi powinni przejść do podziemia, wydawać jakieś gazetki, umieszczać antyrządowe (antyrewolucyjne?) hasła itd.

A na poważnie... Gdy zobaczyłam pierwsze proklamacje Republiki pomyślałam sobie - ciekawy pomysł, parę awatarów wymyśliło sobie świetną zabawę. Co prawda wątpliwości wzbudziła we mnie jedna rzecz - królowa i władza w rękach ludu - socjalmonarchia? Tego jeszcze nie było, ale ok. Ciekawe co z tego wyniknie. No i wynikło. Z coraz większą zadumą przeglądałam coraz to nowsze wieści z landu, w którym tak naprawdę byłam może kilka razy i okazało się, że pomysł na zabawę przerodził się w powód ogromnych kontrowersji. Nie znam szczegółów, szczerze mówiąc nie interesują mnie one. Niestety po raz kolejny zapomnieliście, że to nie jest realny świat.

Kochani, zapominacie o jednej bardzo ważniej rzeczy - SL to może i z nazwy drugie życie, ale przede wszystkim jest to zabawa. Eksperyment pt. Second Państwo wymknął się wam spod kontroli... Spróbujcie chociaż spojrzeć na to wszystko z boku tak jak ja :)

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 18 Lut 2009, 17:49 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
@ DJSadi
pozwole sobie jeszcze raz przepisac wymieniony dialog w wersji jaka mialam na mysli tym razem dodajac osoby dramatu by wrozumowania bedze odrobinke uscislic:

Cytuj:
KLIENTKA - Z zupie jest mucha
KELNER - Alez, Prosze Pani, nie zauwazam..
KLIENTKA - To kup sobie. kretynie, okulary...

Jezeli taka scenka zaistaniala by w mojej kawiarni (a mam takowa) to Pani ban na kawiarnie od reki nadaje i pozostale kawiarnie zawiadamiam

Jezeli z kolei byloby tak:
Cytuj:
KLIENTKA - Z zupie jest mucha
KELNER - Ty slepa kretynko, nie widzisz, debilko, ze to skwarki..

bana w mojej i wszelkich w miescie zaprzyjaznionych kelner dostaje co wilczym biletem sie ponoc nazywa. To do czego nawoluje to dyskusja ewentualna czy to skawarka czy mucha. Na 10 klientow ogladajacych rzeczona zupe 7 stwierdz ze to skwarka a 3 wlacaja pania reklamujaca ze to jednak zeschnieta mucha.

Wole dyskusje o wyzszosci pieczonej sloniny nad zechnieta mucha w zupie anizeli udowadnianie sobie wzajemnie kto z ktorego szptila na przepustce jest. I do tego od jakiego czasu probuje Was przekonac.

@NEM:
Pomysl wydawal sie, mi tez, obiecujaca zabawa, przede wszystkim intelektualna. I jakies swoj drobny udzial w tej zabawie staram sie miec. Teraz jednak, po pol roku, wydaje sie, ze zabawa nie jest juz zabawa, a dzieci pozostale jeszce w tej piaskownicy, juz sie wcaloe nie bawia a bitwe na kule piaskowe tocza ewentualnie pozostalosci psie z głebin dobywajac.

Moze jeszcze uda sie swiezego piasku do piaskownicy nawieżć i do budowania wyimaginowanych palacow na nasze lalki co mniej zacietrzewionych da sie namówic.

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 19 Lut 2009, 12:39 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
AnulkaZ napisał(a):
czy jedna tylko Anulka wyrazila, ze ma dosc opluwania sie ludzi zamiast podejmowania tematu ?

AnulkaZ napisał(a):
Bedac pewna swojej racji zamiast zajmowac sie bezskutecznym udowadnianiem braku wladz umyslowo-optycznych Pana Kierownika, wysilki swe konsumentka na udowodnienie reszcie towarzystwa istnienia muchy by lepiej poswiecila.
Sa tez tacy, ktorzy z boku stoja i w takiej sytuacji reaguja, nawolujac do powrotu do meritum czyli muszego wkladu dozupnego zamiast dalej swiadkowac walce na bloto i ekstrementy.

AnulkaZ - Odnoszę wrażenie, że przykład który przytoczyłam przeczytałaś zupełnie z innym zrozumieniem niż przekaz, który miał nieść.
Postaram się odrobinę wyjaśnić.

Nie zagłębiam się w to na jakim poziomie rozmawiał klient z właścicielem, wazne jest to,że właściciel nie uznaje - słusznej zresztą reklamacji - ma do tego prawo.
Klientka natomiast usiłuje wyłożyć swoją rację, czyli poświęca energię na udowodnienie, że mucha była w zupie. Nie udawadnia,ze szef jest niespełna rozumu [chociaz ten zarzut skierowany był w strone klientki],a stara sie udowodnić że racja jest po jej stronie i W ZUPIE BYŁA MUCHA.
Kolejny problem, mucha przez własciciela baru została spuszczona z wodą - brak dowodu na jej istnienie. Pytanie- Jak więc klientka może udowodnić swoją rację ? czyżby tylko słowami ? a jak bywa ze słowami i emocjami ? różnie... prawda ? dlatego właśnie w dyskusji często znosi nas na boki i chybocze niczym w rozklekotanej kolejce górskiej. Poza tym,kto uwierzy w słowa sfrustrowanej klientki, a nie w opinię właściciela sieci barów mlecznych ? no kto ... tylko ten, kto miał do czyninenia z muchą w zupie.

Na koniec dodam, że za każdym razem zadziwia mnie fakt świętego oburzenia tym, ze ktos komuś coś nawsadzał, że ludzie dyskutujac na "gorące " tematy reagują emocjonalnie, że ponoszą i puszczają im nerwy. Czyżby jedna wielka obłuda ? że niby wszyscy w życiu są tacy wyważeni , że kłótnie, sprzeczki i argumentacja przytaczana jest na zimno i z pełna odpowiedzialnościa ? bzdura. Bzdura , która karmimy się tutaj nawzajem. Zdaję sobie sprawę, że anonimowośc internetu pozwala nam na zakładanie innych masek na twarz.
Zamiast być szczerymi i prawdziwymi aż do bólu, udawadniamy chyba przede wszystkim sobie, że jesteśmy inni - tacy... moralni, tacy spokojni i aż do przesady kulturalni.

Ktoś mi kiedys powiedział: "w sieci mogę byc tym kim zechcę, mogę robic to czego w RL nigdy bym nie zrobił". I to chyba zamyka temat. :)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Moderatorzy

Madelaine, Republika Polska

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso