Odpowiedz
Autor Wiadomość
Mężczyzna
PostWysłany: 12 Lip 2012, 00:39 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Na poczatek pare slow wyjasnienia.
Czym jest Avination?
To swiat alternatywny, oparty na silniku Second Life z lekkimi modyfikacjami, ale uzytkownicy SL nie powinni miec problemow z oswojeniem sie. W zasadzie niewiele rozni sie od znanego nam gridu.
Ma oczywiscie swoje wady i zalety. Jego głowna wada to brak ludzi, jest ich zawsze troche online ale nie ma porownania do SL. Zaangazowanie tworcow dobrze jednak wrozy.
Zalety to przede wszystkim ceny. Avination jest duzo tanszy - zaczynajac od cen ziemi (40 USD za caly SIM miesiecznie, bez oplaty wstepnej) a konczac na cenach ubran.
Mile jest tez to, ze mozna spokojnie porozmawiac z szefami tego swiata przez IM, bo nie sa az tak zajeci jak Lindeni. W ogole wszyscy,ktorych spotkalem byli bardzo przyjazni.
Istnieje tam waluta (C$) i jest ona wymienna na realna, wiec nie moglem sie powstrzymac i zalozylem siedzibe takze tam :) Mozecie ja obejrzec na zdjeciu na dole , a oferte Podexa skierowana do avatarow na stronie www.avination.podex.info.

A teraz mala propozycja wspolpracy:
Jesli ktos jest zainteresowany pomoca w rozwoju Podexa w tym nowym swiecie - np poprzez rozstawianie bankomatow - i czerpaniu z tego zyskow, to zapraszam. Sprawa jest o tyle fajna, ze nie ma tam wiekszej konkurencji i tloku, wiec wszystko idzie sprawniej niz w SL.

NA wszelkie pytania chetnie odpowiem. (W Avination tez nazywam sie Jacek Shuftan, bo mozna przenosic swoje imie i nazwisko z SL:)
341

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 19 Lip 2012, 14:17 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Jacek napisał(a):
Istnieje tam waluta (C$) i jest ona wymienna na realna

A czy jest wymienialna na L$?

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 19 Lip 2012, 14:37 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Cytuj:
A czy jest wymienialna na L$?

Pewien nie jestem, dowiem sie dokladnie w najblizszym czasie, ale wydaje mi sie, ze sytucja wygladala tak:
Avination samo w sobie wymienialo CS na LS, ale przestalo. Nie wiem dlaczego, możliwe ze nie chca za bardzo laczyc tych dwu swiatow.
Wymiana CS na LS zajmuje sie Virvox, ale robi to w sposob bezpieczny - czyli sam nie skupuje CS i nie zamienia ich na LS, tylko posredniczy w takiej wymianie, niczego nie ryzykujac. Nie mam u nich konta, wiec jesli ktos ma to moze sprawdzic i poprawic mnie jesli sie myle.
Virvox nie slynie tez z konkurencyjnych cen, a wrecz przeciwnie.
Podex nie prowadzi jeszcze oficjalnej wymiany CS -> LS, ale jesli kogos dobrze znam, to oczywiscie chetnie od niego kupie CSy za zlotowki, waluty obce lub LS. Wystarczy do mnie napisac a z pewnoscia sie dogadamy.
Zamiana LS -> CS istnieje w normalnej ofercie Podexa.

Profil E-mail GGOffline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso