Odpowiedz
Autor Wiadomość
Mężczyzna
PostWysłany: 23 Sie 2008, 13:02 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Szacowny Obywatelu Pietio,
insynuacje jakoby Rzad zostal opanowany przez Wszystkim Znane Sily sa zupelnie bezpodstawne jako, ze duza czesc jego skladu zostala wyloniona w wolnych wyborach. Tylko do glosujacych mozesz miec pretensje bo wlasnie oni zdecydowali o takim wyniku wyborow.
Kwestia jawnosci obrad jest interesujaca ale pozwolisz. ze porusze ja w osobnym watku by nie dublowac tematow.

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 23 Sie 2008, 16:49 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Pietia Szondi napisał(a):
czytanie ze zrozumieniem tekstu jest dość istotną sztuką, którą mam nadzieję udało mi się posiąść w stopniu wystarczającym do zrozumienia fragmentu tego wątku.

No cóż, moje zdanie nie było odpowiedzią na post Krecika, było bezpośrednią reakcją na post następny:
projekt napisał(a):
to je nagrywaj, a potem w forumowej się będzie robiło seanse.

Pozwoli Pan, że przedstawię swój tok - och, przepraszam za słowo - rozumowania.
Uznałam mianowicie, że skoro komuś brakuje w SL popisów kabaretowych jak na Wiejskiej, propozycja nagrywania dotyczy rl, skąd można czerpać pełnymi garściami. Nagrywanie obrad SL-owego parlamentu jest chwilowo z przyczyn szalenie obiektywnych niemożliwe.

A ponieważ niektórym z trudem przychodzi utrwalenie sobie jednego z zapisów Rządu Tymczasowego, pozwolicie, że powtórzę:
to była moja prywatna odpowiedź

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 24 Sie 2008, 04:16 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
A ja dokonałam pewnego skrótu myślowego. Który by Waćpan zrozumiał zapewne lepiej, gdyby w Forumowej bywał. A tak poza tym, to jaka elyta? Gdzie?

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 24 Sie 2008, 12:17 
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Pietia Szondi
/me pada na kolana i prosi o wybaczenie

Droga Morrigan, przepraszam najbardziej prawie jak potrafię, jeśli wskutek nie bywania w Forumowej, do której mam 17 (słownie siedemnaście) kroków, nie potrafię zrozumieć skrótów myslowych tam panujących. Jest to wina tylko i wyłącznie moja i proszę o ukaranie (po wczesniejszej konsultacji z Królową) poprzez publiczne biczowanie lub inną mniej bestialską formę kary. ;-)

Forumowa Elyta, to moje własne urojone określenie odnoszące się do najaktywniejszych na tutejszym forum. No i tu zaczyna się mój poważny problem.... Prowadząc ciągłą walkę z naciskami ze strony Elyty.... tworzę zbyt dużo postów i ...... dołączę do Elyty....

Pomocy........ :-P

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 25 Sie 2008, 22:29 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Pawell Bulloch
Pietia, no właśnie, sam zauważyłeś, że zaraz dołączysz do forumowej elity i wtedy pojawi się ktoś, kto powie Ci to samo, co Ty teraz. Nie mogę się już doczekać :)

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 25 Sie 2008, 22:41 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
nick w SL: Anulka Zimminy
oo.. a mnie sie wydawalo, ze obaj jestescie forumowa elita, i to od jakiegos juz czasu. Wyprowadzjacie mnie z bledu, bowiem jak widze, proacujecie nad utwierdzeniem mnie w moich przekonaniach :lol:

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 25 Sie 2008, 22:43 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
Szkoda, że elitę wyróżnia się po ilości postów, a nie po treści, ale każdy ocenia jak umie :)

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 25 Sie 2008, 22:55 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
nick w SL: Anulka Zimminy
Nie nie wspominalam ze Wasze cyferki mnie interesuja Drodzy panowie dwaj. Zaciekle boje jakie toczycie lepsze od wynikow liczbowych sa. IMHO

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 25 Sie 2008, 22:57 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
Próbujesz podgrzać atmosferę? :) Może nie są, aż tak zacięte, skoro musisz to podkreślać ;)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Moderatorzy

Madelaine, Republika Polska

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso