Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2008, 00:11 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Beyonce Weatherwax
Witam
wybralam sie do klubu pewnego aby zobaczyc jak tam jest ( wszak poczułam zew obowiazkow aby ziemie wizytowac) ale i takze aby zobaczyc zwyczjnie co sie tam dzieje.
Oto co zastalam i jak zostalam przyjeta
Tox Furkel shouts: wielka pani inteligentka ktora chce usunac skyboxy WITAMy
Beyonce Weatherwax: slucham tox
[13:53] Beyonce Weatherwax: masz jakis problem
Tox Furkel: niby jetes taka inteligentka a caly czas uzywasz slowa dzeicko
Tox Furkel: Wiesz co ,oj przepraszam klaniamy sie pani minister
Tox Furkel: nie rozmawiam z toba bo naprawde to nie ma sensu.
[13:55] Beyonce Weatherwax: tox ja ci sie nie kaze klaniac a co zal ci kuper sciska ze sie nie dostales
Tox Furkel: wiec teraz sie wyraze krotko
[13:56] Tox Furkel: skoro juz zaczynasz byc chamska tez bede chamem
[13:56] Robot EVE v2.0 search a winner ... is there a winner here ?
[13:56] POROSENOK Dezno: это бесплатно?
[13:56] POROSENOK's translator: to nic nie kosztuje?
[13:56] Robot EVE v2.0: I found a winner !!! Tox Furkel has won L$ 1 for being here !
[13:56] Krzysiek Clip: a to jest to reality sow?
[13:56] pablo Michalski: nie
[13:56] Tox Furkel: W.Y.P.I.E.R.D.A.L.A.J
[13:56] Tox Furkel: papa

- podmiot liryczny - Tox Furkel
- obiekt westchnien - Beyonce Weatherwax
- pozostaje pytanie " co autor mial na mysli"

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2008, 00:17 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Ja nic nie kuma tej rozmowy, chociaż ty sprowokowałaś zachowanie, a ktoś po prostu odpowiedział. Ja tak to rozumiem.

Fakt, jedno słowo twój rozmówca mógł zastąpić innym, ale... sama go sprowokowałaś.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2008, 00:21 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
projekt napisał(a):
Ja nic nie kuma tej rozmowy, chociaż ty sprowokowałaś zachowanie, a ktoś po prostu odpowiedział. Ja tak to rozumiem.

Fakt, jedno słowo twój rozmówca mógł zastąpić innym, ale... sama go sprowokowałaś.

a w ktorym momencie???? jesli wolno spytac
moze w tym kiedy na dzien dobry zaczal szydzic a ja zareagowalam ???
do prawdy ciekawe

Cytuj:
ahaaa to teraz bedzie moja wina ze przeze mnie biedny tox sie uniosl i przeklął a przeciez to taki grzeczny i kulturalny osobnik

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2008, 00:26 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Ja nie zauwazyłem, aby ktoś inny zaczął. Po prostu ktoś ciebie dość ciekawie przywitał, a Ty od razu zaatakowałaś. Widać, że jesteś przewrażliwiona troszkę. Ktoś ciebie pochwalił, że jesteś inteligenta. Ktoś od razu twoje pryzszłe plany pochwalił. A ty od razu zaczęłaś atakować. Ja tak to widzę. Poza tym Tox się zrehabilitował i przywitał jako panią minister, a Ty zaczełaś używać języka nieministerialnego.

Bym dodał coś od siebie, ale złamałbym regulamin. Zatem dam tylko radę: staraj się ignorować takie zaczepki, a nie podsycać ich kontynuację. Inaczej takich sytuacji będzie wiele.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2008, 00:30 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
project, jesli to co napisales to sarkazm - to zrozumiem , ale jesli wierzysz w to co teraz napisales , to powiem kolokwialnie i nie ministerialnie " nie rob se jaj czlowieku"
doskonale wiemy jak mnie tox wita i tu na forum i w sl in word
gleboko mi to lotto ale nie pozwole uzywac pod moim zadresem slow wulgarnych gdyz szanuje innych ,i samą siebie tez . Dodam iz zadne dobre obyczaje nie nakazuja ministrowi nadstaiac twarzy ani policzka do walenia zlewa i prawa, istnieje cos takiego jak , godnosc, poszanowanie, kultura

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2008, 00:39 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Raz mnie już oszukałaś, więc Tobie nie wierzę. A z rozmowy wynika, iż zamiast zakończyć rozmowe lub tez pokazać kulturę, ty znizyłaś swój poziom wypowiedzi. To od razu widać z zacytowanej rozmowy. więc się nie dziw, że potem ludzie Ciebie nie szanują i w mało przyjazny sposób prpoponują opuszczenie miejsca, do którego nie chciałaś wchodzić. Zatem sama na siebie musisz być teraz zła, bo wina po Twojej stronie też leży.

I właściwie to temat ten został wyczerpany, zatem życzę dobrej nocy i próby zmiany postawy na mniej ofensywną, a bardziej... Pokaż, kobieto, że posiadasz kulturę. Dobranoc.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2008, 00:46 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Cytuj:
Raz mnie już oszukałaś, więc Tobie nie wierzę.
---?????? prooosze?????
moglbys cos wiecjej napisac o tym zarzucie pod moim adresem, nie przypominam sobie abym Cie oszukiwala kiedykolwiek - stawiajac taki zarzut bardzo prosze abys to udowodnil i wykazal w przeciwnym razie oskarze cie o pomowienie
dwa- mi nie musisz wierzyc wpubie bylo wiecej osob kazde z nich ma zapis tej rozmowy i wie kto kogo obrazil i kto zaczal pierwszy
Cytuj:
To od razu widać z zacytowanej rozmowy. więc się nie dziw, że potem ludzie Ciebie nie szanują i w mało przyjazny sposób prpoponują opuszczenie miejsca, do którego nie chciałaś wchodzić
- co??? co widac z tej rozmowy??? w ktorym miejscu obrazilam tego czlowieka
chłopie wez sie zastanow zamiast wypisywac podobne bzdety, najwieksza obluda jest prowokowanie , wyzywanie a potem wymaganie poszanowania????

Cytuj:
I właściwie to temat ten został wyczerpany, zatem życzę dobrej nocy i próby zmiany postawy na mniej ofensywną, a bardziej... Pokaż, kobieto, że posiadasz kulturę. Dobranoc.
hmmm czyzby alt Toxa??? wybacz ale nie TY bedziesz decydowal kiedy temat sie wyczerpie

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2008, 00:52 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Pamiętasz rozmowe in-world dotyczacą tematu o kulturze? Na IM napisałas, że już dasz sobie spokój i nie bedziesz marnować na forum czasu. Parę dni później zaczełaś w tym samym temacie marnować czas. Zatem kto tutaj oszukuje. To nie jest pomówienie.

W rozmowie Tox przywitał Ciebie jakos inteligencję od usuwania skyboxów (ależ to niekulturalne powitanie). Ty mu łądnie odpowiedziałaś w pełnej kulturze (masz problem dziecko toż to kwintesencja kulturalnej odpowiedzi, że aż się uczyć).

Altem niczyim nie jestem, a to, iż napisałem ,że tematwyczerpany, to po prostu moja skromna opinia.

A teraz powiem dobranoc i prosze, nie atakuj mnie w tym temacie, bo to przykre, dorosła kobieto.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2008, 00:59 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Cytuj:
Pamiętasz rozmowe in-world dotyczacą tematu o kulturze? Na IM napisałas, że już dasz sobie spokój i nie bedziesz marnować na forum czasu.
nie nie napisalam czegos takiego, napisalam ze bede ignorowac glupote, ale nie bede ignorowala wyzwisk, wiec prosze nie rzucaj oszczerstw pod moim adresem
Cytuj:
Parę dni później zaczełaś w tym samym temacie marnować czas

ani w tym ani w innym temacie moj czas nie zostal zmarnowany, zatem Max - oczekuje przeprosin i nie dam sobie wmawiac czegos czego nie powiedzialam
Cytuj:
W rozmowie Tox przywitał Ciebie jakos inteligencję od usuwania skyboxów (ależ to niekulturalne powitanie)
- nie ty sobie nie robisz jaj ty na serio tak myslisz)))) jesooo czlowieku to co napisal tox nie bylo ani mile ani kulturalne a juz dalekie od kurtuazyjnego)))
Cytuj:
A teraz powiem dobranoc i prosze, nie atakuj mnie w tym temacie, bo to przykre, dorosła kobieto.
- a to niby co jest jak nie zlosliwosc i sarkazm - moze mi powiesz ze tez podobie jak Tox chciales mi komplemeta strzelic))))
nie no rzeczywiscie, załamac sie idzie....

co do dorosłosci poprzez milczenie, nie wiem Max moze Ty lubisz jak cie wala w pysk- ja nie lubie i na chamstwo , prostactwo zawsze bede ostro reagowala, gdyz CHAMÓW TRZEBA TEPIĆ

[ Dodano: 2008-12-17, 01:10 ]
hahah wpadlam na pomysl
atem przedstaie krotki zapis rozmowy jaka powinna przebiegac wg maxa i innych podobnych teorii
KB- kulturalna Beyca
NA -niekulturalny avatar
(sorki za przeklenstwa)

NA- hej suko
KB- ohhh witaj drogi gosciu
NA- hej yoł szmato
KB - och zajdźże w moje progi a odpocznij sobie
NA- wal sie na ryj ty wywloko sl owska
KB - alez na ryj swoj walic sie nie moge, gdyz mi etykieta dworska upasc nie pozwala
NA- ciagaj wory szmatlawcu
KB - och nie nie moge wszak oralnie niem przygotowana
NA- wy..... z tego klubu
KB - ahaa skoro wiec moja persona nie zadowala twej osoby pozwol zatem ze sie oddale

itd itd
tak??

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2008, 01:16 
Dołączenie:
Lipiec 2008
BeyonceW, atakujesz ludzi, co powoduje, iż zniżasz się do ich poziomu lub nawet niższego. Nie usprawiedliwiam Toxa, ale jeżeli Ty uważasz sięza osobe inteligentną, kulturalną i wychowaną, to powinnaś tak prowadzić konwersjację (każdą), aby ktoś Ciebie pewnymi słowami (które podkresliłaś w zacytowanej rozmowie) nie żegnał. Wiem z doświadczenia, iż pewne reakcje obronne są odbierane jako atak, a ty właśnie taką formę przybrałaś i też zaczęłaś atakować toxa, zatem nie jesteś usrpawiedliwiona i ani kultury, ani inteligencji w rozmowie z nim nie wykazałaś. Zatem miej do siebie pretensje, iż się do Ciebie odezwał w taki, a nie inny sposób.

Nie ucz innych, jak mają się do Ciebie zwracać, jeżeli Ty tego nie potrafisz. Teraz zaczęłaś mnie atakować. A ja wiem, co na IM napisałaś. Mam dobrą pamięć.

Zatem zastanów się, czy warto rozmawiać z ludźmi, którzy ciebie nie szanują. Jeżeli Ciebie ktoś nie szanuje, to po prostu odpowiedz po swojemu lub zareaguj po swojemu: olej go i sobie idź dalej.

Ja też się z podobnymi powitaniami w moim kierunku spotkałem, ale nie reagowałem atakując, lecz na spokojnie prowadziłem rozmowę. Wulgaryzmy i wypowiedzi uważane potocznie jako obraźliwe są w moim wypowiedziach rzadkie. Jeżeli już wypłyną, to po jakiejś godzinie rozmowy, kiedy naprawdę jestem zmeczony, ale nie zawsze. głównym priorytetem jest próba okazania wychowania i odpowiadania na niegrzeczne odpowiedzi poprzez uzycie zwrotów grzecznościowych. Owszem, to ludzi mało inteligentnych zdenerwuje, ale i zaczną się powtarzać.

Nie uzyłaś w zacytowanej rozmowie zwortów grzenościowych a typowych wypowiedzi, które prowokowały Toxa, aby tobie naubliżac. Zatem nie jesteś święta. Musisz popracowac nad soba, aby ktoś, kto jest od Ciebie mniej wychowany, mnie kulturalny, nie miał argumentów, aby Ciebie obrażać.

Czy zauwazylaś ton moich wypowiedzi? Czy użyłem wobec Ciebie niegrzecznych zwrotów? Nie. Pokazałme tobie, gdzie popełniłaś błedy. Swoimi wypowiedziami udowadniasz mi, że jesteś taka sama jak ja, czyli nie potrafisz w 100% potraktować kogoś z wyższością godną cywilizowanej osoby. Twoja wyższość to atak, który jest zła drogą.

Naprawdę nie mam zamiaru z Tobą polemizować, ale naprawde prowokujesz ludzi do działań, które się obracają przeciwko Tobie. Potem się żalisz na kogoś, a swojego błedu nie widzisz. to źle. Reagujesz na każdą zaczepkę, która Ciebie dotyczy. Reagujesz w sposób, który uważam za mało grzeczny i kulturalny.

I faktem jest, ze w którymś tam temacie jednak zaczełaś znowu kontynuować swoje wywody. Przemyśl, czy taka forma Twoich postów nie jest turbiną w machinie, która Ciebie obraża, atakuje. Myślę, że musisz popracować nad kontrolowaniem swoich rekcji na złe zachowanie i starać się odpowiadać innym grzeczniej, bo nazywanie kogoś dzieckiem, czy używanie zwrotów typu nie rób se jaj pokazują, że jednak coś w Twoim dobrym wychowaniu szwankuje.

Naprawde, nie próbuję Ciebie atakować, lecz wskazać, gdzie Ty prowokujesz ludzi do tego, iż przestają Ciebie szanować.

Mogę z Toxem porozmawiać na twój temat i jego zdanie poznać. wiem, że nic noweg osie nie dowiem, ale warto zaryzykować. A jeżeli chcesz prowadzić kulturalne rozmowy, to prócz pisanych cytatów pokazuj screeny, gdyż (jak to Uzi powiedziała) same logi nie są dowodem)

[ Dodano: 2008-12-17, 01:22 ]
Dodane po przeczytaniu zedytowanej części wypowiedzi Beyonce

W przedstawionym zdarzeniu osoba, która uzywa kulturalnych słów powinna użycć opcji mute lub opuścić dane miejsce, jeżeli nie zamierzała tam przebywać dłużej. Prócz tego przesadziłaś jak zywkle. Wystarczyło po prostu zignorować delikwenta. Uzycie mute spowoduje, iż Ty go nie słyszysz/nie czytasz, a on w końcu zrezygnuje, bo go nie prowokujesz.

Powtórka z rozrywki. Ja kiedyś miałem podobną sytuację. Celowo dibierałem słowa prawie jak z dworskiego słownika, a 3 osoby na czacie używały typowych wulgarnych bądź też niegrzecznych wypowiedzi. Wynik: mnie się zasóvb nie skończył, a oni na krzyż ze kilkadziesiąt razy te same słowa uzywali. I było to towarzystwo meiszane, bo dziewczyny i chłopak.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2008, 01:25 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2008
nick w SL: Adams Dovgal
Beyonce dam Ci jedna dobra rade. Moze odpusc sobie sl skoro jest to oaza chamstwa i braku kultury? Na kazdym kroku Cie tak krzywdza, rozdaja bany, wyzywaja wiec po co caly czas psuc sobie nerwy? Hmmm, mnie jakos takie rzeczy przewaznie omijaja, ciekawe dlaczego :) Z powazaniem.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2008, 08:39 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
nick w SL: Kasia Kawashima
Może będzie to poza tematem ale jednakże się do niego odnosi.

Nie jestem zbyt aktywnym uczestnikiem forum jednakże śledzę biernie co tu się dzieje. Ostatnio mam coraz mniejszą ochotę tu zaglądać bo forum stało się miejscem do załatwiania prywatnych porachunków i bezsensownych dyskusji. Osobiście wydaje mi się, że takie sprawy można załatwić na IM a nie upubliczniać. Mam nadzieję, że kolejnym razem kiedy tu zajrzę nie natknę się na tonę kłótni prowadzących donikąd.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2008, 09:46 
Dołączenie:
Czerwiec 2007
BeyonceW napisał(a):
Witam
wybralam sie do klubu pewnego aby zobaczyc jak tam jest ( wszak poczułam zew obowiazkow aby ziemie wizytowac) ale i takze aby zobaczyc zwyczjnie co sie tam dzieje.
Oto co zastalam i jak zostalam przyjeta

Chyba nie spodziewałaś się kurtuazji ze strony Toxa. Teraz już wiadomo, że o poezji też sobie nie pogadacie. Ja również jestem zdania, żeby nie wywlekać na forum swoich prywatnych spraw. Ten dialog nie jest ani specjalnie zabawny ani specjalnie obraźliwy choć na pewno w nienajlepszym stylu. Biorąc pod uwagę wcześniejsze przypadki na forum druga strona jeśli przedstawi swoją wersję to będzie się ona całkowicie różnić od tej powyżej. Nie będzie sądu, osądu ani rozwiązania, tylko niepotrzebna dyskusja i kłótnie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2008, 10:04 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Tez nie podoba mi sie pisanie i czytanie takich sprawach, ale z drugiej strony - czy zostawiac przypadki buractwa albo oszustwa bez reakcji?
Mam swoja liste ludzi 'uczciwych inaczej" w polskim SL i tez nie wiem co z nia zrobic:(

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2008, 10:15 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
aha czyli Max z twoegop postu wynika iz prostak moze na kogos wylewac swoje zale i wyzwiska a ja mam po prostu sobie tego wyskluchiwac??? chyba żartujesz, nizgdy zyciu
druga sprawa nie sa to prywatne sprawy a Tox nie jest w swoim pokoju tylko w Polskiej Republice i ja ogolnym obraza druga osobe, wiec na pewno nie bede obok prostactwa przehodzila obojetnie, zaiste smieszne jest jak max uczy i poucza co tu zrobic aby byc " o klase wyzszym"
czasem Max trzeba sie z nizyc do poziomu debila zeby debil zrozumial.
Max nic a nic nie zrozumiales z tego co napisalam , nie odezwalam sie do tego prostaka ani na chwile a kiedy pojailam sie w tym klubie on od razu zaczat glupia gadke, i przestan prosze mnie umoralniac jaka to ja powinnam byc ,

Cytuj:
Nie uzyłaś w zacytowanej rozmowie zwortów grzenościowych a typowych wypowiedzi, które prowokowały Toxa, aby tobie naubliżac. Zatem nie jesteś święta. Musisz popracowac nad soba, aby ktoś, kto jest od Ciebie mniej wychowany, mnie kulturalny, nie miał argumentów, aby Ciebie obrażać.
- grubo przesadzasz kolego ,
klejna sprawa i zrozmum to max - to nie są żale, to jest glosne oi otwarte mowienie o tym co moemy spotkac w SL

Adams- mialam pominac twoj komentarz , ale przypomnialam sobie jak sie do mnie zwracales w CP, pamietasz< wiec sie nie dziwie ze stoisz po stronie prostaka

Jesteam zadowolona z tego ze pokazuje burakow i prostakow oraz obnazam ich plycizne, ale przeraza mnie to ze wiekszosc osob na forum stoi po stronie braku kultury, jednoczesnie wymagajac kultury, totalna schizofrenia

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2008, 11:13 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
kasiak napisał(a):
Może będzie to poza tematem ale jednakże się do niego odnosi.

Nie jestem zbyt aktywnym uczestnikiem forum jednakże śledzę biernie co tu się dzieje. Ostatnio mam coraz mniejszą ochotę tu zaglądać bo forum stało się miejscem do załatwiania prywatnych porachunków i bezsensownych dyskusji. Osobiście wydaje mi się, że takie sprawy można załatwić na IM a nie upubliczniać. Mam nadzieję, że kolejnym razem kiedy tu zajrzę nie natknę się na tonę kłótni prowadzących donikąd.

Popieram , jeśli zamierzacie taką dyskusję prowadzić to na PW!
A tutaj np Autor w tym wypadku Bey powinna umieścic post i poprosić Mad czy Anulkę na PW o zamknięcie tematu aby kążdy swoje zdanie zachował dla siebie.

E:
A co do
"Tox Furkel shouts: wielka pani inteligentka ktora chce usunac skyboxy WITAMy
Beyonce Weatherwax: slucham tox
[13:53] Beyonce Weatherwax: masz jakis problem
Tox Furkel: niby jetes taka inteligentka a caly czas uzywasz slowa dzeicko
Tox Furkel: Wiesz co ,oj przepraszam klaniamy sie pani minister
Tox Furkel: nie rozmawiam z toba bo naprawde to nie ma sensu.
[13:55] Beyonce Weatherwax: tox ja ci sie nie kaze klaniac a co zal ci kuper sciska ze sie nie dostales
Tox Furkel: wiec teraz sie wyraze krotko
[13:56] Tox Furkel: skoro juz zaczynasz byc chamska tez bede chamem
[13:56] Robot EVE v2.0 search a winner ... is there a winner here ?
[13:56] POROSENOK Dezno: это бесплатно?
[13:56] POROSENOK's translator: to nic nie kosztuje?
[13:56] Robot EVE v2.0: I found a winner !!! Tox Furkel has won L$ 1 for being here !
[13:56] Krzysiek Clip: a to jest to reality sow?
[13:56] pablo Michalski: nie
[13:56] Tox Furkel: W.Y.P.I.E.R.D.A.L.A.J
[13:56] Tox Furkel: papa
"
Odniosłem wrażenie ze Tox jednak on "pusząco się zachował"i tyle na ten temat.

E do posta niżej:
Popieram , jeśli zamierzacie taką dyskusję prowadzić to na PW!
A tutaj np Autor w tym wypadku Bey powinna umieścic post i poprosić Mad czy Anulkę na PW o zamknięcie tematu aby kążdy swoje zdanie zachował dla siebie. + Nie zamierzam dyskutować z żadną stroną konfliku i w tym momencie 3ci temat z ujawnionych info dostaje X [Ignora]

Ostatnio edytowany przez Daro, 17 Gru 2008, 11:38, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2008, 11:32 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
nie |Daro z tego co tu napisano wynika iz to ja jestem winna ze w ogole pojawilam sie w polu widzenia jasnie wielmoznego pana Toxa
jesli w reopublice bedziemy tolerowac przejaw chamstwa i prostactwa to do niczego dobrego to nie doprowadzi niestety jak widzac obrazanie jest ok

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2008, 12:34 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2008
nick w SL: Adams Dovgal
BeyonceW napisał(a):
Adams- mialam pominac twoj komentarz , ale przypomnialam sobie jak sie do mnie zwracales w CP, pamietasz< wiec sie nie dziwie ze stoisz po stronie prostaka

Gdzie ja napisalem ze stoje po jego stronie? Dla mnie to jest poprostu kolejny temacik z cyklu Beyonce vs reszta swiata. Po drugie to wielka szkoda ze nie masz zapisu rozmowy z tamtego dnia bo jakos sobie nie przypominam zebym sie zle do Ciebie odnosil wiec nie rob mi tu caly czas czarnego PRu. Tak jak napisala Kasia juz nie chce mi sie tu w ogole wchodzic i czytac tych smiesznych tematow. Prosze nie odpisuj mi juz tutaj bo i tak nie mam zamiaru sie do tego odnosic. Tak, juz slyszalem, jestem chamem i prostakiem wiec sobie oszczedz :/

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2008, 12:42 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Jest sprawa oczywista, ze nikt prawie nie chce czytac klotni ( mnie oczywiscie bawia, ale ja jestem perwert)
Ale abstrahujac juz od calej sprawy - co zrobic jesli spotykamy sie z chamstwem albo oszustwem w SL? (Rada - rozwiazac wszystkona PW albo IM jest nieco chybiona, gdy jedyna odpowiedzia bedzie znane nam slowo W.Y......J)
Oczywiscie jest AR, ale to sprawy nei rozwiazuje do konca - bo kto sie przejmie ostrzezeniem od LL.
Mozna z tym walczyc na forum, naglasniajac sprawe na forum albo po prostu spuscic uszy i nie mowic nic, godzac sie z rzeczywistoscia. Wybor jest trudny:(
Przyznam, ze z niecierliwoscia oczekuje sadu w PR, gdzie zajscie mialo miejsce:) KAncelaria Podex powinna miec wiele zlecen:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2008, 13:35 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
pewnie znow bedzie ze sie czepiam
imprezka w klubie
[2008/12/16 10:31] AleXi Reyes: yoooo
[2008/12/16 10:31] Bobo2 Pobieski: siemano
[2008/12/16 10:32] Bironek Bonetto: Yoooo!
[2008/12/16 10:32] Bobo2 Pobieski: a co ot jest to na scianie ??
[2008/12/16 10:32] Bobo2 Pobieski: suma wplat 2 hahha
[2008/12/16 10:32] AleXi Reyes: laggg lagg lag
[2008/12/16 10:33] AleXi Reyes: xD
[2008/12/16 10:33] Bobo2 Pobieski: chyba nikt go nie lubi hahha a tox sam na siebie 70 wplacil dobry jest
[2008/12/16 10:33] Robot EVE v2.0 search a winner ... is there a winner here ?
[2008/12/16 10:33] Robot EVE v2.0: I'm afraid... Anka Sporg can't earn money, please send a TP to 6 others friends to win some money !
[2008/12/16 10:33] AleXi Reyes: - ->LoL<- -
[2008/12/16 10:34] Bobo2 Pobieski: a tak wogole po ***** to jest tu ??
[2008/12/16 10:34] AleXi Reyes: a nie wiem
[2008/12/16 10:34] AleXi Reyes: dopiero wczoraj wszedlem do gry xD
[2008/12/16 10:34] Bobo2 Pobieski: i po ***** ??
[2008/12/16 10:34] AleXi Reyes: a nie wiem ;p
[2008/12/16 10:34] AleXi Reyes: nudzi mi sie '[
[2008/12/16 10:35] Bobo2 Pobieski: to zwal se konia i juz
[2008/12/16 10:35] AleXi Reyes: xD
[2008/12/16 10:35] Long Range: Bobo2 Pobieski [44m]
[2008/12/16 10:35] Close Range: Bobo2 Pobieski [34m]
[2008/12/16 10:35] Long Range: Bobo2 Pobieski [45m]
[2008/12/16 10:36] Close Range: AleXi Reyes [38m]
[2008/12/16 10:36] Long Range: AleXi Reyes [42m], Bobo2 Pobieski [73m]
[2008/12/16 10:36] Robot EVE v2.0 search a winner ... is there a winner here ?
[2008/12/16 10:36] Chat Range: Bobo2 Pobieski [13m]
[2008/12/16 10:36] Robot EVE v2.0: I'm afraid... Bobo2 Pobieski can't earn money, please send a TP to 7 others friends to win some money !
[2008/12/16 10:37] Pietia Szondi is Offline
[2008/12/16 10:37] Chat Range: Szajker Sparta [2m]
[2008/12/16 10:37] Long Range: AleXi Reyes [94m]
[2008/12/16 10:37] Chat Range: AleXi Reyes [15m]
[2008/12/16 10:37] Adamus Inglewood is Online
[2008/12/16 10:37] Chat Range: Nastka Mai [2m]
[2008/12/16 10:37] AleXi Reyes: laggg lagg lag
[2008/12/16 10:37] AleXi Reyes: *****!!!!
[2008/12/16 10:37] Nastka Mai: Hejooooooo
[2008/12/16 10:38] Szajker Sparta: jebie twe lagi:D
[2008/12/16 10:38] Szajker Sparta: siemaaaaaa
[2008/12/16 10:38] AleXi Reyes: Hi! ^-^
[2008/12/16 10:38] Nastka Mai: ☆ LoLeK ☆
[2008/12/16 10:38] Nastka Mai: ***wa
[2008/12/16 10:38] Szajker Sparta: jaaa
[2008/12/16 10:38] Szajker Sparta: alexis
[2008/12/16 10:38] Szajker Sparta: zaraziles mnie
[2008/12/16 10:38] Szajker Sparta: lagami
[2008/12/16 10:39] AleXi Reyes: zarazilem cie dobra gra w pilke
[2008/12/16 10:39] Szajker Sparta: chyba ja ciebie
[2008/12/16 10:39] Chat Range: Pietia Szondi [6m]
[2008/12/16 10:39] Szajker Sparta: hahaha
[2008/12/16 10:39] Pietia Szondi is Online
[2008/12/16 10:39] AleXi Reyes: No I haven't ..
[2008/12/16 10:39] Robot EVE v2.0 search a winner ... is there a winner here ?
[2008/12/16 10:39] Robot EVE v2.0: I'm afraid... Anka Sporg can't earn money, please send a TP to 4 others friends to win some money !
[2008/12/16 10:39] AleXi Reyes: Bobo nie umie wejsc
[2008/12/16 10:39] Szajker Sparta: bana ma
[2008/12/16 10:39] AleXi Reyes: xD
[2008/12/16 10:40] AleXi Reyes: :P
[2008/12/16 10:41] AleXi Reyes: jak twoj stary
[2008/12/16 10:42] AleXi Reyes: ***** ci?
[2008/12/16 10:42] AleXi Reyes: az ci czapa spadnie
hmm wyborne
gustowne
szlachetne
a nadwrazliwa Beyca znowu sie czepia
i to wszystko na terenie Republiki
skandal, zenada i prostactwo moi drodzy!!!!!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2008, 13:57 
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Pietia Szondi
Beyonce, widzę że nie wytrzymałaś z reality-show bez prawdziwych efektów. Piękny nasłuch, nie powiem :-)

Odnośnie prowokującego poziom rozmowy Bobo2 Pobieski, jak może Pani Szanowna zerknąć dostał właśnie w czasie tego dialogu ban. Tak więc efekty dalszego zakłócania spokoju spokojnie zwiedzającej ziemie Polskiej Republiki Beyonce nie mógł już zakłócić klient GOAL, a tylko i wyłącznie Obywatel Polskiej Republiki.
O ile jestem online, ograniczenia ( o ile nieskuteczne upomnienia słowne) rozdawane są dla prowokujących sytuację, a nie ogółu uczestników, choć pozostałych też zapewne parę postów niżej poznamy jako "typowy przykład prostaka, tzw. piłkarza" ? ;-)

PS. show między 20-22 (tj.11-1slt) więc prowadzi Pani retransmisję nie z tych godzin ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2008, 13:58 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Droga Panno BeyonceW, prosze mi nie zaśmiecać IMów.

Ja nie stoję po niczyjej ostrnie, aby nie było nieporozumień.

Pani tematy to wywlekanie spraw, które można załątwić in-world i to w sposób mnie afiszowy.

Nie przeproszę Pani, gdyż czuję się równiez obrażony przez Panią.

A teraz żegnam ten temat i dodaję do ignorowanych.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2008, 14:03 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Ale ja nic na temat show nie pisalam. Post ten dotyczy wulgaryzmów i braku szacunku które zamierzam tepic zgodnie z moim programem

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2008, 14:10 
Dołączenie:
Grudzień 2007
Cytuj:
Ale ja nic na temat show nie pisalam

zauważyłem iż nie, ale istny show z tego wątku wychodzi, a na dodatek w tej samej lokalizacji ;-)

Odośnie zaś 1 punktu Pani programu: "Wszyscy zasługują na szacunek" , więc również Ci których kultura słowa oraz zachowania odbiegają od standardów, które Pani stara sie promować (co osobiście bardzo popieram).

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2008, 14:14 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Zatem z szacunku dla nich nie moge przejsc obojetnie nad ich brakiem szacunku.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2008, 14:19 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
nick w SL: Anulka Zimminy
Pietia Szondi napisał(a):
Odośnie zaś 1 punktu Pani programu: "Wszyscy zasługują na szacunek" , więc również Ci których kultura słowa oraz zachowania odbiegają od standardów, które Pani stara sie promować (co osobiście bardzo popieram).

jako, ze rozmumem, ze wzajemny jako rowny to wartosciowo sprowadza sie do zera szancunku czyli inaczej mowiac, calkowitego braku szacunku..
na co dowod posredni zostal zaprezentowany i jest latwo online dostepny w wielkim wyborze.
O to Wasci chodzi ? Czy moje rozumowanie jest bledne ?

Ostatnio edytowany przez AnulkaZ, 17 Gru 2008, 19:40, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2008, 18:19 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
Po raz kolejny wtrące swoje 0,03pln; co ten temat wnosi? Jeśli ktoś łamie reguły TOS to:
- można go upomnieć
- można go zmutować
- można zgłosić fakt ownerowi simu
- można zgłosić AR

Natomiast wylewanie żali na forum to dziecinada moim zdaniem.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2008, 22:13 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: WoodPaker Barbosa
projekt napisał(a):

Ok. Wtrace swoje 3 grosze. Otoz owszem Bey troche prowokowala ale to w zaden sposob nie usprawiedliwia zachowania Toxa. Niezaleznie od wszystkiego (zwlaszcza, ze Bey nie mowila nic w jego kiernku co moglbym uzaac za obrazliwe) Tox zlamal pewne zasady, moze nie pisane ale znane (chyba) wszystkim. Po pierwsze wg tego co przecztalem to Tox zaczal od Ironi wiec Bey mu sie zrewanzowala. Zatem Tox nie dajac za wygrana kontynuowal swoja ironiczna wypowiedz na co Bey odpowiedziala mu pieknym za nadobne. Oczywiscie winna byla dac sobie spokuj ale moze lubi, nie wnikam. W koncu Tox nie wytrzymal i powiedzial cos na zasadzie mistrza cietej riposty. Swoja droga z tekstu nie wynika w sposob jawny, ze slowa te sa przeznaczone dla Bey. Rownie dobrze moglby byc do tego rosjanina. Niezaleznie od tego Tox zlamal kilka zasad przyzwoitosci:
a) odzywal sie wulgarnie w obecnosci kobiety nie uprzedzajac wczesniej tudziez nie przepraszajac.
b) Niezalezne do kogo byly slowa wypowiedziane zachowal se wulgarnie wobec tej osobie. Jeszcze gorzej dla niego jesli slowa byly kierowane do tego zagramaniczniaka. Bo w ten sposob nabija sie z ulomnosci tego czleka, iz biedaczek nie zna tak pieknego jezyka jakim jst polski. To jest karygodne.

Ja powiem tak. Tox sie zachowal zle, a mysle, ze i Bey widziala, ze tak sie zachowa i go "ciagnela" za jezyk. Co jest niezgodne z zasadami jakkie Bey wyznaje. Oczywiscie to tylko takie dybanie boto wie tylko Bey....
A teraz czas na ignor zeby nie musiec odpowiadc na zadne zaczepki
Baj baj maszkary

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2008, 22:22 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Wood dziekuje ci za slowo, tak po zcesci masz racje tylko uscislajac,
- nie znalam toxa w ogole i z poczatku mnie zatkalo na forum jak mnie traktuje mozna poczytac jego zlosliwosci pod moim adresem
- nie spodziewalam si e ze jest az tak wulgarny
- owszem moglam dac spokoj, ale malo kto przechodzi obojetnie na malo madre zaczepki

[ Dodano: 2008-12-18, 11:07 ]
BeyonceW napisał(a):
Wood dziekuje ci za slowo, tak po zcesci masz racje tylko uscislajac,
- nie znalam toxa w ogole i z poczatku mnie zatkalo na forum jak mnie traktuje mozna poczytac jego zlosliwosci pod moim adresem
- nie spodziewalam si e ze jest az tak wulgarny
- owszem moglam dac spokoj, ale malo kto przechodzi obojetnie na malo madre zaczepki

Room nie wiem czego ty oczekujesz od forum ale na wszelki wypadek prosze...
Cytuj:
Forum dyskusyjne – jest przeniesioną do struktury stron WWW formą grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej.

zatem na forum jak widzisz mozna zamieszczac i powinno sie zamieszcza swoje zdanie na dany temat , w tym wypadku wspolnym zainteresowaniem jest dzial w ktorym dyskusja owa sie toczy np Polskka Republika, centrum Polska, Zachowanie, Kultura - no chhyba ze Ty z niektorymi z tych działów sie nie identyfikujesz .
Zwróc uwage Room czym jest wylewanie zali a czym jest zwrocenie uwagi, zasygnalizowanie pewnego prioblemu. Powinienes potrafic to odroznic, i wierze ze potrafisz, a zlosliwosci pod moim adresem sa zbyteczne.

[ Dodano: 2008-12-18, 11:15 ]
Powiem jeszcze :
popieram idee stworzenia klubu dla kibiców, ale sorry to co stoi na placu to jest klub dla kiboli, przynajmniej takim go odebrałam.
pełno dzieciaków, słownictwo delikatnie mówiac nie na miejscu,
wczoraj tlum ludzi stal pod klubem spytalam dlaczego??? dowiedzialam sie ze Pietia rozdal bany za wulgaryzmy, hmmm wiec cos w tym jest... ilosc zbanowanych klubowiczow mowi sama za siebie co i kto reprezentowall ten klub.
Pietia gratulacje !!! oby tak dalej . Pozdrawiam.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Gru 2008, 13:28 
Dołączenie:
Grudzień 2007
Beyonce, bana dostały dokładnie dwie osoby, których przyjaciele postanowili jak widać dobrowolnie dołączyć do towarzyszy.
Smutno mi tylko, iż jedną z tych osób był DJ Forumowej... Szajker Sparta (znany wcześniej jako Dominik Darcy, czyli DJ X/O - smutne że ktoś mając krótszą listę polskich landów gdzie ma wstep niż tych na których ma bana, zakłada drugiego avatara po to żeby móc ponownie bany kolekcjonować :-( ). Jeśli zaś przy jakiejś okazji lekko nieprzyjemnie będzie się komuś przebywało w obecności postaci o imieniu HSP (listę nazwisk proszę sprawdzić samodzielnie)- to również Dominik i jego koleżanki/koledzy.

Skrajnym zachowaniom mówimy STOP, prawda Bey?

W związku z tym iż tyle osób obserwowało wczorajsze oblężenie wejścia do GOAL (który nie musi być odbierane jako siedziba "grzecznych damulek" ;-), ale napewno nie ma być odbierany jako Centrum Krzewienia Chamstwa i Wulgaryzmu Stosowanego ;-), proszę Rząd Polskiej Republiki o próbę wpłynięcia na chuligańskie zachowania niektórych jej Obywateli.

Ostatnio edytowany przez Pietia Szondi, 18 Gru 2008, 15:39, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Gru 2008, 14:54 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Kilka pytan, calkowicie bez podtekstu
- ile razy Dj Szajker organizowal imprezy w pubie, i czy ekipa pubu wiedziala o tym ze nalezal do Republiki???
-dlaczego siedziba grzecznych damulek??? a siedziba grzecznych chlopczyków to nie???
-ile osob nalezacychg do grupy republiki nalezy do grupy pub goal??
to wszystko dziekuje.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Gru 2008, 15:20 
Dołączenie:
Grudzień 2007
1/Szajker/Dominik itd. nie organizował imprez w pubie, lecz gra w forumowej niekiedy

2/nie ma być postrzegany jako siedziba grzecznych (więc nieistotne czy damule czy chłopczyków, lecz mimo wszystko uważam za grzeczniejsze towarzystwo Pań )

3/nie mam pojęcia ile....

4/co te wszystkie pytania mają wspólnego z tematem ?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Gru 2008, 15:48 
Dołączenie:
Październik 2008
nick w SL: aman
Masz racje Pietia zajmiemy się tym,jednak znałeś tych ludzi wcześniej jak sam opisujesz,zwołałeś pod swój "dach"a potem umyłeś rączki banem,pozostawiając innym ten "pasztet",myślę że sama zasada klubu jest extra,ale może jednak jakieś lekcje dobrego wychowania poza zajęciami sportowymi lub innym show,tez by weszła w kompetencje grupy co?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Gru 2008, 19:36 
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Radoslaw Jetcity
Ja od poczatku wiedzialem o co chodzilo... celowo sie nie udzielalem, chcialem zobaczyc ile osob sie nabierze na to ze mimo iz codziennie jest tysiace klotni w SL na czatach glownych, akurat klotnie w ktore dotyczaca w jakikolwiek sposob pubu GOAL, pojawiaja sie na forum.

Ja wiem, ze wy mnie nie lubicie, nie lubicie tez Pietii i nie lubicie naszego pubu. W sumie juz sie do tego przyzwyczailismy. Szkoda mi tylko osob, ktore nieswiadomie w to wciagacie...

A zarzut ze my zwolujemy hordy wiesniakow, chamow i burakow, jest raczej nie na miejscu, bo co mamy pozwalac wchodzic tylko osobom, ktorych wy chcielibyscie tam widziec? A jesli tak to po co? Skoro wy tam nie przychodzicie nawet... wolicie nas krytykowac bez przerwy.

A na przyszlosc, nie musicie sie chowac i pisac "w pewnym pubie", napiszcie w pubie GOAL, ktorego wlascicielami sa Pietia Szondi i Radoslaw Jetcity, ktorzy rozsiewaja chamstwo w Republice i truja zycie Republikanom, dalej nie powstrzymujcie sie, mowcie glosno co o nas sadzicie... przeciez to wasze forum.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Gru 2008, 19:59 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
Radek.. to takze Twoje forum.. udzieliles sie 130 razy ile razy czyteles, nie wiem.

Nie wymawianie nazwy klubu ma dwa cele...
1. Mimo, ze Ci ktorzy powinni wiedziec beda wiedziec o co chodzi, to wypowadajacy daje do zrozumienia, ze wypowiedz jest o problemie jako takim, a nie o tej konkretnej sytuacji, ewentualnie taka systuacje traktuje jako przyklad z ostatniej chwili na udowodnienie swoje tezy.
2. Tresc wypowiedzi moze byc kontrowersyjna ( in plus lub minus) autorowi zas zalezy na poglebieniu efektu dokopania lub pochwalenia. Stad forma pewnej aury tajemniczosci, jak w horrorach, widzisz cien, wiesz kto ale zawsze jestes zaskoczony.

Inna sprawa, ze sam uzywasz tej stylistyki piszac "Wy" i "Wasze forum". Wy to jak rozumiem, wszyscy oprocz mnie, Radka ? A to sam wpadasz we wlasne sidla. Bo generalizujesz a niby sam sie przed taka generalizacja wymawiasz..

Wiec nie ma sie, ani po co, ani o co obrazac. Sztuka polega na tym, aby dyskutowac o czyms, o kims a nie, zamiast argumentow, wyrazac swoje opinie na temat adwersaza. Bo to dyskusja sie nie nazywa, a karczemna pyskowka.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Gru 2008, 20:52 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Mimo wszystko odroznilbym 2 sprawy:
1) Obrazanie osob, w tym wypadku Beyonce. Niezaleznie od uzytych slow, a zwlaszcza wylgarnych, jest to bardzo nieladne i karalne - wg ToS i wg wszelkich znanych mi praw. Z tym walczyc nalezy.
2) Uzywanie slow wulgarnych. Tutaj sprawa jest juz bardziej skomplikowana. Jesli ktos ma ochote zorganizowac klub ( nie mowie tutaj o Goal, ale ogolnie) gdzie bedzie sie uzywalo takiego slownictwa to nikomu nic do tego. Wylgaryzmy sa czescia jezyka i tez sa potrzebne. Sam czasem zagladam dla odswiezenia umyslu w RL do portowych piwiarni i jest tam calkiem milo. Niektorych moga razic slowa transcendencja. alienacja i dyskurs neoplatonski, a innych te na k i ch. Niech kazdy bawi sie jak chce.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Gru 2008, 21:26 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
Moglabym poprosic jakikolwiek link do jakiegokolwiek slownika, ktory slowa tre.. transcendencja. alienacja i dyskurs neoplatonski w jakikolwiek sposob powiazuja z wylgarnoscia czy tylko potocznoscia, bo linkow do wielu slownikow dla slow wykropkowanych przydajacych im okreslenia wulgaryzm, jest bez liku..
Z rownym skutkiem moze Pan porownywac metr do kilograma. Oprocz tego, ze to sa jednostki miary, wiele wiecej wspolnego ze soba nie maja.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Gru 2008, 21:44 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Droga Pani, jako behawiorysta oceniam slowa po ich skutkach. We wspomnianej juz przeze mnie piwiarni portowej, za zdanie " Wydaje mi sie, ze zauwazam pewna platonska transcendencje w pana alienacji, panie Zdzichu" dostaje sie po pysku. (zdanie powinno brzmiec - k...a. Zdzichu, chyba Ci odp....o. bo juz ch...u, nie kontaktujesz)
W innych miejscach za uzycie slowo na k... i ch... wylatuje sie z hukiem.
Obydwie postawy uwazam za bledne i bezsensowne.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Gru 2008, 21:59 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
Obawiam sie, ze czlowiek znajacy inkryminowane w portowej piwialni slowa doskonalezdaje sobie sprawe, ze zle zrozumianym byc moze przez czlowieka, ktory bez slow na k czy ch obejsc sie nie moze i konsekwencje ponosic bedzie.
Inteligencja dziala jednak jednokierunkowo. Bardziej inteligetny czlowiek zrozumie mniej inteligentnego odwrotnie niemozliwe, tak jak woda pod gorke nie poplynie.
Zwyklo sie tez przyjmowac, ze zasob slow jest jednym z wyznacznikow kultury osobistej. Stosowanie kropki zamiast slowa na "k", i przecinka zamiast slowa na "ch", poziom inteligencji i kultury osobistej w miare jednoznacznie okresla. Dla jednych granica ta jest wyrazna linia, inni jej kontury zamazuja, jednak zawsze gdzies ta granica jest.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Gru 2008, 22:55 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Zawsze istnieja slowa odpowiadajace sytuacji. Wspomnie chociazby francuskiego generala Pierre Cambronne, ktory pod Waterloo na propozycje poddania sie odpowiedzial zwiezle:
- A gówno!
Czy mozna to było wyrazic piekniej?
:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Gru 2008, 23:08 
Dołączenie:
Czerwiec 2007
AnulkaZ napisał(a):
Stosowanie kropki zamiast slowa na "k", i przecinka zamiast slowa na "ch", poziom inteligencji i kultury osobistej w miare jednoznacznie okresla.

O ile z kulturą osobistą mogę się zgodzić to sprowadzanie inteligencji do tego czy ktoś przeklina czy nie jest, moim zdaniem, naiwne. Powiem nawet, że z tą inteligencją coś jest nie tak jeśli się idzie do klubu piłkarskiego i oczekuje etykiety jak przy wizycie królowej wsród ludu. Moim zdaniem, tak jak przypuszczałem na początku , dyskusja nic nie wniosła i była niepotrzebna. Zamiast powiadomić o incydencie właściciela klubu a jeśli to nie pomoże właściciela sim-a to zrobił się tutaj spektakl medialny i nic poza tym. Chyba, że to taki rodzaj polityki zapożyczony z rl gdzie politycy różnych opcji komunikują się między sobą przy pomocy wywiadów w mediach.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Gru 2008, 23:22 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
Kreciku.. dokaldnie to napisalam
AnulkaZ napisał(a):
Obawiam sie, ze czlowiek znajacy inkryminowane w portowej piwialni slowa doskonale zdaje sobie sprawe, ze zle zrozumianym byc moze przez czlowieka, ktory bez slow na k czy ch obejsc sie nie moze i konsekwencje ponosic bedzie.

Inteligencja moja malutka mowi mi, ze krazac po klubach, spodziewac sie akademickiej dyskusji o wyzszosci zimnej fuzji nad konsekwencjami ocieplenis/oziebienia sie klimatu spodziewac sie trudno. (Oczywiscie, zaleznie od tematyki i reputacji klubu) Wiec sie nie wpycham w takie klimaty, bo i zapachu rozlanego i sfermentowanego.. powiedzmy piwa czy wymiocin z chata, nie znosze.

Co mnie mocno zaciekawia, to fakt, ze ludzie wlasnie takiego poziomu w SL znajduja upodobanie. Bo, o ile jeszcze w rozmowie na tzw. voice, te zamastprzystankowe slowa sie wylewaja i jest to naturalnym jezykiem danej kategorii, to wpisywanie pieczolowicie na chacie tych slow z lekka jakims calkowiety skrzywieniem mi traci. A jednoczesnie Ci sami osobnicy emotikonami i lolami cala konwersacje potrafia zalatwic.. wiec sensu i logiki szukam miedzy skrotami a pracowitym wklepywaniem wulgaryzmow... to jest naprawdeeee baaaardzo ciekawe.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Gru 2008, 12:36 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
Beyonce - w 100% popieram. Nie zgadzam się na milczenie, a tym samym aprobatę chamstwa i prostactwa. Nie ma znaczenia gdzie będziesz o tym mówić, najważniejsze aby nie milczeć.

Z duzym rozbawieniem czytam komentarze, bo niektóre są totalnie od czapy... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Gru 2008, 15:33 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Private.
Kompromis? Rozmowy członków pubu na IM pubu? I klnijcie sobie ile chcecie byle nie na lokalu? Z grupy można się wypisać. A jak się stoi w odległości iluś tam metrów to musielibyśmy pod sam pałac chyba się odsuwać ;) Co o tym myślicie?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Gru 2008, 16:36 
Dołączenie:
Kwiecień 2008
Ja to sie dziwie ze "to to" stoi w PR :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Gru 2008, 19:00 
Dołączenie:
Czerwiec 2007
Może skrypt nasłuchujący na chacie i automatycznie dający bany za przeklinanie rozwiązałby sprawę? Jeśli lista "nieprawomyślnych" słów nie byłaby zbyt długa to nie powinno być lagów.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Gru 2008, 07:59 
Dołączenie:
Listopad 2008
haha oczywiscie bey rozmowy calej nie umeiscilas :) i poprzedniej rozmowy tez,poprostu jsetes chamska i nie do zniesienia , ja cie za kobiete juz nie uwazam takze nie ma sie co obrazac
odpowiadam ci tym co sama stosujesz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Gru 2008, 09:59 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Cytuj:
haha oczywiscie bey rozmowy calej nie umeiscilas :) i poprzedniej rozmowy tez,poprostu jsetes chamska i nie do zniesienia , ja cie za kobiete juz nie uwazam takze nie ma sie co obrazac
odpowiadam ci tym co sama stosujesz

owszem zamiescilam ale pozniej wywalilam niepotrzebne teksty nie tyczace sie mojej osoby, natomiast sens slow typu wypier.... zostal zachowany i chyba sie znacznie nie zmienil
co do twojego wywodu. pozstawie to bez komentarza gdyz po raz kolejny tym co mowisz udowadniasz brak kultury i wychowania

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Gru 2008, 12:14 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Byłam wczoraj wieczorem pod sławetnym klubem. To, że się tam znalazłam, nie jest dziełem przypadku, mieszkam za płotem.
Pan Tox pojawił się w klubie i natychmiast zaczął zaczepiać amana. Bez żadnych wstępów, bez jakiejkolwiek prowokacji. Do pyskówki nie doszło, zapewne z dwóch powodów - po pierwsze aman wykazał się stoickim spokojem, po drugie w okolicy kręciło się kilka dorosłych osób i pan Tox oraz jemu podobni byli w zdecydowanej mniejszości.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Moderatorzy

Madelaine, Republika Polska

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso