Odpowiedz
Autor Wiadomość
Mężczyzna
PostWysłany: 27 Paź 2012, 22:09 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Maly manual sponsorowany porownujacy mozliwosc zakupu lindenow u oficjalnego sprzedawcy na LIndexie i w kantorze.
Autorstwo : Salivan Mubble (z moimi delikatnymi sugestiami:)

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 29 Paź 2012, 14:16 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
nick w SL: Adamus Inglewood
Oj Jacku :) Tak jak Cię lubię, tak nie byłbym sobą gdybym nie dołożył swoich 3 groszy :) Bo to mniej jednak poradnik a bardziej reklama Podexu, a diabeł jak zwykle tkwi w szczegółach :) Dlaczego?

Filmik pokazuje prawdę. Przy zakupie jednego tysiąca lindenów Podex jest tańszy od Lindexa. I na tym koniec "taniości" ;)

Przy 2 tysiącach cena w Podexie i w Lindexie będzie taka sama :) Jeśli chcesz kupić więcej niż 2000 lindenów tańszy jest Lindex. Przy 10 tysiącach w lindexie zapłacisz: 40,79 $ a w Podexie 42 $ - czyli odpowiednio 4,08 $ i 4,20 $ za 1000 L$ i :)

Dlaczego? To banalnie proste - Lindex do KAŻDEJ transakcji dolicza dodatkową opłatę "Transaction Fee US$ 0.30", przy zakupie 1000 lindenów przedraża to transakcję, ale powyżej okazuje się, że tak naprawdę to Lindex jest tańszy :)

Dziwię się troszkę, że przy szalejących kursach nie reklamujesz tu jednak zakupu za złotówki, bo szukając lindenów parę razy okazywało się, że Podex był jednak tańszy w złotówkach :)

Oczywiście reklama ma swoje prawa i nie musi mówić całej prawdy, ale... :)

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 29 Paź 2012, 15:21 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Alez oczywiscie, ze nie jest to czysty poradnik, a 'sponsorowany', czyli de facto reklamowka. :)
I gratuluje spostrzegawczosci, masz oczywiscie racje jesli chodzi o ceny. Czasem z Lindexem idziemy leb w leb przy 2000 LS, czasem przy 1000 a czasem przy 3000 LS, bo u nich kurs bardziej skacze. Przy wiekszej ilosci LS Lindex jest zazwyczaj tanszy, ale i w Podexie da sie potargowac jesli ktos kupuje wiecej, a ja mam nadwyzke LS.

Przy zakupie w PLN Podex czesciej wygrywa z Lindexem bo dolar w Polsce skacze jak mustang, ale reklama nie jest adresowana do Polakow wiec zdecydowalem sie na USD.

Na swoja obrone dodam, ze nie spotkalem w SL zadnego innego legalnego kantoru, ktory bylby tanszy od Podexa (w jakiejkowiek walucie:)

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 29 Paź 2012, 17:40 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
Jacek napisał(a):
Na swoja obrone dodam, ze nie spotkalem w SL zadnego innego legalnego kantoru, ktory bylby tanszy od Podexa (w jakiejkowiek walucie:)

Oj Jacku :) Kusisz to masz :)
http://www.eldexchange.eu/
Legalny kantor podobnie jak Podex posiadający RiskApi i oficjalnie współpracujący z LL, wypróbowany wielokrotnie, przez piszącego te słowa :)

Dzisiejsze kursy lindenów:

1000 L$ = 4,09 $ (już przy zakupie 1000) => Podex - 4,20$
1000 L$ = 13,39 zł (już przy zakupie 1000) => Podex - 14 zł

Podex wygrywa z Eldexem przy płatnościach w Euro. Od razu uprzedzam, że cena w Eldexie zawiera już opłatę transferową na Paypala, a ja nie jestem przedstawicielem żadnego konkurencyjnego banku w Second Life :). Po prostu czasem muszę głównie sprzedać lindeny, więc liczę.
Eldex był droższy od Podexu, ale po ostatniej podwyżce u Ciebie sytuacja się zmieniła.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 29 Paź 2012, 20:15 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Codziennie rano dziekuje bogom, ze Adamus nie bierze sie za handel waluta, bo by mnie wygryzl z rynku w ciagu miesiaca:)
Masz racje, porownywalem Eldex z Podex w Euro i tu wygrywalem, wiec przyjalem, ze z innymi walutami jest tak samo.
Eldex bez watpienia jest firma godna zaufania, jedyna ich wada to limit zakupu - 25 000 LS na tydzien. Poza tym nie slyszalem o nich zlych opini.

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 29 Paź 2012, 20:37 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
Jacek napisał(a):
Codziennie rano dziekuje bogom, ze Adamus nie bierze sie za handel waluta, bo by mnie wygryzl z rynku w ciagu miesiaca:)

Nie kuś nie kuś :P Dwa razy mnie skusiłeś i masz skuteczność reklamy leci ;)

Prawda jest taka, że wahania kursów są spore i za każdym razem trzeba liczyć gdzie i co się opłaca. Oficjalnie się mogę przyznać, przecież, że zdarza mi się korzystać z usług Podexu - kiedy faktycznie jest najtańszy :) Podex jest godny polecenia jeśli chodzi o obsługę, prostotę działania, no i jednak jest nasz, polski ;). Ale w tej chwili jest drogi :P

c.b.d.u. ;)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso