Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 12 Lis 2008, 15:37 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
Szanowni ...
zauważyłam, że bardzo często posługujecie się określeniem "szary obywatel"...to może trzaśnijcie jakąś ustawę,że w PR poza ministrami, królowa i elita rządząca można tylko na szaro...^^ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Lis 2008, 16:14 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Głównie nazywając tak siebie samych.

Jeszcze raz ponawiam prośbę, błagam, niech mi ktoś pokaże tą elitę. Bo jeśli są to ci, którzy wkładają w pracę nad simem całe serce i wolny czas nie czerpiąc z tego nic poza lawiną docinków, to nieco kłóci mi się to z dotychczasową definicją elit.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Lis 2008, 16:56 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Ja jestem szarym obywatelem. Wczoraj chodziłam na różowo.

Proszę tylko nie mylić szarych obywateli z ciemną masą 8-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Lis 2008, 17:29 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Uzi Boa
Ja mam wrażenie, że im ktoś bardziej szarym obywatelem w PR, tym bardziej okazuje się szarą eminencją.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Lis 2008, 20:43 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Morrigan napisał(a):
Głównie nazywając tak siebie samych.

Jeszcze raz ponawiam prośbę, błagam, niech mi ktoś pokaże tą elitę. Bo jeśli są to ci, którzy wkładają w pracę nad simem całe serce i wolny czas nie czerpiąc z tego nic poza lawiną docinków, to nieco kłóci mi się to z dotychczasową definicją elit.

uhm. :mrgreen: :mrgreen: Z elitami to Ja nic nie sugerowałam ...jedynie wyraziłam swoje spostrzezenie z tą jak jej tam było "masą społeczną" "szara masą" "szarym obywatelem" "ciemną masa" ?, a widzę ze uwagę zwróciła "elita" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uderz w stół, a nożyce sie odezwą ? Zaaabawne :mrgreen:

[ Dodano: 2008-11-12, 20:49 ]
Uzi Boa napisał(a):
Ja mam wrażenie, że im ktoś bardziej szarym obywatelem w PR, tym bardziej okazuje się szarą eminencją.

Uzi w tym naszym RL-owym zwykłym świecie - jestem "szarym" [bleh] obywatelem...jak każdy z nas, ale uwierz mi, nie lubię gdy mówi sie o nas w kategoriach " szary"czy "masa". Może za mocno się ekscytuję :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a może właśnie Ci którzy w PR w ten sposób mówią o "pozostałych" za mocno czują parcie na... ?

A eminencja...uh... toz to zaszczyt być szarą eminencją... to co najmniej jak cicha przynalezność do elity ^^ :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: 2008-11-12, 20:50 ]
Madelaine napisał(a):
Ja jestem szarym obywatelem. Wczoraj chodziłam na różowo.

Proszę tylko nie mylić szarych obywateli z ciemną masą 8-)

Oj Mad... Kto jak kto, ale TY z pewnością szara nie jestes :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Lis 2008, 20:50 
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Deso Ersetu
Jam jest Alfa i Omega. Najwyższy z elity i najniższy z szarych. We mnie znajdziecie początek i koniec !

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Lis 2008, 20:56 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Deso napisał(a):
Jam jest Alfa i Omega. Najwyższy z elity i najniższy z szarych. We mnie znajdziecie początek i koniec !

Deso...a tak poza tym to wszystko w porządku u Ciebie ^^ ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Lis 2008, 22:09 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Jak wracalem do domu, to w bramie stal taki szary jeden pan, i mowil zebym dolozyl troche na wino. No to mysle, wykorzystam i zapytam, co to sa te elity. Wiec mi wyjasnil:
Cytuj:
Eeee....Elyty, to se te ludzie co w teatrach siedza, jakby nie mieli telewizora w domu.... Dolozysz sie?

;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Lis 2008, 23:30 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Jantarko, używasz zwrotu "elita rządząca". Chyba, że mi wzrok nie dopisuje. Jednak najpierw ustosunkowałam się do określenia "szary obywatel", mówiąc, że często używam go w stosunku do siebie. Stołu i nożyc tu nie widzę.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Lis 2008, 23:44 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Jacek napisał(a):
Jak wracalem do domu, to w bramie stal taki szary jeden pan, i mowil zebym dolozyl troche na wino. No to mysle, wykorzystam i zapytam, co to sa te elity. Wiec mi wyjasnil:
Cytuj:
Eeee....Elyty, to se te ludzie co w teatrach siedza, jakby nie mieli telewizora w domu.... Dolozysz sie?

;-)

Jacku... az nadto łaskaw jestes 8-)
Licze ze wrzuciłes szaremu kumplowi kilka groszy do kapelusza :roll:

[ Dodano: 2008-11-12, 23:50 ]
Morrigan napisał(a):
Jantarko, używasz zwrotu "elita rządząca". Chyba, że mi wzrok nie dopisuje. Jednak najpierw ustosunkowałam się do określenia "szary obywatel", mówiąc, że często używam go w stosunku do siebie. Stołu i nożyc tu nie widzę.

Morrigan...Ty zawsze lepiej wiesz co autor mial na mysli. Ten rzad zyskał naprawde WIELKI i CENNY SKARB - :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Lis 2008, 00:04 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Pozwolę sobie przypomnieć (postukując lekko miotłą), że na docinki i dosrywki mamy wątek pyskówkowy.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Lis 2008, 00:15 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Madelaine napisał(a):
Pozwolę sobie przypomnieć (postukując lekko miotłą), że na docinki i dosrywki mamy wątek pyskówkowy.

Madeline...alez JA jestem daleka od pyskówek i dosrywek 8-) zwykle, staram sie dostosować do rozmówcy :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Lis 2008, 00:39 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Jan... Ty wiesz, ze ja wiem i ja wiem, ze Ty wiesz. Wiec bardzo proszę, nie marnuj inteligencji na słowne potyczki ze mną ;-)

Mogę nie mieć racji, ale mam miotłę 8-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Lis 2008, 00:48 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Madelaine napisał(a):
Jan... Ty wiesz, ze ja wiem i ja wiem, ze Ty wiesz. Wiec bardzo proszę, nie marnuj inteligencji na słowne potyczki ze mną ;-)

Mogę nie mieć racji, ale mam miotłę 8-)

Dziekuje za troske MAd :mrgreen: obawiam sie jednak, ze Tobie sie tylko wydaje, że wiesz ... 8-)

Nie masz racji, ale fakt jest jeden ---> masz miotłe...wiec już milcze :-> :-> :->

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Lis 2008, 01:03 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Jantarka napisał(a):
Morrigan...Ty zawsze lepiej wiesz co autor mial na mysli. Ten rzad zyskał naprawde WIELKI i CENNY SKARB - :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Powiedziałam, co ja mam na myśli. A co miał autor nie wiedziałam, więc zapytałam.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Moderatorzy

Madelaine, Republika Polska

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso