Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 10 Lis 2008, 22:10 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
nick w SL: Anulka Zimminy
[Dzisiaj 20:43] AnulkaZ: SL funkcjonuje
[Dzisiaj 20:43] projekt: Kurcze, nie mgoe sie polaczyc
[Dzisiaj 20:45] Madelaine: czyżby akcja opozycji?
[Dzisiaj 20:45] projekt: Pewnie Uzi (jezeli jest przed komptuerem) ma ten sam problem
[Dzisiaj 20:48] Pietia Szondi: nie moge sie zalogowac..... i nie wiem czy to moj necik czy Lindenow.... :((
[Dzisiaj 20:49] projekt: Zapewne Lidnenów, skoro obydwoje mamy to samo ,a z forum sie laczymy
[Dzisiaj 20:50] WoodPaker: A tam. Zablokowali wejscie dla Polski
[Dzisiaj 20:50] Pietia Szondi: wiedzieli o wyborach Premiera jak widac ;p

[Dzisiaj 20:53] AnulkaZ: Weszlam bez problemu
[Dzisiaj 20:54] AnulkaZ: tyle ze deszcz z czstego ieba leje

[Dzisiaj 21:02] Pietia Szondi: MaxJames ....nie wiem czy wiesz ale ponoć Rząd się rozsypał :((
[Dzisiaj 21:02] AnulkaZ: Wywalilo faktycznie
[Dzisiaj 21:03] projekt: Pietia, nie moze sie rozsypywacx cos, co jeszcze nie zostal odo konca uoficjalnione (znaczy, nie jest calkiem oficjalne, bo nie bylo zapryzsiezenia)
[Dzisiaj 21:04] AnulkaZ: Pieta moze opiszesz sytauacje bo na koncowke trafilam
[Dzisiaj 21:06] Pietia Szondi: ja mam retransmisje na gg :) ... Pani Marita Karu powiedziala iż powinna być premierem... jak widać nie znając Konstytucji (uch jak ona mogła się zgłosić do wyborów :(( )
[Dzisiaj 21:07] Pietia Szondi: po tym, kiedy nieszcześliwie wywaliło zarówno mnie jak i MaxJamesa
[Dzisiaj 21:07] projekt: Ja zdarzylem napisac do Morrigan pytanie, na kogo glosuje, ale pytanie mi sie nie wyswietlilo, wiec nie wiem ,czy doszlo
[Dzisiaj 21:08] AnulkaZ: Bodaj radek byl w PR..
[Dzisiaj 21:08] WoodPaker: No wiesz. Miala najwiecej glosow:) Wiec powinna byc premierem. Albo projekt.
[Dzisiaj 21:08] Pietia Szondi: pozostali członkowie Rządu probowali przeprowadzić wybór Premiera (niestety przed zaprzysiężeniem, gdyż Królowa nie mogła dotrzeć a Rząd aż pali się do pracy :) ) .... i po oddaniu głosu przez Morrigan na .. nie Marite... rozpoczął się hałas na voice
[Dzisiaj 21:09] projekt: SL sie posypalo w nieodpowiednim momencie.
[Dzisiaj 21:10] Pietia Szondi: podobno jeszcze trwają przepychanki IMowe pomiędzu Maritą a Morrigan, która to zbanowała jednego z friendów Marity... za wyzywanie członków Rządu, przy wykorzystaniu słów niecenzuralnych.
[Dzisiaj 21:10] Radek123: Wood sam tworzyles konstytucje, wiec wiesz ze rzad wybiera miedzys oba premiera, my dzialalismy wedlug procedur
[Dzisiaj 21:11] Radek123: jesli by byla taka propozycja to mzona by zmienic konstytucje
[Dzisiaj 21:11] AnulkaZ: Jestem w PR ale SL sie sypie
[Dzisiaj 21:11] Pietia Szondi: Wood... ustalałeś Konstytucję więc powinieneś pamiętać § 30... Rząd wybiera Premiera... a kogo decydują ministrowie
[Dzisiaj 21:12] projekt: Ja do PR probuje wejsc
[Dzisiaj 21:12] Madelaine: CZY KTOŚ TO PROTOKOŁUJE????
[Dzisiaj 21:12] AnulkaZ: Wejsc mozna ale IM-y mi nie dzialaja, radek tez jest
[Dzisiaj 21:13] AnulkaZ: Shoutboxa ?
[Dzisiaj 21:13] Madelaine: jaka to by była piękna lektura...
[Dzisiaj 21:15] AnulkaZ: Moze ktos domyslil sie by logi wlaczyc
[Dzisiaj 21:15] Madelaine: członkowie rządu nie muszą znac Konstytucji na pamięc, ale powinni respektowac jej zapisy
[Dzisiaj 21:15] Madelaine: Morrigan na pewno
[Dzisiaj 21:15] Madelaine: Ufff
[Dzisiaj 21:15] Radek123: z tego co widzialem to podczas glosowania Pietia i Max zostali wyrzuceni z SL, wiec naisalem ze pewnie sie wstrzymali, bylo dwoch kandydatow, Pietia i Marika, ja glosowalem na Pietie, Marika na soebie, Morri na Pietie. Marika juz wczesniej sie upierala ze powinna byc premierem (takw ogole to premier wyroznia sie tylko tym ze zdaje raporty na forum z pracy rzadu, nie ma zadnych dodatkowych glosow ani nic takiego)
[Dzisiaj 21:16] Pietia Szondi: wesoło się zaczęło:-D
[Dzisiaj 21:16] AnulkaZ: Poprosilam Mori aby zajrzala tu do nas
[Dzisiaj 21:17] Radek123: Po tym jak zobaczyla Marika ze nie bedzie premierem, wyszla i powiedziala ze sie podaje do dymisji, zaczela krzyczec na voice ze my to klika, ktora sie umawia itd, co nie jest prawda bo Pietia od dawna pisal na forum ze wkurza go ELYTA z forum i dlatego oboje kandydowalismy
[Dzisiaj 21:17] projekt: Zate mspoleczenstwo juz wie, kogo na premiera wybieramy, chociaz ja bym publicznie nie pisal tego, ale sytuacja z SL NAS zmusila
[Dzisiaj 21:18] Radek123: Morri uzywajac shout probowala wyjasnic ze dzialamy wedlug procedur z konstytucji, niestety do Mariki i jej przyjaciol to nie docieralo, andrzej zaczal mowic ze jestsmy dziecmi ktore bawia sie w polityke
[Dzisiaj 21:18] projekt: Skoro Marita rezygunje, to Uzi musi cos wymyslic, albo ja musze poszukac tekstu konstytucji na forum, bo wiem, ze jest, a na pamiec nie znam niestety, ale odpowiednie punkty szukam, jezeli jest potrzeba
[Dzisiaj 21:18] Pietia Szondi: no i widzisz Radku... Elyte zastapiła klika :) przepraszamy Morri i MAxJamesa za włączenie do kliki ...... lol
[Dzisiaj 21:20] Morrigan: dobra, jestem
[Dzisiaj 21:20] projekt: Nie jestesmy jeszcze zaprzysiezeni, a mnie chodzi juz po glowie mysl, co jako rzad powinnismy robic z wybranymi przez spoleczenstwo kandydatami, ktorzy zachowuja sie dziecinnie, zamiast przeczytac cyfrowy dokument, gdzie jest wsyzstk owyjasnione odnosnie cyfrowego rzadu
[Dzisiaj 21:20] Radek123: Morri wiec weslz na voice aby wyjasnic sytuacje, andrzej zaczal wyzywac nas od gowniarzy, poprosilem aby przestal, spytal sie ile mam lat, napisalem ze 22, odpowiedzial ze jestem gowniarzem i ze jesmy dziecki ktore bawia sie w polityke, ze nie mamy doswiadczenia (zapewne chodzilo mu o doswiadczenie zyciowe), po kilku prosbach aby sie uspokil, zwywal mnie od ch... na voice, dostal bana. Marika ciagle miala jakies problemy. I z tego co slyszaemnadal je ma bo pisze do Morri na IM
[Dzisiaj 21:22] Radek123: mam nadzieje ze nie pominalem niczego waznego, w razie czego jest Morri i oczywiscie Jacek, ktory mysle ze jest wiarygodnym swiadkiem calego zajscia
[Dzisiaj 21:22] Morrigan: wujasniam niescislosci: kolega Marity nie dostal bana... dostal kicka, w dodatku nie ode mnie, bo mi sie akurat SL zwiesilo. aczkolwiek mialam zamiar go kicknac, przyznaje, bo wyzywac sie nie dam. nie trwaja przepychanki slowne miedzy mna a Marita, to ona wyzywa mnie na IM :)
[Dzisiaj 21:22] projekt: A moze jako wybrani prze zspoleczenstwo i w trybie nieoficjalnym zrobimy glosowanie, czy niereformowalna pani minister powinna zostac z rzadu wydalona?
[Dzisiaj 21:24] Morrigan: sama zrezygnowala, po co glosowanie
[Dzisiaj 21:25] Morrigan: raczej potrzebujemy piatego do brydza i tu pojawia sie problem (przy okazji, mamy bardzo jawne obrady w tym shoutboxie)
[Dzisiaj 21:25] projekt: No tak. Racja. Przeestalem uwaznei czytac shoutbox, bo do SL probuje sie dsotac, aby dostac sie do notki z inv
[Dzisiaj 21:27] WoodPaker: Pietia. Ty tez powinienes pamietac, ze jako szary czlonek spolecznosci mam prawo wypowiadac ie glosno o tym co uwazam. Ty nie musisz sie stosowac do tego co mowie ale jako rzad powinienes brac zdanie obywteli pod rozwage
[Dzisiaj 21:27] Madelaine: w Konstytucji ani słowa nie ma o tym, że rząd nie może funkcjonowac bez jednego z ministrów
[Dzisiaj 21:30] AnulkaZ: moze nawet w skladzie jednoosobowaym
[Dzisiaj 21:31] projekt: Prosze nie prowokowac ministrow, ktorzy jeszcze maja nadzieje
[Dzisiaj 21:31] Madelaine: do czego prowokowac? Do pracy?
[Dzisiaj 21:32] WoodPaker: Hahaha... Jawne obrady. no co, Pietia, Max byli za ujawnianiem obrad
[Dzisiaj 21:33] projekt: Prosze nie prowokowac, bo inaczje rzeczywiscie wyjdzie rzad jednosoobowy :]
[Dzisiaj 21:33] AnulkaZ: Protokolanta shoutboxowego juz macie
[Dzisiaj 21:33] Madelaine: nie wiem, czym miałabym prowokowac. Mowie tylko, ze rezygnacja jednego z ministrow nie oznacza, ze rzadu nie ma.
[Dzisiaj 21:34] projekt: Rzad jest i oby wytrzymal... Nawet takie awarie SL jak ta... sprawdze, czy moge sie zalogowac
[Dzisiaj 21:35] WoodPaker: Mad, nie wtracaj sie jako szary uzytkownik bo Cie Pietia pogoni, ze nie znasz konstytucji
[Dzisiaj 21:39] Pietia Szondi: Wood.... szanuję zdanie szarych Obywateli :) zwróciłem tylko Tobie uwagę na temat formalnego przebiegu wyboru Premiera, która osobiście ustalałes
[Dzisiaj 21:39] Radek123: Wood a ty co taki kozak dzisiaj :)
[Dzisiaj 21:40] Radek123: mogles sie nam przydac wczesniej bys ich zagluszyl, szkoda ze tracimy cie gdy jestes w zyciowej formie :)
[Dzisiaj 21:40] WoodPaker: A tak jakos. Kto zostanie w koncu premierem?
[Dzisiaj 21:41] Pietia Szondi: co by nie pisać.... jawności obrad się doczekaliśmy :) o takiej nawet nie snielem po nocach :)
[Dzisiaj 21:42] projekt: Problemy z SL i Marita spowodowaly, ze jawnosc obrad i ich forma lekko nas wsyzstkich zaskoczyly
[Dzisiaj 21:45] AnulkaZ: Ale za to jak to fajnie w 5 okienkach na raz
[Dzisiaj 21:49] Morrigan: nooo, slicznie
[Dzisiaj 21:49] Morrigan: dla zainteresowanych publikuje oswiadczenie Marity w sprawie opuszczenia Rzadu
[Dzisiaj 21:50] Morrigan: [2008/11/10 11:29] Marita Karu: to se wybierajcie jusz widze ze niemam szans to poco taki zad
[Dzisiaj 21:50] Morrigan: [2008/11/10 11:35] Marita Karu: dobra to ja was opuszczam
[Dzisiaj 21:52] projekt: Morrigan, a pamietalas, aby wyslac to oswiadczenie (w niezmienionej formie) do Uzi?
[Dzisiaj 21:54] AnulkaZ: pamietala. ale Uzi znow wywalilo
[Dzisiaj 21:55] projekt: Czyli Uzi jednak zdarzyla?
[Dzisiaj 21:55] Pietia Szondi: mi sie jeszcze dostac nie udalo...ech szczesciarze co wchodza i wypadaja ;p
[Dzisiaj 21:56] projekt: Mnie ciagle wysakkuja problemy z polaczeniem intenretowym.
[Dzisiaj 21:55] Pietia Szondi: mi sie jeszcze dostac nie udalo...ech szczesciarze co wchodza i wypadaja ;p
[Dzisiaj 21:56] projekt: Mnie ciagle wysakkuja problemy z polaczeniem intenretowym.
[Dzisiaj 21:57] Pietia Szondi: u mnie tez...pomocyyyyyyyy
[Dzisiaj 21:57] projekt: A moze, skoro ministrowie sa na forum, to sprobowac obradowac na GG w trybie konferencji?
[Dzisiaj 21:58] WoodPaker: Az wejde sparwdzic :D.... Bo mnie to ciekwi
[Dzisiaj 22:02] Radek123: a co do 5 elementu to proponowalbym zapraszac Uzi aby w razie gdy w glosowaniu bedzie remis miala ona decydujacy glos, nie wiem jednak czy to nie jest sprzeczne z konstytucja, ale nie przypominam sobie aby taki zapis byl
[Dzisiaj 22:03] projekt: Radek, Uzi moze jakis sposob wymyslic, jezeli konstytucja nie ma zpaisu. A potem rzad to w forme ustawy ubierze.
[Dzisiaj 22:18] Radek123: ja juz uciekam, ale nie chcialbym aby obrady byly beze mnie, proponuje przelozyc je na jutro np. na 20:00, ja bede w internecie dopiero jutro okolo 19.30, nie wczesniej.

dalsze losy w naszych rekach
{Odcielam kilka rzeczy niezwiazanych z PR jako takim}

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Lis 2008, 22:50 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: WoodPaker Barbosa
Preprazam wszystkich niepelnoletnich na forum
Okazalo sie, ze niedoszla Pani minister uznala, ze rzad jest do dupy ale jak przystalo na polityka zrobila to bardzo dyplomaycznie

Cytuj:
Marita Karu: to se wybierajcie jusz widze ze niemam szans to poco taki zad

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Lis 2008, 01:32 
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Pietia Szondi
Cytuj:
Marita Karu: to se wybierajcie jusz widze ze niemam szans to poco taki zad

więc

jusz się Wood nie czepiaj słówek ;p

Ostatnio edytowany przez Pietia Szondi, 11 Lis 2008, 06:03, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Lis 2008, 05:26 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: WoodPaker Barbosa
Dobsz. Pszepszam psze Pana

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Moderatorzy

Madelaine, Republika Polska

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso