Odpowiedz
Autor Wiadomość
Kobieta
PostWysłany: 13 Lut 2009, 15:55 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
Madelaine napisał(a):
Jantarka napisał(a):
wszelkie moje wysiłki mówienia o Teatrze, podsumowane przez was były jako zbędna reklama

Off topic, ale nie mogę się powstrzymać - gdzie, jak, kiedy i kto zarzucił, że pisanie o Morfinie to zbędna reklama?

Mad... Ja mam skleroze...i nie waham sie jej użyc, ale Ciebie o to nie posadzałam, tym bardziej, ze gdzies nawet powstał oddziely watek, wywołany dyskusja o tym, że Jantarka "zagarneła" całe forum informacjami o swoim teatrze...bu buuu buuu...

Jacek - :DDDDD wiesz... to już takie ostatnie twoje podrygi...? nie masz już innego argumentu, będziesz odwracał uwagę przerzucając winę na mnie ? :DDDDDDD żałosne.

Aaaa i kończę już dyskusję, bo za chwilę dojdzie, że obrzucam wszystkich błotem, szargam dobre imię :DDD
Nie chce mi się już prowadzić dyskusji z twardogłowcami.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 13 Lut 2009, 16:17 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
No i wyszlo na to, ze poza megalomania jestem jeszcze obdarzony idiotyzmem wrodzonym, bo nic nie rozumiem z tego:(
Stwierdzlem, ze fabula i akcja to podstawa zabawy kazdej, co wspoltowrczyni teatru powinno byc bliskie. Napisalem, ze Jantarka jest wzorowym obywatelem, przykladem powinna byc dla innych, chodzila mi po glowe nawet jakas symboliczna nagroda!
Okazalo sie, ze to jest obarczanie wina:(

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 13 Lut 2009, 16:18 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Private.
Jantarka Jacek tak z przymrużeniem oka ;-)

Mi się zaczyna tu schemat rysować:

Mad→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→Bey
[center] kontra[/center]
Aman→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→Jantarka
I na krzyż i we wszystkich kombinacjach poza atakami między osobami nad/pod sobą. (sorki za strzałki ale spacja nie działa - kasuje się po 'wyslij').

Jacek lata pomiędzy grupami i szuka obiektywnego wyjścia.
Pietia i część ludu chce odwołać wszystkich 3 w rządzie.
MaxJames stara się, aby jednak nakłonić ową 3 do spotkania. Ja też.
Reszta czyta i nie wie czyją stronę łapać i co robić.

Troszkę to... chore?

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 13 Lut 2009, 17:50 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: Ogotay Slade
Ja ze swojej strony chciałbym wszystkim bardzo podziękować.
Bez Was dzień w pracy dłużyłby się potwornie, bo nawet przegryzki skończyły się kilka godzin temu :-P

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 15 Lut 2009, 15:59 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Pomyślałem sobie, że nie powinienem się włączać w dyskusję, która mnie bezpośrednio nie dotyczy, ponieważ nie jestem "obywatelem" RP choć czasem tam bywam, ale niemalże do łez rozbawiła mnie rozbrajająco naiwna, nie po raz pierwszy na tym forum pseudointeligentna argumentacja Jacka Shufftana i przy całej mojej złośliwej i wyjątkowo wrednej naturze nie mogę się powstrzymać.

Człowieku :) Czytasz czasem to co piszesz?

Cytuj:
kazda krytyka Republiki jest dowodem na to, ze ma ona sens

W ten sam sposób, można uzasadnić szlachetność działań Talibów, komunizm na świecie i totalitaryzm w Chinach :) Nie wiem ile masz lat, ale czuję że staropartyjną logiką to trąci na kilometr. Nie, nie każda krytyka stanowi o zasadności jakichkolwiek działań. Czasem trzeba potrafić spojrzeć z boku i zauważyć co jest złośliwością a co życzliwą krytyką i zastanowić się czy to co robię ma sens jeszcze :)

Nie będę się włączał w wywody dotyczące zasadności samego wniosku. Choć wiem, że tam gdzie "przepisy" robią się zbyt skomplikowane zaczyna się bagno. I zdaje się, ze właśnie z tym macie problem, że w wolnym świecie o prostych rynkowych zasadach - takich jak pisała Jantarka - płacę - wymagam, próbujecie robić coś co tak naprawdę ani nie ma prawa bytu na dłuższą metę - bo z tego co czytam to pseudorząd żadnej władzy nie posiada, ani nie jest w stanie działać na tyle przejrzyście aby dawać zadowolenie wszystkim poza wąską grupą rządzących :) Tłumacząc to z polskiego na nasze: sami sobie stwarzacie problemy, a potem tarzacie się w szlamie rozkosznie infantylnej polityki przekształcanej jak ktoś wspomniał w plebiscyty piękności i jeszcze mówicie, że gówno które się do was przykleja to perfumy :)

Świat jest jednak piękny w swej różnorodności :)

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 15 Lut 2009, 16:08 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
PostMortem napisał(a):
[...] ale niemalże do łez rozbawiła mnie rozbrajająco naiwna, nie po raz pierwszy na tym forum pseudointeligentna argumentacja Jacka Shufftana i przy całej mojej złośliwej i wyjątkowo wrednej naturze nie mogę się powstrzymać.

PostMortem - no to dałeś... teraz Jacek S. będzie wił się w konwulsjach aby spłodzić jakąś yntelygentną i uszczypliwą odpowiedź :)

Chciałabym, żeby ludzie czytający ten wątek i wiele innych wątków dotyczących PR, potrafili spojrzeć na "rzecz" tak jak TY, czyli nie tylko z perspektywy końca własnego nosa.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 15 Lut 2009, 16:41 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Cytuj:

Przyznam, ze nie posiadam rzadkiej cechy pisania bez czytania:( co mogloby byc przydatne. Pisac posty i jednoczesnie czytac ksiazki! Fajne! Btw przypomnial mi sie taki kawal z wielka broda:
Cytuj:
Akcja dzieje sie na przystanku, gdzie pan mowi o tym, ze policjanci chodza parami bo jeden umie pisac, a drugi czytac. Przypadkiem slyszy to dwu mundurowych, Podchodza wiec i jeden mowi:
- Oj, bedziemy meli problemy. Dokumenty prosze!
Bierze dokumnty do reki, czyta i mowi:
- Ooo, Jan Kowalski... zamieszkaly w Lublinie... ladnie , ladnie.
Przekazuje dokumeny drugiemu i mowi:
- Zapisz.

Ale koniec zartow i pora do rzeczy.
Anonimowy Morcie na poczatek rada formalna - uwazaj na styl! Podoba mi sie bardzo, te kwieciste okreslenia! Staropartyjna polityka, perfumowane gowna sa niezle ale jeszcze pare postow i Jantarka zarzuci Ci megalomanie i wodolejstwo. Uwazaj, ona jest na to wyczulona!
Jesli chodzi o istote rzeczy, to podam taki przyklad. Wyobraz sobie, ze grupa zapalencow zaklada portal spolecznosciowy - taki jak np Nasza Klasa, nazwijmy go XY Korzysta z niego 10 osob i jest slabo. I nagle..... pojawia sie Wrog! Wrog wchodzi na ten portal i zaczyna pisac, ze portal jest do niczego, czym prowokuje dyskusje i wciaga w nia innych. Co wiecej, wchodzi na inne fora i anonimowo opisuje jake straszliwe rzeczy wyrabiaja sie na XY! Zaklada koszulke z przekreslonym XY, organizuje demonstaracje i zamachy bombowe przeciwko zaklamaniu na XY. Czy moze byc cos lepszego?
Wszyscy oczywiscie wchodza na ten nieszczesny portal, bo krytyka i oszczerstwa bardziej przyciagaja niz pochwaly, zazwyczaj nieszczere albo sponsorowane. Zobacz ile osob czyta Slexpress, a ile czytaloby gazete opisujaca piekne czyny avatarow? (Nawet Jantarka komentuje tam kazdy wpis!)
Jesli wiec moge prosic... moze daloby sie opisac odrazajaca, brudna i zla Republike na kilku innych powaznych forach i portalach? A moze nawet zalozyc jakas strone i blog np www.republikaprecz.pl?

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 15 Lut 2009, 16:58 
Dołączenie:
Sierpień 2007
hehhe Jacek , tym postem wyzej przyrownales Republike do Slexpressu :)

Jesli chodzi o gazetke to wystarcyz pisac nieprawde i manipulowac, a jesli chodzi o sim to wystarczy rowniez manipulowac , przeklamywac i sciemniac , no i sukces Zapewniony. Twoja teoria jest prawdziwa i ja rozumiem ,ale ma swoje granice o ktorych nie wspominasz. Idac dalej tym tokiem rozumowania podpiszesz sie pod zdaniem ze najlepsze co moze spotkac republike to afera pedofilska w Pawell's Angels, pewnie zwrociloby uwage mediow z RL :) tak samo jak to ze po ostrej wymianie zdan miedzy ministrami jeden odnalazl drugiego w RL i go zamordowal. zainteresowanie by zyskalo, ale jakim kosztem.

Jedna roznica miedzy SLexpressem jest to ze wszyscy wiedza ze pisza tam bzdury, a co do republiki to czesc jest swiecie przekonana poki co do jakis idealow , podziale wladzy -> bueh.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 15 Lut 2009, 17:55 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Cytuj:
hehhe Jacek , tym postem wyzej przyrownales Republike do Slexpressu :)

Alez nie! Przypomnialem tylko znany fakt, ze krytyka jest znacznie skuteczniejsza od pochwal.
Slexpress, Pudelka, i posty np Jantarki wzbudzaja wieksze zainteresowanie niz blog opisujacy szlachetne avatary. Przeglad Filozoficzny czy pochwalne posty Shuftana. Tylko o to mi chodzilo:)
Oczywiscie, ze granice istnieja. Gdyby np zdarzylo sie, ze do rzadu dostanie sie ktos nieprzychylny Republice i zostanie wykluczony zupelnie bezpodstawnie i wbrew KOnstytucji to bedzie zlamaniem zasad zabawy.

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 15 Lut 2009, 18:20 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
Ha! Już wiemy gdzie jest ten sławetny „układ”! Tyle go szukali w RL, a okazało się ze jest w SL, i coś należy z tym zapewne zrobić. ;-)

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 15 Lut 2009, 19:07 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Jacek napisał(a):
Cytuj:
[...]
Przyznam, ze nie posiadam rzadkiej cechy pisania bez czytania:( co mogloby byc przydatne. Pisac posty i jednoczesnie czytac ksiazki! [...]

Jacku...ale się rozpisałeś, a wystarczyło gdybyś napisał bla bla bla bla bla...wyszłoby dokładnie na to samo.

A z tym pudlem to dobre dobre :DD To komentowanie każdego artykułu też mnie ujęło za serce :DDD i nie badz taki aniołek , ty przecież lubisz jak coś się dzieje. Swego czasu sam namawiałeś do rozkręcenia jakiejś zadymy, żeby ludki miały ubaw, żeby się coś działo...to masz, znów licznik na secondlife.pl zaczyna się kręcić.

[ Dodano: 2009-02-15, 19:20 ]
Llorando Runo napisał(a):
Ha! Już wiemy gdzie jest ten sławetny „układ”! Tyle go szukali w RL, a okazało się ze jest w SL, i coś należy z tym zapewne zrobić. ;-)

buahahahahahahahahahahhahahahaahahahhahaah
buahahahahhahahahahahahahahahahahahahahaha

Llorando Runo człowieku - TO NIE TEN POST

buahahahahahahahahahahhahahahaahahahhahaah
buahahahahhahahahahahahahahahahahahahahaha

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 15 Lut 2009, 19:46 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
Ja tylko sobie zażartowałem o Jackowym ‘wrogu’ wchodzącym na portal XY, w odniesieniu do PR, i połączyłem go w luźnej myśli z ‘układem’ Kaczyńskich.
Ale to trzeba mieć niezłą paranoję by to odnieść do siebie, i to jeszcze z jakiegoś innego tematu. ;-)

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 15 Lut 2009, 19:51 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Dla pamięci:

Cytuj:
IV. OSTRZEŻENIA

Administrator i Moderatorzy dają ostrzeżenia użytkownikom zakłócającym porządek na forum. Po trzech ostrzeżeniach użytkownik nie może pisać postów na forum, po czterech nie będzie mógł wejść na forum. Powodem ostrzeżenia może być:

1. Obrażanie innych użytkowników, wulgaryzmy pod ich adresem oraz flamewars - jeśli koniecznie musicie sobie nawrzucać, to na PW.

2. Trollowanie, czyli zamieszczanie postów wyłącznie w celu irytowania, drażnienia, prowokowania lub obrażania innych osób.

całość TU

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 15 Lut 2009, 19:53 
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Po przeczytaniu kilku pierwszych postów w tym temacie doszedłem do wniosku, że wszystkie osoby piszące powinny wziąść sobie do serca słowa wypowiadane przez artystkę tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=9TBAO2VmI2w

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 15 Lut 2009, 23:57 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: Solve Arai
A ja zawsze myślałem że w SL ucieknę od RL :(

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Moderatorzy

Madelaine, Republika Polska

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso