Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 24 Wrz 2008, 10:05 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: WoodPaker Barbosa
Jako, ze jest to dyskusja o republice postanowilem sie podzielic swoim niedokonczonym dzielem ale z powodu zmeczenia skonczylem na takim etapie jakim skonczylem :P
Wrzucam na jutuba. Powinno byc dostepne w kilkadziesiat minut
http://www.youtube.com/v/lJl4XmOt57w
Milego ogladania
Dobranoc

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Wrz 2008, 11:40 
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Pietia Szondi
BRAFFFOOOO!!!!

ale... jak to zwykle ja muszę coś wtrącić: Republika marzeń tylko w republice polskiej (wszystko pisane w filmie wielkimi literami...wiec nie wiem jaki zapis zastosować :( ) .... a czy nie powinno być : Republika marzeń tylko w Polskiej Republice.....

O nazwie wirtualnego państwa było wiele razy mówione i zawsze podkreślane : Polska Republika...... a nie Republika Polska...

Jeszcze raz bije BRAWO za możliwość spojrzenia na PR również podczas pobytu w ograniczonej portami i monotonnej pracy ;p

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Wrz 2008, 12:41 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Caliope01 Magne
wyjatkowo muszę się zgodzić z Pietią. Mamy Polską Republikę, a nie Republikę Polska, ogladając film jest rozbierzność miedzy logo, a tym co jest napisane na ekranie.
Ale Wood stać Ciebie na coś lepszego, moim zdanie nie postarałeś się, zacina i to za bardzo, kolory jakieś są nie bardzo, zbliżenia też bez emocji. Robiłeś to na nowym sprzęcie? Musiałeś być zmęczony :-P aha i jeszcze jedno- dlaczego tylko Forumowa ma reklame??? a reszta to niby co? hmm? Postaraj się bardziej Woody ;-) :-D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Wrz 2008, 13:39 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
/me jak to się mówi ostro i po bandzie :
Wood to ja już w RL bez okularów lepiej widzę.Popraw ostrość choć muzyka jest w miarę dobra.Można zasnąć przy takim filmie albo go wyłączyć po pewnym czasie oglądania bo jest bez emocji...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Wrz 2008, 13:45 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2007
nick w SL: Noah Perinal
Wood pomysł bardzo dobry, ale trzeba napisać chyba najpierw scenariusz. Same budynki, nie ma żywego avatara ? Przecież republika to avatary, nie architektura...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Wrz 2008, 13:56 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: Margolcia Greenwood
eeeeeeeeeee... Woooood ... .no a gdzie to co nakreciłeś w czasie ogniska?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Wrz 2008, 13:59 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Fakt, napisy troszkę powinny zostac porpawione, pokazana na moment forumowa i ogólnie kilka razy rzeźba na pałącu. ale skoro to jest dopieor początek, to może wersja ostateczna będzie miaął lepszą jakość graficzną i może więcej publicznych miesjc bedzie zareklamowane

Od kiedy Mika "Relax, take it easy" usypia? (dotyczy oprawy muzycznej)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Wrz 2008, 15:00 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
projekt napisał(a):
Fakt, napisy troszkę powinny zostac porpawione, pokazana na moment forumowa i ogólnie kilka razy rzeźba na pałącu. ale skoro to jest dopieor początek, to może wersja ostateczna będzie miaął lepszą jakość graficzną i może więcej publicznych miesjc bedzie zareklamowane

Od kiedy Mika "Relax, take it easy" usypia? (dotyczy oprawy muzycznej)

Nie nie chodziło mi ogólnie , że gdyby nie ta muzyka to pewnie po 30 s bym wyłączył filmik bo sam dany utwór jak i przeróbkę mam na 1dnej z 3trzech list swoich ulubionych na YT :D ;-)

btw Wood zaraz poleci PW do ciebie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Wrz 2008, 15:06 
Dołączenie:
Lipiec 2008
A gdyby ci, co mogą nagrywać filmy w SL, by zrobili krótką preznetację miejsc publicznych, które potem Wood by zamieścił w tym swoim dziele? byłoby pewnie łatwiej mu to wykonać, bo na razie z kilka razy się te same obrazy przewijają, a jakaś reklama Polskie Republiki w formie filmowej też by się przydała.

Ja nie mam możliwości nagrywania filmików w SL.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Wrz 2008, 18:03 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
Kochani.
Wiem, ze to troche jest zjechane ale musicie mi ywbaczyc bo
1) byla 2 w nocy, a wstaje zwykle o 6
2) 20 minut to za malo na zrobienie :-)
3) W czasie gdy ja jestem w PR to nie ma zywego ducha :-(
4) Ja przy ognisku nie krecilem tylko bawilem sie kamerka z invetarza
5) Jesli chodzi o jakosc to problem jest z jutubem. Filmik w oryginale mial 800MB i wyglada bomba. Zeby moc go wrzucic na jutuba musialem go zmniejszyc do okolo 20MB :/
6) skoki w pierwszych sekundach byly zamierzone
7) Racja-powinno byc Polska Republika
8) Daro, juz odpowiadam
9) Nagrywalem film programem, ktory dostalem od Jaglarza. Nazywa sie AviScreen. Jest jeszcze Taxi. Fajne programy. Maja mozliwosc wybierania albo miejscana pulpicie do zrzucenia albo aplikacji albo wybiera sie wielkosc okna nagrywajacego i podaza za myszka. Niestety w tym konskim systemie (Viśta wio) nie dzialaja wszystkie kodeki :/

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Wrz 2008, 18:10 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Caliope01 Magne
a nie mówiłam, że był zmeczony i zrobil to na odpiepsz hehehe Woody Złotko, jak już coś pokazujesz do publiki to proszę zrób to z sercem. Ale pomysł bardzo dobry, z reszta nie pierwszy. A wiec czekamy na ekstra filmik ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Wrz 2008, 18:13 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
A tam. Na odpieprz byloby jakbym to robil 5 minut :-P, a to jest zwyczajnie niedopracoane :-P
Pozatym jest jeszcze cos. Piosenka jest za dluga :-D ale mam chwilowo ograniczony dostep do muzyki w postaci MP3

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Wrz 2008, 19:21 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
1. fioletowa woda???
2. podkład muzyczny - nie byłoby lepiej dać jakiś kawałek 'republiki'? Np. tak jak nazwałeś filmik -'Republika marzeń' ;) To co dodałeś wywołuje u mnie odruch wymiotny :P
3. za długie! Dotrwałem do połowy :P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Wrz 2008, 19:48 
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: adamcool
WoodPaker napisał(a):
Jako, ze jest to dyskusja o republice postanowilem sie podzielic swoim niedokonczonym dzielem ale z powodu zmeczenia skonczylem na takim etapie jakim skonczylem :P
Wrzucam na jutuba. Powinno byc dostepne w kilkadziesiat minut
http://www.youtube.com/v/lJl4XmOt57w
Milego ogladania
Dobranoc

spoko super wyszło ale mam tylko małe pytanko jak zrobiłeś że nie nagrał się ten cały dolny pasek mini map map invetory itd tak samo z górnym paskiem i jak zrobiłeś że nie było widać tą śmieszną chmurkę nad użytkownikami wiesz tą czrno- żółta z nickiem avatara z miłą chęcią też na kręcę film o republice ale proszę tylko o te parę wskazówek by było można wyłączyć te wszystkie drobiazgi i będzie tzw. Gitara

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Wrz 2008, 19:59 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
CTRL+ALT+F1 adamcool

Ostatnio edytowany przez WoodPaker, 25 Wrz 2008, 20:20, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Wrz 2008, 20:06 
Dołączenie:
Wrzesień 2008
WoodPaker napisał(a):
CTRL+SHIFT+F1 adamcool

wszystko ok wiesz ja nagrywam programem Frapsem by była jak najlepsza jakość nacisnełem i te paski i info nad moj.ą głową o moim nicku się nie schowały :-? a to mi chodzi :-/

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Wrz 2008, 23:07 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
CTRL+ALT+F1 nalezy wcisnac jak masz aktywne oknow SL. Wtdy na pewno sie schowa. Zeby pokazac trzeba znow wcisnac te klawisze. Jesli nie dziala naczy, ze masz jakies lewe SL. Co do frapsa to moze byc :-) Wszystko jedno czym nagryasz :-) Wszystkie programy dzialaja dokladnie tak samo.
A czy fraps nie jest przypadkiem platnym programem?

Ostatnio edytowany przez WoodPaker, 25 Wrz 2008, 20:20, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Wrz 2008, 03:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: Linka Demina
1. zero fabuły (rzeźbę znam z każdej strony)
2. muza podłożona nierówno. Poza tym uważam, że polski text byłby extra, faktycznie może coś mniej z wsiowego dicho. Ebi, fajny pomysł z Republiką.
3. Nazwa, wiadomo, hasło reklamowe do wymiany totalnej :P
4. technicznie to ja się nie znam
5. ZERO O %SOUL MACHINE% ! :shock: :evil: :cry: !!!!
6. i najważniejsze, nie musiałeś tego robić, a zrobiłeś, gratulacje !:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Wrz 2008, 09:05 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2008
nick w SL: Jocelyn Anatine
mi zabraklo tam mieszkancow republiki, obywateli, krolowej... :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Wrz 2008, 09:07 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
z tym zawsze jest problem bo jak ja wchodze do republiki to mieszkancy albo spia albo pracuja(w RL)....

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Wrz 2008, 09:44 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
WoodPaker napisał(a):
z tym zawsze jest problem bo jak ja wchodze do republiki to mieszkancy albo spia albo pracuja(w RL)....

Wypraszam sobie jako osoba ucząca się to od czasu do czasu siedzę w nocy więc jakby co mogę za aktora robić :D :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Wrz 2008, 10:10 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
Daro. Jedyna osobe, ktora spotykam w Republice jak jestem to jest madonna, ktora nie lubi jupiterow... Dzisiaj spotkalem sama krolowa co zowocowalo mrocznym filmem niespodziewajka... i pewa tajemnica.... obejzyj...zrozumiesz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Wrz 2008, 13:26 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
WoodPaker napisał(a):
Daro. Jedyna osobe, ktora spotykam w Republice jak jestem to jest madonna, ktora nie lubi jupiterow... Dzisiaj spotkalem sama krolowa co zowocowalo mrocznym filmem niespodziewajka... i pewa tajemnica.... obejzyj...zrozumiesz

Obejrzałem :D już dawno :D
Hmm i nic oprócz reklamy nie rozumiem
+ więcej miejsc chociaż szyldowo pokazanych zostało ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Wrz 2008, 14:11 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Przynajmniej jakiś postęp jest i jakość lepsza. Rośnie znam chyba filmowiec.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Wrz 2008, 18:23 
Dołączenie:
Wrzesień 2008
WoodPaker napisał(a):
CTRL+SHIFT+F1 nalezy wcisnac jak masz aktywne oknow SL. Wtdy na pewno sie schowa. Zeby pokazac trzeba znow wcisnac te klawisze. Jesli nie dziala naczy, ze masz jakies lewe SL. Co do frapsa to moze byc :-) Wszystko jedno czym nagryasz :-) Wszystkie programy dzialaja dokladnie tak samo.
A czy fraps nie jest przypadkiem platnym programem?

Fraps jes darmowy i płatny darmowy ma taką tylko wade ze moze nagrywac do 60 s trzeba potem wylaczyc program i wlaczyc i mozna znowu nagrywac do 60 s a platny to mozna nagrywac bez limitu aha i z tym okienkami chodziło mi jak zrobić byz nikneła ta zółto czarno chmurka nad moja glowa co wszyscy maja nie chodzilo mio jakies okienka by sie schowaly ogolnie by SL wyglad jak film nie widac AO info o nicko locat chat itd

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Wrz 2008, 20:19 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
Poraz kolejny odpisuje na Twoje pytanie dotyczace znikania
CTRL+ALT+F1. Jauzywam lewego CTRL i lewgo ALT. Podejzewam, ze to nie ma znaczenia ale na wszelki wypadek mowie. Po nacisnieciu tych klawiszy znika wszystko i SL wyglada jakbys ogladal film. Nie ma menu, nie ma napisow nad glowa, nie pojawia sie czat.
Co do frapsa to wlasnie.ma ograniczenia. Te dwa podaneprzeze mnie programy takowych ograniczen nie maja

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Wrz 2008, 20:42 
Dołączenie:
Wrzesień 2008
WoodPaker napisał(a):
Poraz kolejny odpisuje na Twoje pytanie dotyczace znikania
CTRL+ALT+F1. Jauzywam lewego CTRL i lewgo ALT. Podejzewam, ze to nie ma znaczenia ale na wszelki wypadek mowie. Po nacisnieciu tych klawiszy znika wszystko i SL wyglada jakbys ogladal film. Nie ma menu, nie ma napisow nad glowa, nie pojawia sie czat.
Co do frapsa to wlasnie.ma ograniczenia. Te dwa podaneprzeze mnie programy takowych ograniczen nie maja

no to nie działa:/ masz najnowszą wersję SL? bo ja mam z przed 2 miesięcy pewnie dlatego

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Wrz 2008, 20:52 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
Swoj pierwszy film zrobiulem ponad rk temu i juz wtedy dzialalo wiec cos wciskasz nie tak. Otworz wszystjkie menu po kolei i poszukaj tego skrotu tam. Moze jak wybierzesz go z menu to zadziala. Wydaje mi sie, ze powinno to byc gdzies w menu view
Sprawdz na http://slwiki.e-woody.info

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Wrz 2008, 23:46 
Dołączenie:
Grudzień 2007
hehe.. pięknie działa...ale jak się zasugerował adamcool raz CTRL+
SHIFT+F1 to widać mu na stałe zostało :) a Wood bardzo ładnie przeedytowałeś i mówisz ze kolejny raz powtarzasz.... ehhh..ten cytat po drodze :p

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Wrz 2008, 00:09 
Dołączenie:
Lipiec 2008
T odlatego mi to nie zadziałało.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Wrz 2008, 00:35 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
Ale za ostatnim razem napisalem dobrze :). To jak z jazda na pamiec...... A potem mandacik :-P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Wrz 2008, 01:09 
Dołączenie:
Grudzień 2007
napisałeś napisałeś.... i dziękujemy za lekcję :)

no coś w tym porównaniu jest.... ale widzę jak adamcool klnie klawiaturę przy wielokrotnych próbach ;p

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Wrz 2008, 03:01 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
No i wyjasnilo sie. Jako, ze ja zawsze mam aktywne ADVANED menu to nie wiedzailem, ze to nie dziala przy niektywnym mnu.
Otoz zeby skot klawiszowy zaczal dzialac na;lezy najpierw uaktywnic mneu ADVANCED przy pomocy skrotu klawiszowego CTRL+ALT+D, a potem wszystko bedzie dzialac :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Wrz 2008, 13:44 
Dołączenie:
Lipiec 2008
zabrzmi ot oftopowo, ale bedzie na temat:

Wood, czy kiedykolwiek podasz pełne informacje bez pomyłek. Fakt, pomagasz, ale nie za pierwszym postem. Może na tej polskiej SLwiki jest dostępny opis tej opcji i jak ją uaktywnić, abyś na przyszłość już tylko linki podawał.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Wrz 2008, 14:16 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
projekt napisał(a):
zabrzmi ot oftopowo, ale bedzie na temat:

Wood, czy kiedykolwiek podasz pełne informacje bez pomyłek. Fakt, pomagasz, ale nie za pierwszym postem. Może na tej polskiej SLwiki jest dostępny opis tej opcji i jak ją uaktywnić, abyś na przyszłość już tylko linki podawał.

Tak bardziej offtopowo :
Nikt nie jest nie omylny nawet najwięksi myśliciele czasem się mylą ;-) :lol:
No i po za tym ja też stosuje taktykę trochę pomóż i zobaczyć czy resztę dana osoba sama znajdzie :mrgreen:

A tak nie offtopowo :
Naprawdę ten film w miarę mi się podoba bynajmniej lepszy od poprzednika i popieram zdanie projekta o SLwiki aby tam funkcja dana się znalazła

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Wrz 2008, 16:13 
Dołączenie:
Wrzesień 2008
Zrobię film o SL podobnie jak mój kumpel z RL tylko że o SL

jego film:--> http://pl.youtube.com/watch?v=jQnbGlrPTj0

[ Dodano: 2008-09-26, 17:02 ]
no nie moge naciskam tak jak mowisz a mi tu wyskakuj info do strony o wikipedia SL albo na zmiane kamery nie wiem co jest z moim sl pobralem nowe i nic wszystkie ustwaienia od nowa i nic :/

[ Dodano: 2008-09-26, 17:05 ]
juz ok wielkie dzieki zaczynam robote:D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Wrz 2008, 17:56 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
Max.
Masz racje. Nie zawsze wychodzi mi odrazu ale przynajmniej pomagam. Staram sie jak umiem, a przy okazji osoba, ktorej pomagam wlacza tzw myslenie i zaczyna szukac sama rozwiazania. Musze Ci powiedziec bez zadnych zlosliwosci, ze to dobre cwiczenie umylu :-) i warte sprobowania :-D. No i nic nie stoi na przeszkodzie bys nastepnym razem Ty pomogl :-)

Odpowiadajac na Twoja prosbe wpisania tego do SL wiki. Oczywiscie, ze to bedzie ale ja juz wspomnialem znajduje sie to w menu Advanced, a ja dopiero jestem przy View i wierz mi, ze jest to ciezka robota bo wiele z tych menu ma podmenu, a oprocz tego, ze opisze Menu to jeszcze chcialbym opisac co robia te rzeczy wywolywane przez dane menu. Wiem, ze to troche skomplikowane ale napawrde to jest ciezkie bo trzeba zrobic zrzuty ekranu. Potem zastanowic sie jak to lopatologicznie opisac, a jeszcze pozniej zastanowic sie czy wszystkie aspekty danej sprawy zostaly wyczerpane. Oczywiscie SLwiki jest otwartym tworem i nie ma problemy by ktos, kto cos wie czego nie wiedza inny dopisal. na tym poega tworzenie wiki.

Adamcool-swietny filmik. Czekam na wyniki

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Wrz 2008, 18:16 
Dołączenie:
Wrzesień 2008
świetny ale to nie mój ja montuje film programem Sony Vegas najlepszy na rynku ma takie opcje ze hej np obraz mozesz dzielic na 4 ekrany itd

[ Dodano: 2008-09-27, 10:31 ]
wrzucam film o SP a w sprawie republiki to chcę by ten film idealny tzn. nagram jak będzie więcej osob będzie coś się działo w teatrze itd.

[ Dodano: 2008-09-27, 12:28 ]
http://pl.youtube.com/watch?v=vf6lMWZTsU8 moj film narazie tylko o SP

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Moderatorzy

Madelaine, Republika Polska

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso