Odpowiedz
Autor Wiadomość
Mężczyzna
PostWysłany: 17 Sty 2009, 18:27 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
BeyonceW napisał(a):
wiem wiem zaraz bede ta zła najgorsza i w ogolee beznadziejna
ale pozwolilam sobie popytac niektorych o ich punkty,
z tego co wiem debata przedwyborcza nie jest zakazana wiec troche zdrowej rywalizacji podniesie nieco smaczek wyborów)))0
a wiec
Krzysio Klip
- nie znam ci ale mam kilka pytan
Cytuj:
* jasne prawo, równe dla wszytkich
- jakie???
Cytuj:
* promocja zaangarzowania obywateli w zycie republiki
- jaka???
Cytuj:
* organizacja wydarzen sportowych
- hmm jakich??? wszak sportowców i wydarzen z nimi zwiazanycjh mamy az nadto)))
Cytuj:
* wydarzenia kulturalne
- jakie????

Wszystkim kontrkandydatom zycze
- wiecej dystansu
- mniej zacieklosci - bo jak widac kij ma dwa konce)))
teraz kochani- czekam na kontre)))))
- wygranej w wyborach

Dziękuje bardzo za pytania.
Mój awatar nazywa się Krzysiek Clip, na forum nick mam taki sam, ale mniejsza o to.
Tzw lag nie pozwolił mi na napisanie dłuższego programu, ale główne punkty jednak się znalazły.
Również żałuję, że nie udało mi się zastać Pani w biurze porozmawiać osobiście przy kawie
Jestem osobą z natury wesołą i niekonfliktową, dążącą do porozumienia. Umiem budować, swego czasu udzielałem również lekcji. Amatorsko zajmuję się fotografią miałem swoją małą wystawę w SL.-to tak gwoli przedstawiania się
Ad 1.
Obecnie nie można mieć jasności co do tego, w jakiej formie obowiązują poszczególne ustawy jak również trudno określić co pozostaje w zgodzie z ustawą, a co nie
i uważam, że należy to zmienić. Jak sądzę Pani Minister doskonale zdaje sobie z tego sprawę więc konkretnych przykładów podawać nie muszę.
Ad 2 Ten punkt można realzować na wiele różnych sposobów np przez konkursy.
Ad 3 i 4
BeyonceW napisał(a):
... - hmm jakich??? wszak sportowców i wydarzen z nimi zwiazanycjh mamy az nadto)))...
Wszystkim kontrkandydatom zycze
...
- mniej zacieklosci - bo jak widac kij ma dwa konce)))
teraz kochani- czekam na kontre)))))
...

Rozumiem, że te nawiasy na koniec to miała być uśmiechnięta buźka, taki lekko złośliwy żarcik, zwłaszcza w kontekście życzeń. Oczywiście, że nie chcemy, ja również nie popieram chamskiego zachowania niektórych osób również wobec gości z innych krajów. Trzeba przyznać psują one opinię o Polakach w SL. Sam byłem świadkiem tego typu wydarzeń, gdy zaprosiłem do PR mojego znajomego i spadł na niego grad obelg- wstydziłem się i przepraszałem go za zachowanie tych "sportowców". To oczywiście nie ma nic wspólnego ze sportem. Sport w/g mnie powinien być radosną rywalizacją w duchu fair play. Można np. przeprowadzić zawody pomiędzy przedstawicielami PR i zaprzyjaźnionych simów.
Poza tym koncerty, spotkania z artystami, poznawanie kultury i obyczajów różnych krajów.
Ja również nosze się pomysłem stworzenia galerii w Polskiej Republice.

Prosiła Pani o kontrę... Oto moje pytania do Pani
1.Proszę o linki do ustaw, które zostały uchwalone za Pani kadencji
2. Wszyscy zasługują na szacunek, utworzenie klubu dla mniejszości...
Nie bardzo rozumiem, po co taki punkt w programie?
Poszanowanie dla innych mamy zapisane i w polskim prawie i w TOS.
Skoro chcemy uczyć szacunku dla mniejszości, tolerancji, to, po co osobny klub. Ja osobiście nie miałbym nic przeciwko gdyby obok mnie w Forumowej tańczyli dwaj geje.

3.Jakiego typu święta miałyby znaleźć się w kalendarzu? Co da Republice taki kalendarz?
4. „Republika estetica” – zapis o zgodności wyglądu budynków z resztą simu znalazł się w ustawie rządu tymczasowego o sprzedaży działek
5. Wkład w rozwój strony internetowej Republiki można mieć również nie będąc w rządzie
6. O ile mi wiadomo Ambasador, który zajmuje się promocją PR został już powołany

Czekam na odpowiedź i ma nadzieję, że będzie nam dane spotkać się niedługo w

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 17 Sty 2009, 19:29 
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Franco Reyes
Dokładnie.. Pan Czesiu B. miał chyba jakieś chwilowe załamanie w sl-owskim zyciu.
Jakos nie widze tej przerwy od second life jakie sam opisywal niedawno. Nie mowie co ma robic ale jak cos opisuje i sie zegna to chyba nie dla zartow ;)

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 17 Sty 2009, 23:19 
Drogi Franco, jezeli masz jakis problem to prosze na priva. Przerwe od sl mam czy chcesz tego czy nie- jak na razie in world pojawilem sie raz aby wplacic kase na wosp. A na forum bede sie udzielal gdy bede mial na to ochote i czas.

Krzysiek:
W koncu jakies szczegoly:) No to kilka pytan od obywatela:
1. W jaki sposob masz zamiar okreslic co zgodne z ustawami a co nie?
2. Czy masz zamiar cos zrobic w sprawie "sportowcow"?
3. W PR malo miejsca na zawody sportowe(chyba ze zawody w warcaby :-P ) Czy jakies zmiany w zagospodarowaniu przestrzenia planujesz?
4. Co do szacunku zgadzam sie z Toba w pelni. Osobny klub podkresla tylko odrebnosc.

Kobieta
PostWysłany: 17 Sty 2009, 23:50 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Beyonce Weatherwax
Proponuje i prosze. Zostawcie klub dziewczyn w spokoju. Ten klub nie podkresla zadnych róznic z prostego powodu-nie ma tam selekcji. Poza tym idac takim tokiem rozumowania jaki podajecie kazdy klub kogos tam dyskryminuje chociazby dlatego iz muzyka nie bedzie odpowiadala. Tak oto dojdziemy do absurdu. Kluby budowane sa na zasadzie wolnosci i swobody wyrazania pogladów. A dziewczyny jasno stwierdzily iz to klub teczowy ale skierowany do wszystkich. No chyba tolerancji kochani to was uczyc nie musze.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 18 Sty 2009, 17:19 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
deha napisał(a):
Krzysiek:
W koncu jakies szczegoly:) No to kilka pytan od obywatela:
2. Czy masz zamiar cos zrobic w sprawie "sportowcow"?
3. W PR malo miejsca na zawody sportowe(chyba ze zawody w warcaby :-P ) Czy jakies zmiany w zagospodarowaniu przestrzenia planujesz?

Ad 3.
Przeciwnie. Niezagospodarowanych primow mamy w Republice dużo, mamy też wolne pzrestrzenie takie jak place przy Forumowej, Soul, czy nieuzytkowane ziemie nad bzregiem morza. Jestem pewny że mozna by z nich skorzystac na czas zawodow. Jesli nie zawsze mozna zaaranzować platworme w powietrzu, nad Republika. Jesli obywatele mieli by chec na warcaby to dlaczego nie ;-) ?
Ad 2. Nie jestem jak uprawniony " do robienia czegoś w sprawie sportowców" odpowiednie punktu w regulaminie Republiki są, w TOS tez są, więc jest podstawa do ewentualnych kar. Nie do mnie nalezy decyzja co do tego komu i jaka kara sie należy, jest to zadanie Wlaścicielki, simu i osób przez nia wyznaczonych, bo o ile mi wiadomo takie osoby są i w razie potrzeby bana moga dać czy na chwile wyrzucić z simu. Uważam, że jest to lepsze rozwiązanie niż twozrenie jakiejś grupy ochroniarksiej z pzrypadkowych osób, do których nie wiadomo czy można mieć zaufanie.
Ad 1. zostawmy coś na po wyborach.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 18 Sty 2009, 20:23 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Private.
W sprawach organizacji jakiś rzeczy i korzystania chwilowego z jakiś primów trzeba się zwracać do Uzi o zgodę. Obecnie jest szukanie "śmieci" typu samochodu w oceanie, żeby odprimować Polską Republikę.

Jeśli chodzi o rząd to mam nadzieję, że osoba, która wygra te wybory będzie działała nie tylko w sprawach jakiś atrakcji - tutaj kluby (jest ich chyba 4 albo 5) mają pole do popisu - ale też i w społecznych kwestiach. :)

Ale podpowiadać nie będę, bo programy już macie 8-) Powodzenia zatem.

Jeśli o kluby chodzi to powiem, że każdy coś wyróżnia. Jeden wyróżnia miłośników piłki nożnej, inny metalowców, inny hippisów a trzeci elektrotechno - wyboru do koloru ;-) Jeśli ktoś ma zastrzeżenia to może po prostu nie przychodzić :)

Pozdrawiam.

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 18 Sty 2009, 21:27 
I ja mam taka nadzieje Eve :-) A tymczasem po wyborach. Bey chyba odpowiednio zmotywowana, wiec mam nadzieje ze sukces bedzie. Wydaje mi sie ze w nastepnych wyborach, jak tylko troche bardziej dopracuje swoj program, Krzysiek ma duze szanse na odebranie glosow Bey. A tak po za tym powoli czuje ze moj byt na forum sie konczy, bo watek juz gubie :-P Jak tu sie udzielac jak sie w temacie nie bedzie. Pozostaje lektura slexpressu w niedzielne dlugie wieczory i zerkanie na forum raz po raz :-D

Kobieta
PostWysłany: 18 Sty 2009, 21:47 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Od Soul wara, ja tam wkraczam ;)

Profil E-mail GGOffline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Moderatorzy

Madelaine, Republika Polska

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso