Odpowiedz
Autor Wiadomość
Kobieta
PostWysłany: 16 Sty 2009, 17:26 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Beyonce Weatherwax
wiem wiem zaraz bede ta zła najgorsza i w ogolee beznadziejna
ale pozwolilam sobie popytac niektorych o ich punkty,
z tego co wiem debata przedwyborcza nie jest zakazana wiec troche zdrowej rywalizacji podniesie nieco smaczek wyborów)))0
a wiec
Krzysio Klip
- nie znam ci ale mam kilka pytan
Cytuj:
* jasne prawo, równe dla wszytkich
- jakie???
Cytuj:
* promocja zaangarzowania obywateli w zycie republiki
- jaka???
Cytuj:
* organizacja wydarzen sportowych
- hmm jakich??? wszak sportowców i wydarzen z nimi zwiazanycjh mamy az nadto)))
Cytuj:
* wydarzenia kulturalne
- jakie????

Maciek Andrew
Cytuj:
napewno by zostało wdrozone wiele ustaw i projektow korzysnych dla obywateli.
- mianowicie?????
Cytuj:
Powolal bym do zycia ochroniarzy, ktorzy by ilnowali porzadku i wywalali z republiki dzieci neostrady i griferow.
- czyli bany??? a na jakich podstawach???
- ogólnie bardzo ogólnie - ale ok zycze powodzenia

Pietia Szondi

Cytuj:
Ze swojej strony zapewniam wielka tolerancje dla avatarow, zachowan, dzialan, checi wykazania swej kreatywnosci jak i rowniez swej odmiennosci.
- moj kochany żadnej łaski nie robisz ))))
Cytuj:
Obiecuje wspierac to co inne (i zapewne zaleznie od punktu widzenia i swiatopogladu odbierane przez jednych jako wspaniale a przez innych jako zlo wielkie).
- czyli co rzucanie miechcem i wypisywanie pedofilskich tekstow w Republice przez dzieciarnie ponizej 18 lat tez bedziesz akceptował i dawal im fory-- wszak to napewno jest "inne"

ogolnie zero konkretów i nic poważnego, ale ok zycze takze powodzenia)))

Radoslaw Jetcity

Cytuj:
- bylem menedzerem klubu Betsson, DJem, teraz jestem wspolwlascicielem pubu GOAL.
- ooo takk pub Goal z pewnoscia zaszczycil nas takimi osobowosciami ja
szajker ( przekliniak)sparta
tox(dziecko, wulgarny) furkel
i inni kulturalni i wychowani "kibice" footboalu)))
Cytuj:
- bylem Ministrem rzadu II kadencji Republiki Polskiej.
- osiagniecia tegoż rządu???
Punkty, ktore chcialbym zrealizowac o ile zostane wybrany do rzadu:
Cytuj:
1) Utworzenie Sadu.
- hmmm zadna nowosc, faza sądownicza nie zalezy od ciebie gdyz odpowiednie osoby juz sie tym zajmuja wiec ten pubkt potraktuj ajko falstart

Cytuj:
2) Utworzenie Sklepow Firmowych Republiki.
- a coz tam bedzie sprzedawane??? figurki Uzi królowej, zanurzane w wodzie z płatkami sniegu, czy pamiatki z republikanskiego rynku, a moze szaliki z pubem goal)))

Cytuj:
3) Powstanie regulaminu Polskiej Republiki regulujacego nadawanie banow.
- czyzbys chcial odebrac ten przywilej Krolowej??? kwestia banów jest ustalona
Cytuj:
4) Usprawnienie dzialania Policji na terenie Republiki.
- masz na mysli wydarzenia podobne do tych kiedy to ekipa Goal wtargnela na teren republiki i sie zaczeło... to tak policja była wtedy potrzebna))))
Cytuj:
5) Eventy rozrywkowe na rynku Polskiej Republiki.
- jakie to swieze, nowatorskie i odkrywcze))))
Cytuj:
6) Promocja Republiki poza granicami.
- podkradanie punktów innych kandydatów uwazam za wysoce nieetyczne -
Cytuj:
7) Impreza na ktora zostania zaproszeni obywatele republiki Czeskiej, jako odpowiedz na ich osttanie zaproszenie.
?????? nic mi o tym nie wiadomo abym jako republikanka i zarazem minister Republiki tanczyła w czechach ))) no ale kurtuazja ponad wszystko)))

Wszystkim kontrkandydatom zycze
- wiecej dystansu
- mniej zacieklosci - bo jak widac kij ma dwa konce)))
teraz kochani- czekam na kontre)))))
- wygranej w wyborach

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 16 Sty 2009, 19:42 
[Mialo byc w poscie z programami wyborczymi, ale to chyba lepsze miejsce]
Krotka pilka:

Pierwszy Kandydat

Nowa twarz w wyborach, trudno ocenic program, ktorego nie ma;

Drugi Kandydat

Coz pisanie NA PEWNO w wersji "napewno" w moich oczach go dyskfalifikuje, uzywanie debilnego sformulowania "dzieci neostrady" jeszcze bardziej. Otwartosc? Dotychczasowe rzady myla to pojecie-zauwazylem ze sa tak otwarte iz przez caly miesiac wytrwale czekaja na inicjatywy obywateli. Ogolnie to panie Macku nauczcie sie "po polskiemu" pisac.

Trzeci Kandydat

Panie Pietia chwalenie sie za kazdym razem iz przeprowadziles druzyne przez caly sezon to slabiutki argument(nie bede przytaczal nazwisk zawodnikow ktorzy narzekali na Prezesa, ktory pod koniec ich kompletnie olewal). Toleranacja? Coz ma to znaczyc? Tolerancja zachowan? Smierdzi panie Pietio, smierdzi. Obiecujesz Pan wspierac to co inne-hmm moze troche wlasnej kreatywnosci?? Jak na poczatku napisales-snules wielkie plany dla PR-miales czas na ich zrealizowanie, dlaczego mamy dawac ci druga szanse?

Czwarty Kandydat

Radoslawie, kogo uwazasz za zwyklego avatara? Przeciez nasza polska spolecznosc to same niezwyklosci;). No to jazda-mam na Ciebie glosowac dlatego, ze bedac DJ'em grales w wymienionych klubach? Smieszne. Jestes zalozycielem i prezesem PLP, zalozycielem Polskiej Reprezentacji Pilkarskiej- Drogi Radoslawie PLP? Nigdy nie bylo rozgrywek PLP. Cala "dzialalnosc" PLP ograniczala sie do kursu na managera. Reprezentacja tez za twoich czasow nie wyrozniala sie zbytnio. Zapowiadales szkolki, pomoc dla klubow-niedawno zorientowalem sie ze jestem ownerem grupy "Szkolka Pilkarska Podex"(dla niewtajemnicznych-szkolka pilkarska reprezentacji). Jak slusznie zauwazyles jestes TYLKO wielkim zalozycielem, bo prowadzacym juz nie do konca. Co do punktow:
-Sąd-hmm nie mam pojecia po co on, przy tej fali afer raczej bylby niewydolny
-Sklepy Firmowe PR- yyy gdzie i po co??
-Policja- juz czuje marudzenie i narzekania najbardziej "wzorowych" obywateli na sluzby porzadkowe(przyklad SWAT w SP)
-Eventy- fajnie ale po dwoch kadencjach jakos nie wierze w nagly przyplyw imprez
-Promocja PR- drogi Radku moze najpierw cos zdzialajmy a potem promujmy:)
-Impreza dla Czechow- coz takowa powinna juz sie odbyc dawno ale czy to czasami w punkcie "Eventy" sie nie zawiera?
Jak na planowane 2 miesiace wladzy stanowczo za malo. Program na jakies gora 2 tygodnie.

Piaty kandydat

Bey. No to bez zbednych slow;):
-wszyscy zasluguja na szacunek-naprawde? ja tak nie sadze. Po za tym co ma ten punkt oznaczac. Jakas konkretna ustawa? zapisek chociaz jakis maly?
-niebo-jedyny punkt ktory uwazam za spelniony za twej kadencji. sorka
-wieczorki-dobry pomysl
-klub dla mniejszosci-jedyne co mi sie nasuwa to glosne "buahaha". Mam wielkie pytansko: czy ktos na forumowej, tudziez w goal, a moze w sky przesladowal gejow, lesbijki, katolikow, arabow, zydow itp. itd.? Niestety Moja Droga, ale nigdy nie uda ci sie zrobic klubu dla wszystkich mniejszosci(Rabinow). Dlaczego? Zadna z wielkich religii nie uznaje gejow i lesbijki za normalne pary. Ma byc wylacznie dla mniejszosci sexualnych? hmm nie ma jak podkreslac roznice na kazdym kroku. Uwierz kochana ze kazdy gej czy lesbijka chce byc traktowany na rowni, chce normalnie funkcjonowac, a klub tylko podkresla granice.
-imprezy- mialas miesiac, nic nie zorganizowalas ;)
-kalendarz-jak wyzej
-galeria- jak na razie Wood wystawial obrazy, rzad nadal spi a mial caly miesiac
-usprawinienie kontaktow z LL- w jakim celu?
-promocja- najpierw trzeba miec co promowac
-stona www- jest? wklad w rozwoj oznacza wklad w cos co juz istnieje, a strony jak na razie nawet nie ma
-Republica estetica- hehhe Bey to chyba w konstytucji zapisane akurat jest;)
-Kwestie finansowe- dobre rozwiazanie
-Zwalczanie prymitywizmu-martwy punkt, zbyt wzgledny zapis, dla kazdego prymitywizm jest czyms innym
-abasador- mam nadzieje ze ktos go w koncu powola- jak nie rzad to Krolowa
-14 na szczescie juz wypelniona wiec moze do pracy sie wezmiesz:P o ile lud cie wybierze

Podsumowanie: Marność nad marnościami, i wszystko marność. Progamy kiepskie, kopiuja pomysly z poprzednich kadencji(nawiasem nie spelnione;)), zero w nich kreatywnosci, sprawiaja wrazenie nieprzemyslanych. Coz niestety nie przerwe swych wakacji i nie zaglosuje, bo nie ma na kogo. Pierwszy kandydat nie ma progamu, drugi ma problemy z polskim, a pozostali juz mieli swe 5 minut. Co z nimi zrobili kazdy wie.

PS. To moja osobista dygrsja na temat programow, a raczej ich braku.

[ Dodano: 2009-01-16, 19:57 ]
Bey nie wiem dlaczego ale rozsmieszylas mnie :lol: Kazdy z twoich zapisow mozna tak samo kontrowac jak ty kontrujesz innych. A co do tego dystansu to raczylbym sprawdzic co to dokladnie znaczy;). Po za tym pani Minister ja raczej na pani miejscu zaczalbym sie zajmowac swoimi niespelnionymi obietnicami i tandetnym programem, a nie wypocinami innych. Coz mam nadziej ze jakims rzutem na tasme zglosi sie kandydat namber six majacy program, kreatywnosc i troche wiecej ambicji niz bycie otwartym na inicjatywy obywateli i szerzenie tolerancji.

Kobieta
PostWysłany: 16 Sty 2009, 21:16 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Private.
O przepraszam bardzo mojego klubu w to proszę nie mieszać Czesiu.

EOT.
Pozdrawiam.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 16 Sty 2009, 21:19 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
hehehe
dobre!!!!
mocne i dobre, bo mocne!!!
kubeł zimnej wody wylany na głowe
Cytuj:
Bey nie wiem dlaczego ale rozsmieszylas mnie :lol: Kazdy z twoich zapisow mozna tak samo kontrowac jak ty kontrujesz innych.
- dokładnie o to chodzilo o kontre wszak na tym polega debata przedwyborcza ale ciesze sie ze ktos wykrzyczal nam braki i nudy w programach jest mała róznica
- jqa zdaje sobie z tego sprawe i dlatego na programie macie znaki zapytania , natomiast inni/??? hmm coz pozostaje opinii i ocenie innych)))))

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Sty 2009, 22:04 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Czesiu, strona Republiki istnieje, ale...

Bey, strona Republiki nie jest w Joomla. Już dawno miałem o tym napisać, ale wolałem póki co nie wpsominać o tej drobnej kwestii, a łatwo rozpoznać akurat ten nieuzyty CMS.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 16 Sty 2009, 22:42 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Wiem. Pisałam juz wczesniej nie bede sie powtarzała

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Sty 2009, 23:33 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Na forum nie spotkałem się z zapisem, że strona Polskiej Republiki nie jest na CMSie Joomla. Jeżeli jest taki zapis, to poproszę o link od niego.

Powiem szczerze, że wybór odpowiedniego kandydata jest trudny. Szczególnie, jezeli człowiek nie ma czasu na dokąłdniejsze przestudiowanie wsyzstkich programów wyborczych (sprawy RL lekko przeszkadzają).

Ale jedno, czego można życzyć, to powodzenia w ich pozytywnej realizacji.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 17 Sty 2009, 09:17 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: Kaldimir Dagger
Cytuj:
Cytat:
Powolal bym do zycia ochroniarzy, ktorzy by ilnowali porzadku i wywalali z republiki dzieci neostrady i griferow.

- czyli bany??? a na jakich podstawach???
- ogólnie bardzo ogólnie - ale ok zycze powodzenia

Uwaga uwaga, "powołanie ochroniaży". No proszę, zwolennik nadużywania władz rodem z Second Poland? ;-).

"ochroną" całkiem dobrą była (tak tak, moja) Gwardia PR. Tylko że... zaprzestaliśmy pilnowania PR, nawet nie sięgam pamięcią co było powodem. Nie trzeba ochrony w PR, póki wciąż jest to placówka stojąca powyżej przeciętnej-polskiej-chorej-rywalizacji (i oby tak było jak najdłużej) nie potrzeba nam kandydatów pokroju "zabijać i niszczyć! mniej dzieciuf neozdrady! antigrif!" (te błędy ortograficzne były celowe). Tego nam nie trzeba.

EDIT:

A może sam zgłosiłbym swoją kandydaturę? Jak nie teraz, to w następnej kadencji.. Spróbować zawsze warto - stawiam sobie pierwsze dwa pytania:
- Czy podołam? (tu mam na myśli głównie czas, jako "wybrany" głównie zająłbym się działem budowy)
- Czy ktokolwiek na mnie zagłosuje? (nie licząc przyjaciół. Wkońcu głosowalibyście na nastolatka...)

http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/dastingo.png

Profil E-mail GGOffline
PostWysłany: 17 Sty 2009, 09:38 
Eve chcesz tego czy nie Rabinow to klub dla mniejszosci ktory byl w programie Bey:)
Max strona ostatnie aktualizacje miala w listopadzie. Mam na mysli te stonę. Chyba, ze istnieje jeszcze jakas inna.
Bey ale co ma oceniac obywatel. Programy naprawde sa dupne. Jestes jedyna osoba ktora chociaz postarala sie go ladnie ubrac, ale nie ma w nim zadnej rewolucji. Sama wazelina w tych programach. Coz nie wiem jak inni, ale ja bym byl z wprowadzeniem podatku, chocby 10L$ miesiecznie za bycie obywatelem. 1000 obywateli=10000L$. Co do eventow-nikt nie wymaga co tydzien koncertow, wielkich imprez. Ale zrobcie chociaz jeden porzadny event. To co dobija to chyba totalny brak kreatywnosci u kandydatow. Ale to tylko moje zdanie- moze z boku jakos latwiej to wyglada.

Kobieta
PostWysłany: 17 Sty 2009, 09:53 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
a ja mam na mysli te strone
http://polskarepublika.org/PR.html

poza tym
Deha
szczerze i naprawdę nie da się wszystkiego od razu zrobić
dobrze wiesz
natomiast co do tej strony podanej przez ciebie
rzeczywiście ona jest w joomli i gdybym miała możliwość admina zrobilabym z tej stronki niezła rzecz, no ale nic na sile przecież robić nie będę

Ostatnio edytowany przez BeyonceW, 17 Sty 2009, 10:32, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 17 Sty 2009, 10:25 
I wlasnie tu jest problem. Dla kandydatow nie powinno istniec sformulowanie "nie da sie".

[ Dodano: 2009-01-17, 10:26 ]
PS. Naprawdę pisze sie na pewno razem :-P

Kobieta
PostWysłany: 17 Sty 2009, 10:28 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
deha napisał(a):
I wlasnie tu jest problem. Dla kandydatow nie powinno istniec sformulowanie "nie da sie".

[ Dodano: 2009-01-17, 10:26 ]
PS. Naprawdę pisze sie na pewno razem :-P

uwazam ze lekko przesadzasz nie ma cudotwórców nawet w sl)))
dla kandydatow nie ma sformuowana " nie chce mi sie " ale niestety ograniczenia wystapia zawsze

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 17 Sty 2009, 10:34 
Zgadzam sie Kal :mrgreen: zauwazylem ze osoby najabrdziel walczace z "dzecmi neo" najbradziej pasuja do rysopisu takiego "dziecka". Kal gdyby kazdy z kandydatow uczciwie odpowiedzial sobie na pierwsze pytanie-Czy podolam?- mysle ze mielibysmy najwyzej 2 kandydatow.

[ Dodano: 2009-01-17, 10:38 ]
Bey ale z zalozeniem "i tak nie dam rady" lepiej od razu zrezygnuj. Nie potrzebni nam cudotworcy bo nie ma cudow w programach. Wy jako kandydaci macie lamac te ograniczenia. Dopoki tego nie zrozumiecie PR bedzie caly czas zwyklym szarym simem z kilkoma klubami.

Kobieta
PostWysłany: 17 Sty 2009, 10:48 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
jezu no nie rozumiesz
nie kandyduje z nastawieniem " nie dam rady" " nie mam czasu"
kandyduje z nastawienie "da się zrobić ale nie od razu" oraz " da się zrobić ale nie samemu"
stad " z wami dla was"
natomiast nie wierze szczerze nie wierze aby ktoś całkowicie zaniechał relacji w realu i oddal sie sL w całości - to by była przesada i skrajność

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 17 Sty 2009, 11:03 
Nikt nie wymaga zatracenia sie w sl:) Tyle ze moze w koncu rzad sam cos zorganizuje. Widzisz ja nie wierze w to ze cos sie zmieni po tych wyborach. Zaden z kandydatow nie chce sie przyznac ze mu nie wyszlo, ze nie podolal. Bey chwala ci za to ze jako jedyna sie bronisz. Panom chyba argumentow brakuje :mrgreen: Nie od dzis wiadomo ze milczenie oznacza "tak". Jednak oddam swoj glos, zeby nikt mi nie zarzucal, iz krytykuje a nie glosowalem :-P.
Mam nadzieje ze jednak przeczucia mnie myla i cos sie zacznie dziac w PR.

PS. Bey co bys powiedziala na jakis maly blog (etc) w ktorym opisalabys kazdy punkt swojego programu.

Kobieta
PostWysłany: 17 Sty 2009, 11:30 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
bardzo chętnie, hmm tylko co do blogowania to ja w tym niestety nie siedzę aż tak bardzo....
co do obrony... tak odpowiadam na każdy zarzut , roszczenie, pretensje, bo tak napisałam i po to założyłam ten watek,

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 17 Sty 2009, 13:00 
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Pietia Szondi
Deha zmień swój podpis na forum, bo tylko narzekasz i się żegnasz, a jak widać jakoś nie potrafisz się od SL i jego problemów oddalić.

Profil E-mail GGOffline
PostWysłany: 17 Sty 2009, 13:57 
Drogi pietio, zamiast interesować się czyimś podpisem mógłbyś zająć się tworzeniem jakiegoś programu wyborczego:) a marudzic będę bo lubię:) a w temacie rządów można marudzic w nieskończoność. Z reszta spodziewałem się jakiś konkretów z twojej strony a nie tylko słabego ataku. Czyżby po raz kolejny objawy braku kreatywności?

Kobieta
PostWysłany: 17 Sty 2009, 14:04 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Private.
deha napisał(a):
Eve chcesz tego czy nie Rabinow to klub dla mniejszosci ktory byl w programie Bey:)

Niech sobie będzie i w programach 100 innych osób. Jak masz coś do napisania na temat klubu to w wątku klubu. Mnie i klubu do jakiś rozgrywek politycznych proszę nie mieszać.
EOT.
Eve.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 17 Sty 2009, 14:08 
Dołączenie:
Grudzień 2008
deha, do zobaczenia w czerwcu...
Ehh... ze Wy macie sily na te niby dyskusje... a Tobie Bey to w ogole medal sie nalezy (ale o tym w SL jak sie spotkamy :-P )

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Moderatorzy

Madelaine, Republika Polska

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso