Odpowiedz
Autor Wiadomość
Kobieta
PostWysłany: 15 Sty 2009, 19:48 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Uzi Boa
Przypominam, że trwa głosowanie.
Do niedzielnego wieczoru można wybierać przyszłą władzę PR.

Programy kandydatów poniżej:

Krzysiek Clip

Cytuj:
cechuja mnie uczciwos c i bezkonfliktowosc - moj program:
* jasne prawo, równe dla wszytkich
* promocja zaangarzowania obywateli w zycie republiki
* organizacja wydarzen sportowych
* wydarzenia kulturalne

Maciek Andrew

Cytuj:
Witam szanownych państwo. Nazywam się Maciek Andrew. Chciałbym kandydować do rzadu tymczasowego Polskiej Republiki. Moj avatar w SL liczy sobie juz ok. 1,5 roku.
Jestem bardzo otwarty na proozycje, ludzi i mam wielka wyobraznie. Gdybym dostal sie do rzadu Polskiej Republiki napewno by zostało wdrozone wiele ustaw i projektow korzysnych dla obywateli. Powolal bym do zycia ochroniarzy, ktorzy by ilnowali porzadku i wywalali z republiki dzieci neostrady i griferow. W republice powstanie tez ulepszona szkoła, w której beda regularne wyklady na temat Second Life. Wspieram tezrozwoj nie typowych pomyslow. Zawsze pozwalam zrobic probe, a nigdy nie odrzucam odrazu.Jestem towarzyski, i napewno nie szczycilbym sie swoja nowa, wysoka pozycja, tylko tak jak dawniej rozmawial z ludzmi i byl pomiedzy nimi. Licze, ze wierza panstwo we mnie, i w moj sukces.

Pozdrawiam, Maciek Andrew

Pietia Szondi

Cytuj:
Witam

Cos o mnie:
rezyduje od roczku z haczykiem, prowadzilem jako trener oraz prezes druzyne pilkarska (jedyna Polska ktora przetrwala caly sezon rozgrywek), bylem selekcjonerem Reprezentacji Polski SL w pilce noznej i jeszcze troszke innych pieknych chwil w SL minelo. Niestety, nie mieliscie okazji poznac mnie blizej dzieki naszym wspanialym wydawnictwom (SLFakt, SLexpresss). Nie dostalem rowniez zadnej nagrody (Pajac Roku) ani nawet nominacji (Najbardziej Nielubiany Avatar).

Dwa miesiace temu, snulem wielkie plany i wspaniale wizje dla PR. Stalo sie, zostalem Premierem Rzadu PR II kadencji.
Czy Rzad ktorym kierowalem wniosl cos dobrego do PR? Czy Rzad III kadencji wykazal sie bardziej aktywnym dzialaniem?
Ocencie drodzy wyborcy sami.
Ze swojej strony zapewniam wielka tolerancje dla avatarow, zachowan, dzialan, checi wykazania swej kreatywnosci jak i rowniez swej odmiennosci.
Obiecuje wspierac to co inne (i zapewne zaleznie od punktu widzenia i swiatopogladu odbierane przez jednych jako wspaniale a przez innych jako zlo wielkie).
Cudow - nie obiecuje, one moga przydazyc sie tylko same :)

Tym ktorzy wytrzymali czytanie tego zgloszenia i dobrneli do tej oto linii, serdecznie dziekuje za poswiecony czas.
Zapraszam do glosowania i zycze, aby Wasze glosy oddane na wybranego reprezentanta społeczenstwa przyniosly Polskiej Republice rozwoj oraz dobra slawe na caly swiat (a nawet i na dwa cale swiaty ;p )

PAMIETAJCIE - w tym Rzadzie zasiadzie tylko jeden przedstawiciel Obywateli PR, ktory bedzie Was reprezentowal przez okres najblizszych dwoch miesiecy. Zanim klikniecie glos poparcia, dobrze sie zastanowcie.

Radoslaw Jetcity

Cytuj:
kandydat zwyklych avatarow !

W skrocie o mnie:
- w SL od ponad ponad roku.
- pracowalem w Gratce, na poczatku jej istnienia w SK.
- bylem menedzerem klubu Betsson, DJem, teraz jestem wspolwlascicielem pubu GOAL.
- bedac DJem, gralem m.in. w Betsson, Vega, Green Point, Iguana, Sky Europe, nadal nim jestem w pubie GOAL.
- jestem zalozycielem i prezesem PLP, zalozylem Polska Reprezentacje pilkarska, przyczynilem sie do powstania pierwszych klubow pilkarskich w polskim SL.
- bylem pilkarzem wloskiej Cittadelli (Rozgrywki TIM), trenerem i dzialaczem Second Poland.
- bylem Ministrem rzadu II kadencji Republiki Polskiej.

Punkty, ktore chcialbym zrealizowac o ile zostane wybrany do rzadu:
1) Utworzenie Sadu.
2) Utworzenie Sklepow Firmowych Republiki.
3) Powstanie regulaminu Polskiej Republiki regulujacego nadawanie banow.
4) Usprawnienie dzialania Policji na terenie Republiki.
5) Eventy rozrywkowe na rynku Polskiej Republiki.
6) Promocja Republiki poza granicami.
7) Impreza na ktora zostania zaproszeni obywatele republiki Czeskiej, jako odpowiedz na ich osttanie zaproszenie.

Beyonce Weatherwax

Image Image

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 15 Sty 2009, 22:15 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2008
nick w SL: Adams Dovgal
Bey na 16 punktow tylko 5 niby zrobionych (i z tym tez bym dyskutował bo wg mnie 2-3), słabo cos. Byly huczne zapowiedzi, stanowczo wygłaszane hasla a malo z tego wynikło. No ale przynajmniej zrobione sa te 2-3 rzeczy bo o pracy reszty ministrow niestety lepiej nie wspominac ;-)

Mam nadzieje ze przyszly rzad zrobi zdecydowanie wiecej dla dobra PR. Własciwie jedyna rzecz ktora pozwala obecnemu rzadowi wyjsc z twarza w tej kadencji byla organizacja WOSP (chociaz zapene najwiecej pracy wlozyly w to osoby spoza rzadu) :-)

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 15 Sty 2009, 23:10 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
A ja mam takie skromne pytanie. Dlaczego te wyboru są do rządu tymczasowego? Poprzednie dwa nie miały tejże informacji.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 16 Sty 2009, 01:21 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Beyonce Weatherwax
Adams Dovgal napisał(a):
Bey na 16 punktow tylko 5 niby zrobionych (i z tym tez bym dyskutował bo wg mnie 2-3), słabo cos. Byly huczne zapowiedzi, stanowczo wygłaszane hasla a malo z tego wynikło. No ale przynajmniej zrobione sa te 2-3 rzeczy bo o pracy reszty ministrow niestety lepiej nie wspominac ;-)

Mam nadzieje ze przyszly rzad zrobi zdecydowanie wiecej dla dobra PR. Własciwie jedyna rzecz ktora pozwala obecnemu rzadowi wyjsc z twarza w tej kadencji byla organizacja WOSP (chociaz zapene najwiecej pracy wlozyly w to osoby spoza rzadu) :-)

nie czytasz dokladnie Adams )))) nie czytasz dokładnie

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Sty 2009, 01:44 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2008
To moze wyjasnij mi czego nie doczytałem. Tylko mi nie pisz ze ten program jest na 10 kadencji... :D

Edit:
OK sprawa WOSP zostala mi wyjasniona (dzieki Wood) :-).
Myslalem ze ministrowie mieli nieco wiekszy wplyw na te impreze w PR począwszy chociazby od zwyklego ustawiania primow na rynku.
W takim razie obecny rzad wypada jeszcze gorzej :/

Ostatnio edytowany przez Adams Dovgal, 16 Sty 2009, 13:19, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 16 Sty 2009, 13:17 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Adams
)

punkt 2 - jest uchwala zostało uchwalone budowaie pow 512 mnpm
punkt 4- jest klub rainbow??? jest
punkt 12- widziales domy nie zgodne z konwencja Republiki???
punkt 13 - było glosowanie o wynagrodzeniu i kwestii finansowej?? było ustalono sprawe kasy i wynagrodzen?? ustalono
punkt 16 - mam swoje biuro?? mam
cały szkopól jest w tym ze Ty akurat te punkty bezlitosnie krytykowales
a to ze klub nie potrzebny a to ze biuro tez, a teraz sie rozpisujesz jak to nie zostało zrobione
Wiesz krytykowac jest zawsze łatwiej to fakt i wygodniej też)) tylko wiesz...
-pierwsze pamietaj aby krytyka nie zamieniła sie w krytykanctwo))
- dwa jak na gorliwego obywatela Republiki za ktorego sie uwazasz to twoja obecnosc w Republice nie nalezy do najczęstrzychh a skoro sie juz tam pojawisz to tylko po to aby cos zkrytykować)))
Sprawa programu ... hmmm 16 punktów w jedna kadencje... pokaz mi poprzednie rzady co zrobiły i czy wiecej .. nie wydaje mi sie)))
oczywiscie ze nie 10 kadencji ale w dwie spokojnie mozna to zrobic.
Wiecej pomocy, mniej krytyki

Cytuj:
- gorzej od... kogo/???

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Sty 2009, 14:13 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2008
BeyonceW napisał(a):

No fakt zostalo przeniesione z 400m na 512m. Dzieki temu moj komfort zwiedziania Republiki znacznie sie polepszyl bo wczesniej co rusz walilem glowa w skyboxy latajac sobie na 400 metrach.

BeyonceW napisał(a):
punkt 4- jest klub rainbow??? jest

No jest, ale czy to twoja zasługa? (w podziekowaniach nie wspomniano o Tobie ani słowem). Rownie dobrze mozesz sie szczycic tym ze powstaly kluby GOAL i SKY. No ale ok, nie wnikam, jest.

BeyonceW napisał(a):
punkt 12- widziales domy nie zgodne z konwencja Republiki???

A jest gdzies jasno opisana "konwencja Republiki"? Jakies ustawy, cokolwiek?

BeyonceW napisał(a):
punkt 13 - było glosowanie o wynagrodzeniu i kwestii finansowej?? było ustalono sprawe kasy i wynagrodzen?? ustalono

Ten punkt jest bardzo niejasny, Jesli chodzi Ci o posiedzenie na ktorym byliscie przeciwko wynagrodzeniom dla ministrow to rozumiem. Na zwykłe "nie" w głosowaniu wystarcza 2 sekundy. Mozesz jednak rozwinac to: "jedna osoba odpowiedzialna"?

BeyonceW napisał(a):
punkt 16 - mam swoje biuro?? mam

No masz ale tak na prawde jaki to ma zwiazek z tym punktem? Czy bez biura twoja "elastycznosc i otwarcie na sugestie obywateli" bylaby znacznie nizsza? Twoja avatar nie przyjmuje IMow i notek ze potrzebujesz do tego skrzynki w lokalu? Poza tym jestem w PR codziennie, w roznych godzinach i w biurze zastalem Cie tylko raz. Jako kawiarnia i miejsce spotkan tez chyba ten lokal za dobrze nie sluzy bo nie widzialem tam nikogo popijajacego sobie kawke.

BeyonceW napisał(a):
Sprawa programu ... hmmm 16 punktów w jedna kadencje... pokaz mi poprzednie rzady co zrobiły i czy wiecej .. nie wydaje mi sie)))

Problem w tym ze inni kandydaci nie zasypywali nas 300 punktami programowymi obiecujac czego to w PR nie bedzie a pozniej i tak lipa z tego wychodzi. Wystarczy 4-5 konkretnie opisanych punktow mozliwych do zrealizowania a nie 16 z ktorych 50% to zupelne pierdoły, 30% mission impossible, a ledwie 20% da sie wykonac.

Cytuj:
Wiecej pomocy, mniej krytyki

Sa ludzie od tego i tego. Ja narazie zajmuje sie tym drugim :-D

Cytuj:
Cytuj:
- gorzej od... kogo/???

Gorzej od tego co napisalem wczesniej bo myslalem ze jego wklad w WOSP byl wiekszy.

Podczas obecnej kadencji odbyło sie 1 (slownie: jedno) posiedzienie na ktorym uchwalono:
-budowanie powyzej 512m
-nie dla wynagrodzen dla ministrow.

Naprawde czy to tak wiele? Nie warto zajac sie powazniejszymi sprawami jak przyciagnieciem inwestorow aby wyspa mogla bardziej zarabiac na siebie? (ile sklepow na terenie Republiki stoi pustych?). Nie warto pomoc Morri przy organizowaniu imprez np na forumowej aby przyciagnac wiecej ludzi? Jesli juz decydujecie sie kandydowac to chyba po to aby zrobic cos wiecej niz tylko wpisac sie na liste, dostac sie do rzadu bo to tak fajnie wyglada? Pisze tu ogolnie, nawet nie o Tobie Bey bo wiem ze przynajmniej cos zrobilas i to doceniam (chociaz wiem ze tego nie widac :-P).

Ps. Mam na nadziej ze nie przyspozylem sobie zbyt wielu wrogow po tym poscie :D

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 16 Sty 2009, 15:07 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
wszystko pieknie ladnie itd itp
tylko
primo- kłamie ten kto twierdzi ze mozna to wszystko wykonac za jednym zamachem
secondo- Republika to nie wszystko, niektorzy maja tez zycie realne,
uwazam ze i tak zrobilam sporo, przynajmniej sie staralam
reszte otwarcie i jawnie opisalam w programie, nie bylo to ani szumne ani niewiadomo jakie,
wiesz podiizekowana nie sa az tak wazne, przybajniej dla mnie, poza ty jakie kolwiek podziekowania dla mojej osoby za co kolwieki tak byloby przez ciebie zauwazone i zaatakowane jako kolejna proba lansu i zwrocenia na siebie uwagi
a dlaczego Ty nie kandydujesz???, a moze juz kandydowales, albo juz zasiadałes w rzadzie??

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Sty 2009, 15:22 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2008
BeyonceW napisał(a):
a dlaczego Ty nie kandydujesz???, a moze juz kandydowales, albo juz zasiadałes w rzadzie??

Wiedziałem ze padnie to pytanie :). Nie kandyduje gdyz:
BeyonceW napisał(a):
Republika to nie wszystko, niektorzy maja tez zycie realne

Ostatnio moj pobyt na SL ogranicza sie do krotkich wizyt a to jednak troche za malo. Wedlug mnie jesli ktos z roznych przyczyn nie ma czasu poswiecic sie nieco bardziej na rozwoj Republiki to nie powinien w ogole kandydowac dajac szanse wykazania sie innym.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Sty 2009, 15:59 
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Pietia Szondi
Cytuj:
BeyonceW napisał/a:

Cytuj:
BeyonceW napisał/a:

Korzystając z treści zapisanych w Konstytucji PR:
Cytuj:
§ 32.
Rząd wyraża swoją wolę w formie ustaw publikowanych na forum oraz w grupie Polska Republika. Osobą uprawnioną do ogłaszania ustaw jest Premier, następnie Minister powołany przez Królową i potem kolejno pozostali Ministrowi w kolejności alfabetycznej.
§ 34.
Wszelkie inne wypowiedzi Ministrów, niż za pomocą ustaw, wyrażają jedynie ich prywatne stanowisko.

W związku z tym, chciałbym spytać: Beyonce jesteś pewna że rząd wyraził choćby raz swoją wolę, a nie tylko zdanie prywatne awatarów sprawujących funkcje w rządzie?

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 16 Sty 2009, 16:02 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Adams Dovgal napisał(a):
BeyonceW napisał(a):

Wiedziałem ze padnie to pytanie :). Nie kandyduje gdyz:
BeyonceW napisał(a):
Republika to nie wszystko, niektorzy maja tez zycie realne

Ostatnio moj pobyt na SL ogranicza sie do krotkich wizyt a to jednak troche za malo. Wedlug mnie jesli ktos z roznych przyczyn nie ma czasu poswiecic sie nieco bardziej na rozwoj Republiki to nie powinien w ogole kandydowac dajac szanse wykazania sie innym.

cynizm i hipokryzja w czystej postaci))))
no to po co twierdzisz ze Republika jest Ci az tak droga i bliska sercu)))))
poza tym czym innym jest " nie miec czasu w ogóle" a " miec niewiele czasu"
ok wiec tak ja swoje zdanie przedstawilam, swoj progra opisałam, reszte mam nadzieje dokonczyc wspolnie z ludem))) twoje zdanie tez poznałam , zreszta znam je od dawna i nie spodziewam sie zrozumienia a co dopiero aprobaty.
Dalze mpje tlumaczenia pod twoim adresem uwazam za zbędne. Mam nadzieje ze w tych wyborach jest ktos kto w pełni zdowoli Twoje bliskie sercu poczucie patriotyzmu))))

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Sty 2009, 16:26 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2008
BeyonceW napisał(a):
no to po co twierdzisz ze Republika jest Ci az tak droga i bliska sercu)))))

Gdzie ja cos takiego napisalem? :-D. Patrze tylko co tu sie wyrabia. Przykro mi ze nie moge byc tym ktory poklepuje po plecach mowiac "swietna robota". Naprawde widzialbym siebie bardziej w takiej roli :)

BeyonceW napisał(a):
poza tym czym innym jest " nie miec czasu w ogóle" a " miec niewiele czasu"

Mam niewiele czasu, zbyt malo by moc godnie zasiasc w rzadowej ławie i spelniac swoje obietnice wybrcze. No chyba ze mowimy o napisaniu programu wyborczego w 10 minut i zgłoszeniu sie do wyborow, tak, na to akurat mialbym chwilke.

OK, poczekajmy do niedzieli :-)

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 16 Sty 2009, 17:05 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Adams czy Ty aby przypadkiem nie kierujesz niektorych ze swoich zastrzezen do nieodpowiedniej osoby????

Pietia - błagam Cie na litosc boska, twoj oststni rzad cos zrobil ??? a obecne twoje punkty??

Cytuj:
Ze swojej strony zapewniam wielka tolerancje dla avatarow, zachowan, dzialan, checi wykazania swej kreatywnosci jak i rowniez swej odmiennosci.
- woow ale łaskawca obiecuje tolerancje hahahah dobre))

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Sty 2009, 17:26 
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Pietia Szondi
Obecne zgłoszenie? - nawiązuje do poziomu zgłoszeń z poprzednich wyborów ;)

Czy zrobił? - wychodzi że zrobił cokolwiek, bo coś tam było ustawami wyrażane (jeśli masz chęć, spójrz w ogłaszane ustawy)

Wasz Rząd - żadnych Ustaw, więc być może jakieś ciche knucia i działania poza prawem?

PS. niestety w związku ze zmianami w RL jeszcze dzisiaj poinformuję Królową o wycofaniu się z wyborów. :((

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 18 Sty 2009, 01:35 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Cytuj:
PS. niestety w związku ze zmianami w RL jeszcze dzisiaj poinformuję Królową o wycofaniu się z wyborów. :((

ale rezygnujesz całkowicie Pietia???

bo wytlumacz mi prosze fakt iz niby wycofujesz sie calkowicie z wyborow ale na liscie rtezydentow sie zapisujesz to jak to wlasciwie jest

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Moderatorzy

Madelaine, Republika Polska

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso