Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 24 Lut 2014, 02:51 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2011
Hej wszystkim!

Ostatnio myślę nad jakimś biznesem w SL. Jeśli chce się coś zarobić to najlepiej zająć się nieruchomościami.
Do głowy przyszedł mi rent landu (łał jakie odkrycie :-P ), ale taki, który byłby dostępny też dla mniej zamożnych użytkowników.

1. Duża część chce wynajmować kawałek ziemi, ale nie ma na zbyciu np. 1000 $L za tydzień a i nie potrzebuje 1000 primów.
2. Świetną koncepcją są apartamentowce - można je dobrze podzielić i sprawnie nimi zarządzać.
3. Na rynku są takie oferty, ale często niezbyt atrakcyjne.

Jestem bardzo dobra w promocji, zarządzaniu, zajmuję się też tworzeniem/budowaniem w SL (brakuje mi trochę jeszcze do mistrzów, ale już niedługo :-P ). Nie posiadam jednak żadnej ziemi, ani wystarczającej ilości funduszy, żeby rozpocząć taki biznes.

Tu moje pytanie - co myślicie o otworzeniu takiego apartamentowca?
Szukam partnerów z landem, którzy nie boją się zarabiać! :mrgreen: Mam nadzieję, że można coś fajnego stworzyć i również ugrać 'co-nie-co' 8-)

*Nawet jeśli nie chcecie ze mną rozpocząć tego biznesu - dajcie proszę znać co o tym pomyśle myślicie :D

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 05 Kwi 2014, 13:29 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2009
nick w SL: Dex Euromat
Ja z doświadczenia powiem "uważaj na wspólników swych" :)

Pozdrawiam
DexterianG / Dex Euromat

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 24 Kwi 2014, 19:04 
Dołączenie:
Listopad 2008
raczej taki malutki biznesik, ale jak ogarniesz ładne apartamenty mało primowe to może land sam na siebie zarobi

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso