Odpowiedz
Autor Wiadomość
Kobieta
PostWysłany: 06 Lut 2009, 02:04 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
http://www.secondlife.pl/viewtopic.php?p=37361

20 L$ za bilet. Dla 20 awatarów. Zakładając oczywiście, że 20 osób wybierze się do teatru, a dyrektor teatru przekaże cały dochód na PR.
Teoretycznie biznes jak złoto. Zakładając, że wynajmujemy tak cały miesiąc. I że najemcy (w tym konkretnym przypadku Szerewp) 100% dochodu oddają Królowej.

Jako rezydent i jako minister uważam to za skandal. Zamykanie wyspy dla czyjegoś kaprysu? Bez konsultacji? Bez zapytania o zdanie rezydentów? Bez poinformowania - milczącego, ale jednak ukonstytuowanego - rządu?

Wiem, że moje veto niewiele da, ale nie zgadzam się na takie praktyki. Miałam zamiar jutrzejszy wieczór spędzić na rynku w PR. Nie będzie mi dane, bo ktoś chce się powyżywać artystycznie.

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 06 Lut 2009, 02:14 
Dołączenie:
Październik 2008
nick w SL: aman
nikt nie zabrania przebywania,na rynku podczas tego czasu,jedynie nie masz prawa na wyjscie i ponowne wejście,chyba że się mylę?

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 06 Lut 2009, 03:19 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
No i kto zapłaci te 20 LS :D
Mnie nie stać ja wole : "Wszystko dla ludy ale z rozsądkiem"
Jeśli by było można to tylko jakiś zakaz wstępu w opcjach na dany teren gdzie teatr jest a nie cała wyspa.
[Wiem jeszcze nad takimi opcjami nie miałem dostępu więc nie wiem czy istnieją]
No i można też zrobić free taki spektakl ale też np 20 osób i co np tylko 50% aby zachęcić do do bycia na płatnym i całym występie...

To tylko moje takie małe prywatne zdanie dotyczące tego spektaklu.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 06 Lut 2009, 06:21 
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Sam wynajmuję coś w PR, nie mogę powiedzieć, że decyzja o zamknięciu dostępu do Republiki w najlepszym czasie antenowym jest trafna. Tym razem czołgów na ulicę jeszcze nie wyprowadzę mimo że nie sądze żeby dużo ponad 20 avatarów było w tym czasie na miejscu.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 06 Lut 2009, 07:02 
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Pietia Szondi
Dobrze że ktoś zaczął ten temat.
Zdecydowanie jestem przeciwny... jeśli ktoś chce zamykać sobie wyspę, proszę bardzo ale pomiędzy 5-8 rano, kiedy to wiatr po Polskiej Republice hula.

Jeśli już koniecznie wieczór, to poniedziałkowy pewnie trafniejszy ze względu na mniejszy ruch w SL.

No ale któż będzie rezydentów pytał czy chcą odkurzyć wirtualne dywany w piątkowy wieczór, lub potencjalnych nowych Obywateli, którzy postanowią zacząć weekend przyłączeniem się do grupy?

Dziękujemy Ci Teatrze Królewski.

W tym momencie nie wstydzę się zapytać, czy znajdzie się gdzieś na niebie 140 prim dla Reprezentacji Polski SL w piłce nożnej i czy na czas treningów i meczy będzie możliwość zamykania simu.

Przecież to chyba oczywiste... zawsze na meczu będzie ponad 20 avków, a dla takiej grupy wyspę należy zamykać na życzenie...

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 06 Lut 2009, 09:00 
Dołączenie:
Czerwiec 2007
To podsunęło mi pomysł założenia Teatru Jednego Widza. Taka formuła pozwoliłaby ograniczyć ilość wałęsającej się i co tu ukrywać - przeszkadzającej publiczności do niezbędnego minimum. Oczywiście zamknięcie PR na czas przedstawienia byłoby niezbędne. Cały teatr dla siebie i aktorek, pustki na wyspie za pare lindenów... Oj działo by się, działo... :mrgreen: Pomyslałem też nad repertuarem, chodzi o to żeby to było coś nieskomplikowanego,łatwego do przygotowania, jakaś prosta sztuka. I znalazłem przez Google.
Nie wiem kto jest autorem ale wygląda dobrze. Pełny tytuł: "Remont w domu - Malowanie wałkiem najprostsza sztuka".

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 06 Lut 2009, 14:50 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2008
nick w SL: Adams Dovgal
Ciekawe co by powiedzieli na to przedsiebiorcy wynajmujacy lokale w PR. Zamkniecie wyspy chyba nie wplyneloby pozytywnie na ich interesy. :)

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 06 Lut 2009, 18:50 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: Kazik Ansar
Rzeczywiście to nie jest normalne, że ogranicza się dostęp do republiki rezydentom nie pytając ich o zdanie, mało tego, nawet rządu nie pytając o zdanie.

Ale co jest najdziwniejsze: decyzje o czasowym zamknięciu sima musiała podjąć Uzi Boa, ta sama Uzi Boa, która mianowała do rządu na obecną kadencję Madelaine, a kto najbardziej protestuje przeciwko decyzji Uzi? Czyżby to prowokacja Uzi mająca na celu wywołanie większej aktywności rządu? W przyszłości Uzi będzie wydłużac czas zamknięcia sima i obserwować reakcje ministrów? To tylko moje luźne refleksje, a ja nie jestem zupełnie w to wtajemniczony, możliwych jest mnóstwo innych wyjaśnień...Ale dobrze byłoby żeby zaczęło się coś dziać w PR, choćby nawet rewolucja :mrgreen: bo na razie jest tam dość nudno.

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 06 Lut 2009, 19:13 
Dołączenie:
Grudzień 2007
miałem obiecane publiczne ścięcie, ale terminy minęły, kat się z obowiązku nie wywiązał... może dlatego że Sądu powołać nie zdążył razem z resztą aktywnego (ale jak słychać tu i ówdzie) tylko prywatnie Rządu.

Aż mi się wspomnienia nasuwają. Wspomnienia o Rządach które nic nie robiły, za to była grupa która owe rządy głośno krytykowała.

Cóż...widocznie dla tego Rządu nie ma dość mocnej krytyki :(

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 06 Lut 2009, 21:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Private.
Zamknięte nie zostało w związku z Waszymi postami.
Zadowoleni?

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 06 Lut 2009, 22:10 
Pietio, zeby byla krytkyka musza byc jednak jakies dzialania. Za twojego panowania chociaz cos probowano przeforsowac-mniejsza o to czy byly to projekty dobre czy zle. Co z tego, ze ja i jeszcze 10 innych osob napisze, ze rzad sie opie***...ups, przepraszam, czeka na inicjatywe mieszkancow ;-)

Mężczyzna
PostWysłany: 06 Lut 2009, 22:25 
Dołączenie:
Grudzień 2007
Nie zadowoleni..... co niektórzy powiedzieli sobie że skoro tak czy inaczej na swojej parceli być nie mogą, to w SL nie będą (czy na dobre czy złe to wyszło - pewnie różne opinie).

Informacja o tym że nie zamknięte, kiedy już powinno być z powrotem otwarte....hmm... chyba trochę za późno.

Witamy w czerwcu :) Czesiu zawitał do SL :p

Profil E-mail GGOffline
PostWysłany: 06 Lut 2009, 23:32 
Zawital i uciekl na nastepne kilka tygodni :-P

PS.
PRECZ Z NIEROBAMI W PR!!! :mrgreen:

Mężczyzna
PostWysłany: 07 Lut 2009, 09:48 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: Ogotay Slade
Od jakiegoś czasu gnębiło mnie dosyć klarowne przeczucie, że powołanie rządu PR to bardziej chwyt marketingowy niż coś co miałoby jakiekolwiek praktyczne zastosowanie i wpływ na życie wyspy. Bardziej atrakcja przeważająca o oryginalności Republiki, zabawa, grupa nietuzinkowych osób bez faktycznej władzy, mocy decyzyjnej. Okazja do świętowania, podbicia trafficu.
A przypadek zamknięcia wyspy na czas trwania sztuki teatralnej, wydaje się moje przeczucie potwierdzać.

Ot, taka refleksja ;)

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 07 Lut 2009, 14:44 
Nic dodac, nic ujac;-)

Mężczyzna
PostWysłany: 08 Lut 2009, 15:29 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2008
deha napisał(a):
Nic dodac, nic ujac;-)

Bardzo dużo wniósł ten post do dyskusji o Republice :mrgreen:

Profil E-mail GGOffline
PostWysłany: 08 Lut 2009, 18:23 
Tyle ile rzad wnosi do zycia PR :-P

Mężczyzna
PostWysłany: 08 Lut 2009, 22:26 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2008
A znaczy sie, że to był taki troche symboliczny post :-D

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 09 Lut 2009, 17:47 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Beyonce Weatherwax
deha napisał(a):
Tyle ile rzad wnosi do zycia PR :-P

do życia PR wnosza wiele repubikanie i rezydenci a nie rząd. Rzad tylko nieco to reguluje.
mala ale istotna różnica))))

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 09 Lut 2009, 17:56 
Widze Bey, ze juz otwarcie sie przyznajecie do nikomego wkladu w rozwoj pr :mrgreen: Ale gratuluje taktyki, bo krytykowanie nierobstwa juz jest nudne, a niestety nic innego nie mozna skrytykowac bo nie ma niczego innego :-P

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Moderatorzy

Madelaine, Republika Polska

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso