Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 29 Lis 2008, 00:05 
Dołączenie:
Listopad 2008
nick w SL: Marita Karu
Niniejszym oficjalnie składam rezygnację z wszystkich funkcji w rządzie Republiki Polskiej.

Przyczyną mojej decyzji jest sytuacja jaka zaistniała podczas sprawowania władzy w niniejszej kadencji. Boli mnie fakt, że pomimo chlubnych haseł nie została zamknięta i załatwiona sprawa nieuczciwego wynajmu lokali rządowych w Republice przez premiera rządu RP Pietie Szondiego. Tajemnicą poliszynela jest dziś fakt, że to właśnie premier wykorzystując uchwaloną przez rząd Ustawę o najmie lokali rządowych za pomocą Alta o nazwisku Piotr Ragu wynajął sześć lokali rządowych. Pomimo, że o fakcie tym wiedzieli wszyscy członkowie rządu, królowa i kilka innych osób nikt nie podjął działań aby sytuację wyjaśnić i oczyścić. Co więcej do dziś wiele osób wiedzących o całym procederze nie tylko nie podejmuje działań, ale nawet wprost kłamie - czego przykładem jest tocząca się właśnie dyskusja w portalu Wiadomości24. Nie mogę, nie chcę dalej milczeć. Nie chcę również mieć nic wspólnego z demokracją, która posługuje się kłamstwem i oszustwem. Z dniem dzisiejszym składam więc mandat uzyskany w wyniku wyborów i żegnam się w ten sposób z Slową demokracją w wydaniu zbliżonym do białoruskiej.

Nie mogę nie podziękować wszystkim tym którzy zagłosowali na mnie w wyborach. Dziękuję Wam za zaufanie, przykro mi, że tak to się kończy. Wolę jednak odejść z twarzą niż trwać w obłudzie i kłamstwie bez możliwości wyjaśnienia sytuacji.

Informuję również, że moja ostatnia absencja w pracach rządu była spowodowana właśnie wątpliwościami co do rzeczywistych intencji tego rządu. Byłam proszona o zachowanie tajemnicy - w chwili obecnej jednak nie mogę już milczeć, ponieważ cierpi na tym dobre imię uczciwych i życzliwych mi osób. W chwili obecnej nie podejmę już żadnej dyskusji na temat zasadności i przyczyn mojej decyzji, nie czuję potrzeby tłumaczenia się i dyskutowania o tym co się wydarzyło. Nie jesteście w stanie mnie obrazić czy spowodować nawet złego samopoczucia. Z mojej strony jest więc to pierwszy i ostatni wpis w tym wątku.

Jednocześnie informuję, że kancelaria prawna pana Jacka Shufftan z chwilą obwieszczenia mojej rezygnacji przestaje w jakikolwiek sposób reprezentować moje interesy w świecie Second Life. Nie chcę i nie potrafię współpracować z człowiekiem, który kłamie w żywe oczy i manipuluje ludźmi.

Ostatnio edytowany przez Maritka26, 29 Lis 2008, 18:59, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Lis 2008, 00:11 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Maritka26 napisał(a):
Tajemnicą poliszynela jest dziś fakt, że to właśnie premier wykorzystując uchwaloną przez rząd Ustawę o najmie lokali rządowych za pomocą Alta o nazwisku Piotr Ragu wynajął sześć lokali rządowych. Pomimo, że o fakcie tym wiedzieli wszyscy członkowie rządu, królowa i kilka innych osób nikt nie podjął działań aby sytuację wyjaśnić i oczyścić sytuację.

Oooo, to tak wyglądało naprawdę? A ja przecież pytałam o tajemniczego najemcę.

Maritka26 napisał(a):
Jednocześnie informuję, że kancelaria prawna pana Jacka Shufftan z chwilą obwieszczenia mojej rezygnacji przestaje w jakikolwiek sposób reprezentować moje interesy w świecie Second Life. Nie chcę i nie potrafię współpracować z człowiekiem, który kłamie w żywe oczy i manipuluje ludźmi.

Nie do końca zrozumiałam - Jacek manipuluje i kłamie? Czy chodzi o kogoś innego?

Rezygnacja w wielkim stylu... byłaby, gdyby nastąpiła dwa tygodnie temu, a nie kilka dni przed końcem kadencji...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Lis 2008, 00:12 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: Linka Demina
Obrażasz kogoś, poproszę o dowody w TRYBIE NATYCHMIASTOWYM !
Mówię szczególnie o tym co byłaś łaskawa tutaj napisać o osobie Jacka Shuftana.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Lis 2008, 00:21 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Prawdę mówiąc nie spodziewam się odpowiedzi.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Lis 2008, 00:23 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: WoodPaker Barbosa
Marita. I Mad i ja pisalismy pytanie kto to pan Karu i posty te zostaly bez odpowiedzi ze strony rzadu, w ktorym i Ty bylas. Nikt sie na Ciebie nie wkurzal. A co do jacka, powedz gdzie manipuluje ludzmi i oszukuje w zywe oczy. Kurcze ale Ci zazdroszcze, ze widzialas jego zywe oczy :-)
Ups. Chyba wlasnie stalem sie kliką

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Lis 2008, 00:32 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Mnie zastanawia, że osoba z rządu, któa wiedziała, zamiast starać się sytuację opanować i zapobiec czemukolwiek, po prostu nagle psotanowiła i poadaął się do dymisji (bo tak się nazywa rezygnacja ze stanowiska ministra).

Poza tym prawdą jest, że wielokrotnie było rozważanie na temat lokali.

Co do Jacka to nie wiem, co powiedzieć. Chyba trzeba z nim porozmawiać w te jsprawei, bo to powazny zarzut.

Nie ukrywam, iż ostatnio pani minister jakoś nie pojawiała się na forum i w SL, aby rozmawiać w takich sprawach, zatem... Za późno. Poza tym dymisja przy kończącej się kadencji?!?

Jedynie mi przez głowę przleciała myśl, iż muszą być inne, powazniejsze powody. Poza tym mogła pani minister pojawić się na ostatnich obradach, jakie były ogłoszone, i wtedy przedstawić swoje wątpliwości.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Lis 2008, 02:07 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2008
nick w SL: AGNIESZKA ALLSTAR
…no prosze jaka piekna rezygnacja i z jaka wielka iloscia jadu … malo problemow zyciowych ? Czy czym to jest sprowokowane ? Pies ktory szczeka musi , miec kosc przed pyskiem aby mial powod do szczekania !!! Moja droga kolezanko to juz lekka przesada, oczerniac i wyrazac opinie o Jednym z najbardziej zaufanych i lojalnych Ludzi na Secondlife. Klamca ? Oszust? Pani sama zasiadala dosc dlugo na lawach Tego rzadu , jesli byla Pani swiadoma jakichkolwiek machlojek , to trzeba bylo otworzys ten swoja szczekajaca buzke .
To naprawde smutne , osobiscie znam Pana jacka od prawie poczatku maszych zaiscie wpanialych momentow poznawania SL. W takim przypadku jak Pani sie tu okresla , powinno sie wyciagnac z tego konsekwencje poprzez Ticket do Linden Lab aby byla Pani ukontentowana wyjasnianiem swoich wypowiedzi!!!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Lis 2008, 02:15 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
Zgadzam się z Agą, Jacek powienien pomyśleć nad rozwiązaniem sprawy za pomocą LL.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Lis 2008, 02:21 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: WoodPaker Barbosa
LL--> Linka Linka
Jck pisz do Linki. Ona Ci pomoze.
Pani minister..... Przykr mi, ze nie umie Pani mimo prob wyjsc z tego z twarza

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Lis 2008, 09:53 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
nick w SL: Anulka Zimminy
Mozliwe, ze ktos z Linde Lab czyta to forum, sa tam w koncu Polacy. Moze ten ktos z Linden Lab moglby zainteresowac sie wypowiedziami publikowanymi wWiadomosciach24 i bezstronnie ocenic, czy nie jest to zlamaniem wszelkich zasad publikowanych w ToS i Big6.
To watpliwe, by Jantarka i Adamus zechcieli zabrac glos i jakiekolwiek fakty, jakoby posiadane, na poparcie swoich oszczertw przedstawic, niemniej jednak uwazam, ze jakies podloze tej sprawy jest. Z jakiegos powodu oboje obrzucili blotem caloa idee Polskiej Republiki. Moze ktos bardzie ode mnie oswiecony zechcialby ujwnic nieujawnione i tym samym przyczynic sie do wzmozenia wysilkow nad doskonaleniem Polskiej Republiki. ? Moze szkoda czekac na kolejna porcje zawartosci szamba i przygotowac rozwiazania uniemozliwiajace takie babranie sie w nieczystosciach
1. Proponuje, aby wprowadzic okres minimum zycia w SL i minimum przebywania w grupie Polskiej Republiki dla obywateli.
2. Proponuje wprowadzenie niewielkiej ale jakies oplaty za przynaleznosc do grupy Polskiej Republiki
3. Proponuje zatwierdzanie programow wyborczych przez akceptowaniem kandydatury
4. Proponuje zrezygnowanie z wyboru premiera w wewnetrzym glosowaniu sposrod wybranych, w zamian proponuje mandaty jednookregowe.. kto wygra, ten ma swoj autorski program i swoj rzad.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Lis 2008, 10:30 
Dołączenie:
Czerwiec 2007
Linka i Allstar - jak zupa jest za słona to też piszecie ticketa do ll? Reszta to typowe polskie szambo i nie chce mi się dochodzić kto ma rację ani tym bardziej stawać po czyjejś stronie i zabierać głos.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Lis 2008, 10:38 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2007
nick w SL: Clarysa Whitfield
Droga Maritko, udowodnij mi swoje oskarżenia, bo jakoś średnio mnie przekonują..
Zgadzam się z Agą. Idealnie ujęte.
Zabawny jest równiez fakt - jak kilka osób już zauwarzyło - iż mimo, że kadencja dobiega końca, dopiero teraz zdecydowałaś się na dymisję.. Zapewne nie ma się co tu produkować bo i tak nie odpiszesz ani słowem, ale dla mnie zarzucanie czegokolwiek nieuczciwego Jackowi jest śmieszne. Skoro rzucasz oskarżenia, bądź łaskawa rozwinąć myśl i wyjaśnić na jakiej podstawie nazywasz jednego z najuczciwszych ludzi w SL kłamcą, oszustem i manipulantem. Bo rzucać BEZPODSTAWNE oskarżenia każdy umie i postępując wg. twoich zasad nazwać można tak każdego, łącznie z Tobą. Więc?

Ostatnio edytowany przez Clarysa 29 Lis 2008, 11:06, edytowano w sumie 3 razy

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Lis 2008, 10:38 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
nick w SL: Anulka Zimminy
Krecik napisał(a):
Reszta to typowe polskie szambo i nie chce mi się dochodzić kto ma rację ani tym bardziej stawać po czyjejś stronie i zabierać głos.

Wlasnie.. Polskie szambo.. I rozumiem ze wlasnie w tym przyjemnosc, Aby sie w nim babrac ? Zadnego wysilku a to aby sie z niego wydostac albo chociazby naperfumic ? Nie masz nawet swojego zdania ? Zabierac glosu nie chcesz ? To po co zabierasz ?
Anonimowy napisał(a):
Na to, by zatryumfowało zło, wystarcza obojętność ludzi dobrych.
Plaga XXI wieku, znieczulica społeczna i zchamienie rozsiane

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Lis 2008, 11:08 
Dołączenie:
Czerwiec 2007
AnulkaZ napisał(a):
Krecik napisał(a):
Reszta to typowe polskie szambo i nie chce mi się dochodzić kto ma rację ani tym bardziej stawać po czyjejś stronie i zabierać głos.

Wlasnie.. Polskie szambo.. I rozumiem ze wlasnie w tym przyjemnosc, Aby sie w nim babrac ? Zadnego wysilku a to aby sie z niego wydostac albo chociazby naperfumic ? Nie masz nawet swojego zdania ? Zabierac glosu nie chcesz ? To po co zabierasz ?
[/quote]

Odnoszę wrażenie, Anulka, że czasem tylko szukasz pretekstu żeby komuś dołożyc. Napisałem, że oskarżenia na tym forum mają się nijak do ToS i ll. Napisałem tez, że nie obchodzi mnie kto komu i za ile. Mam chyba do tego prawo. Nie jestem w strukturach PR, ani w kierownictwie ani nawet, za przeproszeniem , "członkiem". Napisałem to po to, żeby nie musieć babrać się w tym syfie a Ty za wszelka cenę chcesz mnie w ten syf wciągnąć. Życzę PR dobrze i temu forum też ale jak będę wciągany w takie personalne rozgrywki to mam ciekawsze zajęcia niż toczyć tutaj bezsensowne dla mnie spory.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Lis 2008, 11:43 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2008
nick w SL: AGNIESZKA ALLSTAR
Krecik napisał(a):
Linka i Allstar - jak zupa jest za słona to też piszecie ticketa do ll? Reszta to typowe polskie szambo i nie chce mi się dochodzić kto ma rację ani tym bardziej stawać po czyjejś stronie i zabierać głos.

Wydaje mi sie , ze slogan typu ZUPA BYLA ZA SLONA ... jest tu kompletnie nie na miejscu , bo kazdy wie z czym sie wiaze to zdanie i z jakimi konsekwencjami dla osoby kora przesolila ta zupe .Mysle , ze malo z was milo do czynienia z opcja pisania ticketa do LL , nawet sobie nie zdaje co niektory sprawe do czego moga doprowadzic takie popisowki i oczernienie kogos , kto nie oszukujmy sie nie jest zwyklym sl-owym avatarem ,ktory siedzi na rynku i prowadzi rozmowki typu jedna pani drugiej pani. Zabrales glos , wiec jednak masz jakies podejscie do tego tematu ... Nie zgadzam sie tylko z opinia typu POLSKIE SZAMBO ... biorac pod uwage przedzial wiekowy naszego polskiego spoleczenstwa w sl , oraz dlaczego jestesmy na sl . kazdy wie , ze sa osoby dla ktorych jest to zabawa , dla innych biznej a dla jeszcze innych sposob wywalenia z siebie siedzacej w nas samych swini. Ciezko jest komukolwiek dochodzic swojej racji albo tez praw na secondlife, jedyna opcja w takim przypadku jest LL...Bo to juz nie jest strzal z piesci ,kobiecie w domu ,ktora przesolila zupe drogi kreciku ...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Lis 2008, 11:56 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
Akurat kto jak kto ale ja to raczej tickety zbieram niż wysyłam Kreciku.
Uważam jednak, że nazwanie faceta, który WŁAŚNIE NA ZAUFANIU LUDZI ZBUDOWAŁ własną
markę i jest właścicielem banku, co stanowi jego REALNĄ pracę, manipulatorem i kłamcą powinno znaleźć finał gdzie tylko się da.
Zresztą, gdyby ktoś wobec Ciebie użył tych samych słów identycznie,
zażądałabym natychmiastowych argumentów, wyjaśnień.
Jeśli Ty różnicy miedzy głośnym krzyczeniem, że Jacek osobą godną zaufania nie jest,
a słoną zupą nie widzisz to ja już więcej dodawać nic nie zamierzam.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Lis 2008, 12:34 
Dołączenie:
Czerwiec 2007
W temacie ticketów pomyslałem po prostu, że pomyliłyście adresata. Zawsze wydawało mi się, że tego typu skargi i wnioski mogą dotyczyć oszczerstw rzuconych w grze a nie na forum. Od tych na forum jest sąd w RL ( nie mylić z PR). I tyle. Jeśli chodzi o plakat pt. "...bo zupa była za słona" to funkcjonuje on w dwóch wersjach: jeden z pobita kobietą i drugi z równie lub jeszcze bardziej poobijanym mężczyzną, droga Agnieszko. Ale nie chodziło mi o plakat tylko cały czas o problemy z RL które próbujecie przenieść do SL. Nie sądzę, żeby SL chciało monitorować wszystkie fora, blogi i artykuły w rzeczywistym świecie ale może głupi jestem. Dalsza część mojej pierwszej wypowiedzi miała na celu uniknięcie wmanewrowania mnie w jakieś personalne rozgrywki typu kto co komu i dlaczego ale widać nieskutecznie. Określenie "polskie szambo" nie ja wymyśliłem ale dotyczy ono właśnie tego typu zachowań w których w końcu każdy każdemu dowala bez opamiętania i bez sensu.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Lis 2008, 13:52 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
Specjalistką od ichniejszego regulaminu nie jestem. Jednak pamiętam punkt dotyczący prywatności.

"Ujawnianie prywatności:
Użytkownicy mają w rozsądnym stopniu prawo do zachowania prywatności w związku z użytkowaniem Second Life. Ujawnianie osobistych informacji o innym użytkowniku - wliczając w to płeć, religie, wiek, stan cywilny, rasę, preferencje seksualne i miejsce realnego zamieszkania, poza tym , co jest podane w profilu użytkownika jest złamaniem zasad prywatności użytkownika. Zdalne monitorowanie rozmów, ujawnianie logów rozmów lub dzielenie się nimi są bez wyjątku zabronione w Second Life oraz na forach Second Life."

Chociaż mam obawy, że wyzwać kogoś od pedałów absolutnie nie można, a od oszustów jak najbardziej. To by było takie lindenlabowe;)

Zresztą nie ma co kombinować, jeśli ktoś zna te ich tosy i big sixy to właśnie Jacek więc pewnie sam wie co ma robić najlepiej i czy mu się w ogóle dyskutować chce.
Ja tam daje maritce umrzeć śmiercią naturalną :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Lis 2008, 19:31 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Private.
Przeczytałam...

Powiem tak... Jacek oszustem nie jest na pewno. Prowadzenie tak dużego banku to odpowiedzialna sprawa. Jak już kilka osób zauważyło ZAUFANIEM na to pracował. Na to, żeby LL mu zaufało i umieściło jako jeden z SLowych banków także. Widać dla niego SL to praca podobna do RL. Bankowość. Jackowi zostawmy to jak to z panią Maritą załatwi - czy rozmową czy czym tam będzie chciał. Może by sąd powołać? Konsekwencje być powinny - to jest pewne.

Podejrzewam, że za uczciwość naszego SLowego bankowca każdy by sobie dał rękę uciąć... I to pani Maricie by ja ucięto, a nie nam ;)

Co do Pani Marity to jestem zaskoczona jej formą wypowiedzi tutaj... Ale cóż widać każdemu zdarza się źle ocenić człowieka po jego programie do rządu... Zaskoczona byłam też, że wszędzie przy jej imieniu było "wstrzymał się"... Jednak zachowam swoją myśl że trzeba mieć odwagę, aby kandydować do rządu. Odwagi gratulowałam. Tego jak pani zakończyła - nie skomentuję... Rozczarowanie po prostu. Była jedyną kobietą, więc i podejrzewam, że dużo kobiet podchwyciło "kobiety górą"... i teraz :shock:

Widzę...
Cytuj:
Ostatnio zmieniony przez Maritka26 Dzisiaj 18:59, w całości zmieniany 1 raz

Mam nadzieję, że przeczytasz to Marito i dotrze do Ciebie jak bardzo zawiodłaś zaufanie osób, które głosowały. (Brakiem jakichkolwiek działań, a jedynie szumem związanym z jakimś wulgaryzmem i wybranianiem się za pomocą Kancelarii.) A sposobem "odejścia" to już totalnie....... :shock:

Mam nadzieję, że w kolejnej kadencji pojawią się osoby
bardziej odpowiedzialne
bardziej aktywne nie w tylko zmienianiu ustaw, ale i działaniach
którym na Polskiej Republice zależy i stworzą coś fajnego dla jej mieszkańców
chcące działać, działać i jeszcze raz działać dla dobra PR :)))

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Lis 2008, 20:58 
Dołączenie:
Listopad 2008
Kancelaria Prawna Podex informuje, że w pełni zgadza się z decyzją Szanownej Klientki i nie wnosi wobec niej żadnych roszczeń prawnych uznając, że wybrana przez nią forma pożegnania jest swego rodzaju chwytem erystycznym.
Jeśli wolno radzić jej, lub jej obecnym doradcom, to lepiej sprawdziłoby się zdanie „Nie chcę i nie potrafię współpracować z człowiekiem, który zawiódł moje zaufanie i okazał się kimś innym, niż się powszechnie sądzi” Jest ono znacznie bardziej intrygujące i nie można zakwalifikować go jako obraźliwego i pozwać wypowiadającego do sądu, a znaczy dokładnie to samo.
Odpowiadając na pytanie pani Linki wyjaśniamy, że istnieje dwuznaczność w terminie „fora Second Life” (the Second Life Forums). Nie jest bowiem jasne, czy chodzi o wszystkie fora, w tym także to, czy też jedynie o oficjalne forum Linden Lab. Jeszcze dzisiaj zwrócimy się Ticketem z opisem calej sprawy do Lindnenow.

Jeśli chodzi o Jacka Shuftana to pojawił się w Kancelarii około południa, bez krawata, zataczał się, lekko podśpiewywał i starał się udowodnić, że powinniśmy zorganizować klub kankana. Chciał nas nawet przekonać, że ma ku temu predyspozycje a jego stan wskazywał, że nie spędził poprzedniej nocy na studiowaniu kodeksów. Odesłaliśmy go do domu by odespał i zapewne pojawi się jeszcze dzisiaj, gdy znajdzie w końcu te ogórki kiszone.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Lis 2008, 22:26 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Zaczne od rady ogolnej, przy ktorej wszystkie inne bledna. Jeśli ktos wam powie, ze pijac tequile na zmiane z piwem i ajerkoniakiem nie będziecie mieli katza na drugi dzien - nie wierzcie. Klamie.
Ale pora zlozyc wyjasnienia. Piszac posty na wiadomosci24 bawilem się niczym prosie i obiecalem sobie dojechac do 100 wpisow. Gdy zauwazylem jednak, ze niektorzy zaczynaja to traktowac za bardzo serio zrezygnowalem, bo zabawa zabawa ale sa pewne granice.
Myslalem czemu i chyba już wiem – nie wolno zabawy i przeciwnika w dyskusji traktowac jako wroga. To troche tak jak w grze w szachy – nie obrazamy się przeciez na gracza jeśli nas podpusci, podstawi konia i potem da mata. To, kto wygra lub przegra nie zmienia faktu, ze potem się siada i pije razem ( oczywiscie mleko, bo alkohol to trucizna!)
W zasadzie Jantarce i Adamusowi wypada podziekowac – rozslawili PR (dyskusja jest na pierwszej stronie!) czytelnicy nie wiedza o co chodzi, ale maja wrazenie ze dzieje się cos wielkiego – spiski, lewe przetargi, zlamanie konstytucji, sad … mogę się zalozyc ze przybylo pare nowych kont w SL i paru nowych obywateli.
I jeszcze jedno wyjasnienie – fakt, ze przyszedlem do Kancelarii dopiero w poludnie. Podspiewywalem, ale piosenki prawnicze. Nie chcialem wcale zakladac klubu kankana, tylko chcialem zatanczyc żeby rozruszac panne Podex. Wkurzyla się i wywalila mnie do domu, gdy poprosilem o telefon do naszej, dzisiaj już bylej :(, klientki Marity, i powiedzialem ze z nia da się bawic bo nie jest taka dretwa jak reszta Kancelarii.
I to by było na tyle.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Lis 2008, 00:26 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
Nie lubię ludzi specjalnie komplementować.
Tym razem muszę napisać coś, co zabrzmi jak co najmniej poparte tubką gęstej wazeliny dupowłaztwo.

Zazdroszczę panu Shuftanowi dyplomacji na poziomie mistrzowskim i niebywałej klasy.

Dobranoc.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Gru 2008, 20:49 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Beyonce Weatherwax
znam Marite , to dobra i poczciwa dziewczyna
Znam tez Jacka , jest po prostu kochany))
wiec tym wieksze moje zdziwienie i konsternacja i zadam pytanie klasyka ..." ale o co chodzi???"

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Gru 2008, 02:52 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Private.
Właśnie sama Marita chyba nie wie ;)

Bo ja nie wiem na pewno. Wypowiedziałam swoje zdanie na temat Jacka i kadencji Marity "wstrzymującej się".

I to wszystko :)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Moderatorzy

Madelaine, Republika Polska

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso