Odpowiedz
Autor Wiadomość
Kobieta
PostWysłany: 11 Lut 2009, 16:31 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Uzi Boa
W odpowiedzi na otrzymany dziś wniosek o następującej treści:

Cytuj:
W zwiazku z niemoznoscia zwolania pierwszego posiedzenia rzadu IV kadencji, spowodowanego jakimkolwiek brakiem porozumienia - mimo podejmowanych prob - miedzy minister Weatherwax, a pozostalymi ministrami, 2/3 rzadu w skladzie:
aman Morrisey
Madelaine Sautereau
zgodnie z paragrafem 26 Konstytucji PR

(§ 26.
Królowa może ogłosić Referendum w sprawie odwołania Ministra, jeśli Rząd przekaże jej wniosek z głosowania. Zebranie podpisów członków grupy nie jest w tym wypadku wymagane.)

zglasza wniosek o odwolanie minister Weatherwax z pelnionej funkcji. Liczymy na to, iz dzieki temu uda sie podjac jakiekolwiek dzialania zgodne z obowiazkami i przywilejami rzadu Polskiej Republiki.

podpisano

Madelaine Sautereau

aman Morrisey

ogłaszam referendum, które zadecyduje o składzie rządu PR.

Głosowanie odbędzie się grupie Polskiej Republiki -
Yes - oznacza poparcie dla wniosku Mad i Amana
No - odrzucenie wniosku, poparcie dla Bey.

Proposal będzie ważny przez 3 dni.

-----------
EDIT

Biorąc pod uwagę, że SL dziś żyje własnym życiem (a z nim i proposale), wrócimy do klasycznej formy i ustawimy tablicę, jak tylko Sql przestanie odczuwać "zywe kultury bakterii albo jakies inne zorganizowane formy zycia" w swoim inventory.
Przepraszam za utrudnienia, ale myślę, że podnoszą jedynie dramaturgię chwili.

Ostatnio edytowany przez Uzi Boa, 11 Lut 2009, 17:29, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 11 Lut 2009, 17:10 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2008
nick w SL: Adams Dovgal
Nieeeeee, Bey ma jeszcze tyle punktow ze swojego programu wyborczego do zrobienia wiec jak smiemy odbierac jej te mozliwosc ;-)

Z Nami!!! Dla Nas!!!

Ps. Bey gdzie aktualnie miesci sie twoje biuro bo chcialem sie z Toba skontaktowac ale niestety brak skrzynki w znacznym stopniu mi to uniemozliwia?

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 11 Lut 2009, 17:37 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Beyonce Weatherwax
???? hmmmm)))) a to mnie amanik z mad zaskoczyli nono )))))
jest tylko jedna mała sprawa a właściwie kilka:
- w niedziele byłam na omówioną godzinę natomiast to mad przełożyła termin spotkania na późniejszy na którym niestety nie mogłam być z przyczyn obiektywnych
w zwiazku a absencja amana oraz mad na sl z podobnych powodow jak moje skladam wniosek o oddalenie wniosku w wymienionyh z powodu absurdalnosci

Cytuj:
helooo jak to mówi znana gabrycha i mariolka - czy masz rząd bedzie dwa miesiace robił wielkie NIC czy może weźmiemy się do roboty????
tak pytam z ciekawości i nieukrywanego zatroskania

Cytuj:
owszem bylam i gotowa nadal jestem wiec tym bardziej larum an forum podnosze))))
poza rym 38 stopni jest niczym karcąca ręka sprawiedliwości która bezlitośnie kładzie do wyra))) ale juz ja odepchnęłam wiec jestem gotowa

Cytuj:
Sobota albo niedziela, 21.00-22.00

Wolę sobotę.

Cytuj:
Niestety Mad wypadło na niedziele po konsultacji z 'szefową",dasz rade prawda?podjadę po Ciebie o 20,30 ;-)

poznajesz Aman ?? a Mad poznajesz???
mialo byc o 21 - byłam
a teraz Aman moja rozmowa z toba

Cytuj:
[2009/02/08 12:27] Beyonce Weatherwax: no i co jest zebranie???
[2009/02/08 12:27] aman Morrisey: Mad bedzie o 22 dziecko machore
[2009/02/08 12:27] Beyonce Weatherwax: aha no to ja tez
[2009/02/08 23:54] Beyonce Weatherwax: hej i co bylo spotkanie
[2009/02/08 23:54] Beyonce Weatherwax: net mi padl i dupa
[2009/02/08 23:55] aman Morrisey: nie
[2009/02/08 23:55] Beyonce Weatherwax: o masz

zanim napiszecie obłudny i chory wniosek poczytajcie sobie historie i przypomnijcie moje zdanie na en temat i przestancie odwalac fuszere)))))

[ Dodano: 2009-02-11, 19:04 ]
Cytuj:
W zwiazku z niemoznoscia zwolania pierwszego posiedzenia rzadu IV kadencji, spowodowanego jakimkolwiek brakiem porozumienia - mimo podejmowanych prob - miedzy minister Weatherwax, a pozostalymi ministrami, 2/3 rzadu w skladzie:
aman Morrisey
Madelaine Sautereau

stwierdzam iz moje cytaty podane wyzej jasno i klarownie opisuja sytuacje jaka zaistniala a wiec nie jest to brak porozumienia tylko brak internety w moim przypadku natomiast ze strony mad i amana brak jakiegokolwiek odzewu wnosze o oddalenia wniosku z powodu braku argumentów na jego zasadnosc

[ Dodano: 2009-02-11, 21:35 ]
Cytuj:
Ps. Bey gdzie aktualnie miesci sie twoje biuro bo chcialem sie z Toba skontaktowac ale niestety brak skrzynki w znacznym stopniu mi to uniemozliwia?

niestety musialam z niego zrezygnowac gdyz zalana łzami czekałam na ciebie kiedy przyjdziesz i zaczniesz sie wymądrzac jak zwykles to robisz, i sie nie doczekalam. Zatem kasujac swe primu mialam przed oczyma twoje sexi okularki pociagajaca bródke metroseksualnego meżczyzny ze teraz snuje sie po PR i raz po raz zagladam na twoj profi aby sobie owe straty wynagrodzic.

Biedaku tak wiele wiadomosci mi wyslales na ta nieszczesna skrzynke ze teraz leza u mnie i blokuja moje inventory ze ruszac sie nie moge po sl ale nie martw sie jak sam napisales przeciez mozesz mnie znalesc na IM abo in word))) o ile dopuszcza cie do mnie twoje wielbicielki no i wielbiciele )))))

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 11 Lut 2009, 22:03 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Pierwsze (tak, pierwsze!) posiedzenie rządu powinno było odbyć się tuż po zaprzysiężeniu. Niestety, 1/3 rządu zniknęła i od tej pory była nieomal nieuchwytna. Zarówno aman jak i ja spędzamy w SL naprawdę dużo czasu i nie jest problemem spotkanie nas.
Tak, pamiętam cytaty, które przytoczyła Beyonce. Nie mam zamiaru wywlekać innych, wcześniejszych. Mija miesiąc, a do niektórych najwyraźniej nie dotarło, że samo wykrzykiwanie postulatów to nie jest żadna działalność. I że - mimo tego, że obecny skład rządu do 3/5 poprzedniego - powinniśmy wszystko zacząć od początku, Od takiego premiera, na przykład, który miałby uprawnienia do zwoływania spotkań i publikowania ustaw.

W niedzielę istotnie, przełożyłam spotkanie, INFORMUJĄC o tym wcześniej. Dziecko zachorowało szybko i solidnie, nie mogłam go zostawić tłumacząc się spotkaniem w SL. Jednak pojawiłam się o zapowiedzianej godzinie.

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 11 Lut 2009, 23:32 
Dołączenie:
Październik 2008
nick w SL: aman
Lepiej abym nie wklejał kilku cytatów z rozmowy z Tobą,bo czar może prysnąć pani Bey,myślałem że IM są prywatne i na forum publicznym się ich nie cytuje,zapomniałem jednak z kim mam doczynienia.Wstyd!

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 12 Lut 2009, 00:08 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Po przeczytaniu cytatów i wyjasnieniach 2/3 rządu, dochodze do wniosku, iż... ani dobrego, ani złego nie zrobiliście. Ewentualnie mało było mowy o tym, że prawie w ogóle.

Co do 2/3 rządu, których podobno w SL nie ma. Droga pani minister Beyonce Weatherwax. Ci ministrowie są w SL zawsze, jak tam wejdę. Szczególnie minister aman Morrisey. Zatem dziwne, że ich droba pani spotkać nie mogła.

Co do tłumaczeń pani premier, to zdrowie RLowej rodziny jest ważniejsze niż SLowe obrady, które według wsyzstkich 3 ministrów były o 22, a 1/3 rządu była dopiero po 23 w SL. Zatem... jako Republikanin jestemzaniepokojony sytuacją w rządzie PR.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 12 Lut 2009, 00:30 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Cytuj:
Lepiej abym nie wklejał kilku cytatów z rozmowy z Tobą,bo czar może prysnąć pani Bey,myślałem że IM są prywatne i na forum publicznym się ich nie cytuje,zapomniałem jednak z kim mam doczynienia.Wstyd!

mozesz wklejac wszystko gdyz nie wstydze sie tego co powiedizialam i w przeciwieństwie do ciebie nie obrabiam dupy za plecami fałszywie śmiejąc sie w twarz
co do kadencji pozal sie boze rzadu - nie zrobicie mnie kozlem ofiarnym, mam gdzies taki rzad gdzie nie moge sie doprosic uchwalenia chocby jednej ustawy a kiedy to juz czas szpili to sie mad i amanik oburzaja jaka to bey zla i niedobra
jestescie obludni do szpiku kosci,
max nie lam sie moze jak mnie odwolaja bedziesz mial okazje sie wykazac - jak zwykle ))))

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 12 Lut 2009, 00:32 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
BeyonceW napisał(a):
mam gdzies taki rzad gdzie nie moge sie doprosic uchwalenia chocby jednej ustawy

W jaki sposób mieliśmy uchwalać cokolwiek bez chociaż jednego spotkania? Poza tym gdzie te ustawy, których uchwalenie jest dla Ciebie takie ważne? Powtórzę - USTAWY, nie spis postulatów, będących w sporej części dowcipem "elektoratu".

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 12 Lut 2009, 01:17 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Pawell Bulloch
Raduj sie Beyonce, bo oto męczynnicą zostałaś...

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 12 Lut 2009, 06:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Madelaine napisał(a):
BeyonceW napisał(a):
mam gdzies taki rzad gdzie nie moge sie doprosic uchwalenia chocby jednej ustawy

W jaki sposób mieliśmy uchwalać cokolwiek bez chociaż jednego spotkania? Poza tym gdzie te ustawy, których uchwalenie jest dla Ciebie takie ważne? Powtórzę - USTAWY, nie spis postulatów, będących w sporej części dowcipem "elektoratu".

wiesz co Mad kto jak kto ale Ty powinnas doskonale wiedziec ze jeslichodzi o Lud to nawet dowcip nie moze byc olany. A Ty przynajmniej moglas napisac na forum co o tych dowcipach myslisz a nie jak to zwykle bywa olalas to zupelnie i nie odezwalas sie ani slowem , ani na forum , ani in word.Poza tym sama powiedzialas ze jesli nie mozna bedzie sie spotkac w SL to od tego jest nasze rzadowe forum aby tam przeprowadzac obrady i glosowania czyz nie???? a moze znow odkrecicie kota ogonem/???

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 12 Lut 2009, 07:47 
Dołączenie:
Kwiecień 2007
powiem tak - albo dogadacię się dzisiaj do godziny 18 tej, albo wszyscy lecicie na bruk a wcześniej przed trybunał stanu

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 12 Lut 2009, 08:08 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
ja nadal rzadam dowodów na moje zaniedbanie - prosze mi udowodnic ze to tylko moja wina i dopiero wystawiacd wnioski
dopuki nie jest wykazana wina - nie ma tematu wniosku o odwolanie
i kazdy wniosek o odwolanie bez konfrontacji zostanie uznany jako osobista wycieczka podyktowana uprzedzeniami.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 12 Lut 2009, 09:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: WoodPaker Barbosa
Proponuje Kisiel. Tylko mala prosba. Nie pozwolcie wejsc do tego naczynia z kisielem Amanowi. A fuj

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 12 Lut 2009, 10:31 
Dołączenie:
Grudzień 2008
Piknie, po prostu piknie sie robi.... skoro 3 ludzikow nie moze sie dogadac.... to co sie dziwic naszemu rzadowi w rl...

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 12 Lut 2009, 13:13 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
a nie mówiłam :P

Beyca - nie wygrasz, pamiętaj gdzie ludzi kupa tan Hercules dupa :mrgreen: :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 12 Lut 2009, 14:06 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Pawell Bulloch
Jest i druga męczęnnica :)

Jesteście dwie i już to stanowi jakiś front. Jeżeli założycie partię np. "Wymęczonych piersi" to ja osobiście będę na Was głosował.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 12 Lut 2009, 14:42 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Bey, mój wniosek, kiedy byłem minsiterm, był chociaż pokazany publicznie, zanim zmeinił się w prywatną inicjatywę i została ów inicjatywa zrealizowana. Twój rząd miał ją dokończyć. Wyniki głosowań były przekazane ministrom, podobno remisowe nazwy zostały już ustalone. Ale jak to się skończyło... nikt nie wie prócz ministrów... Tylko których ministrów.

Decyzję, iż wynikami zajmie się rząd, podjęła Uzi z powodu niskiej frekwensji głosowań (a chodzi tutaj o te ciągnące się alejki, które niedawno na forum zostały odkopane). Mam logi z rozmów z ministrami, którzy te wyniki ode mnie otrzymali.

Niedawno też z ministrami poprzedniego rządu rozmawiałem nieco prywatnie i wyszło wiele spraw, których nie napiszę tutaj póki co, bo... Wole poczekac. Jedynie Uzi Boa może ode mnie wyciągnąc, cóż się dowiedziałem.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 12 Lut 2009, 14:48 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Max sprawa alejek i ich nazw jest mi tyle wiadoma co i tobie
bylo glosowanie nad nazwami alejek, sama glosowalam wiec nie wiem dlaczego do mnie te pytania???
Moj drogi ja nie bylam premierem rzadu wiec chyba te zazalenia i zapytania nie do mnie nalezy kierowac

[ Dodano: 2009-02-12, 14:52 ]
Pawell napisał(a):
Jest i druga męczęnnica :)

Jesteście dwie i już to stanowi jakiś front. Jeżeli założycie partię np. "Wymęczonych piersi" to ja osobiście będę na Was głosował.

co ma wspólnego mój post i Jantarki ze sprawa męczeństwa??? doprawdy nie mam zielonego pojęcia, pewnie tyle co twoje postulaty, (które choć absurdalne starałam się wypełnić ale sam widzisz jakie jest podejście do twoich żądań ) do funkcjonowania PR

Cytuj:

Partia wymęczonych piersi - heheh fajny pomysł , tylko po pierwsze jakie tam one wymęczone?? - wręcz przeciwnie tryskają energią i zdrowiem, i ter realne i te pixelowe, a po drugie - tobie mój drogi nie będzie dane wymęczyć czy nawet pomęczyć ani tych pixelowych a o realnych to już w ogóle możesz zapomnieć))))

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 12 Lut 2009, 15:21 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2008
nick w SL: Adams Dovgal
BeyonceW napisał(a):
Partia wymęczonych piersi - heheh fajny pomysł , tylko po pierwsze jakie tam one wymęczone??

No i w koncu sie wydalo, tak jak myslalem :D. Czyli juz wiemy skad biora sie te wszystkie frustracje. Tam Cie oszukaja, tu Cie wyzwa, jeszcze gdzies indziej przekreca Twoje słowa, pozniej chodzisz taka znerwicowana z misja odmienienia polskiego SL a byc moze problem tkwi gdzies indziej? :D

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 12 Lut 2009, 16:01 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
no tak Dovgals jak zwykle zabłysnął swoja wrodzona inteligencją i wyczuciem humoru ))))
będziemy rozmawiać o moich cyckach, które najmniej powinny ci obchodzić czy może o czymś bardziej związanym z tematem forum????

Cytuj:
być może problem tkwi gdzieś indziej? :
- jak tak czytam twoje wywody to umacniam się w przekonaniu iż problem jest ciągle ten sam

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Moderatorzy

Madelaine, Republika Polska

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso