Odpowiedz
Autor Wiadomość
Kobieta
PostWysłany: 26 Kwi 2012, 23:37 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2012
Posty: 541
Skąd: Tychy
nick w SL: PanteraPolnocy
W zasadzie to nie wiem za bardzo, gdzie tego posta umieścić, ale chyba powinien tutaj pasować. ~

Nie czuję się jak jakieś skryptowe czy budowniczowe guru w Second Life, wiele rzeczy jeszcze jest poza moim zasięgiem. Skrypty - pojazdy są na razie dla mnie nie do przejścia, budowanie - nie znam się na Blenderze AŻ TAK i ograniczam się do prim. Niemniej jednak gdyby ktoś miał jakikolwiek, nawet najbardziej banalny i podstawowy ("a co to jest skrypt?" też), problem w kodzeniu skryptów lub manipulowaniu primami może śmiało pisać wewnątrz świata Second Life na moje IM bądź tutaj, na forum, poprzez Prywatną Wiadomość. Jeśli będę mogła, to chętnie odpiszę i podzielę się tym, co już wiem. Jeśli nie będę wiedzieć - to nie oleję i to po prostu powiem. ;)

Temat powstał do tego miejsca za przyzwoleniem Mad, niech jej Bóg w dzieciach wynagrodzi. x3

Poza tym... oddaję do publicznego użytku nareszcie wykończone Moje Małe Coś, czyli biuro, salkę konferencyjną i skromny balkonik w swoim skyboxie. Ma pełnić rolę podobną do tego, jakie obecnie piastują Kolegium lub Academia, ale nie w ramach żadnej konkurencji (zresztą - na 512m2? :P) - po prostu kto by potrzebował takiego miejsca (wykład dla paru osób, rozmowa z klientem) może je sobie zająć na godzinę czy dwie bez problemu. Skybox na pewno nie zniknie, bo jest w ramach darmowych 512m konta płatnego, a to sobie opłaciłam na rok z góry. :P

Nie wykluczam, że gdy zbierze się odpowiednia ilość powtarzających się problemów złożę z tego jakąś prostą lekcję lub dwie i sama zacznę tam pomagać inworld twarzą w twarz większej liczbie osób - nie ukrywam, że mogę co nieco wyciągnąć z obecnych już poradników na forum, co wyraźnie zaznaczę gdyby do tego wyciągnięcia doszło.

http://maps.secondlife.com/secondlife/Qinsa/234/7/178

Image
Image
Image


Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 04 Kwi 2013, 09:48 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2012
Posty: 541
Skąd: Tychy
nick w SL: PanteraPolnocy
Mały update: powyższy skybox został przebudowany, co by był bardziej przytulny - jest też przesunięty około 30m do góry, a więc obiekty na ziemi renderują się rzadziej, niemniej nie wchodzi on jeszcze w tłoczną strefę powietrzną reszty skyboxów regionu Qinsa. Salka wykładowa (na prawo od wejścia) została zmniejszona i jest w stanie pomieścić 6-7 awatarów bez szczególnego ścisku - i tak większej ilości obecnych jednocześnie osób w tym latającym badziewiu nie udało mi się do tej pory odnotować, a 20 niebieskich krzeseł tworzyło trochę sterylny klimat. ;)

Wszystkie obecne do tej pory tablice, pudełka itd. pozostały nienaruszone i można na nich klikać do woli.

Image
Image
Image
Image


Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Kwi 2013, 11:22 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Posty: 560
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
pantera_polnocy napisał(a):
Nie wykluczam, że gdy zbierze się odpowiednia ilość powtarzających się problemów złożę z tego jakąś prostą lekcję lub dwie i sama zacznę tam pomagać inworld twarzą w twarz większej liczbie osób - nie ukrywam, że mogę co nieco wyciągnąć z obecnych już poradników na forum, co wyraźnie zaznaczę gdyby do tego wyciągnięcia doszło.]to już pierwszego ucznia masz. chciałabym dostać kilka lekcji z obsługi firestorma - bo jak się zorientowałam, przeglądarka to świetne narzędzie, którego obsługi nawet w 1/100 nie poznałam.


Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

OdpowiedzKto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Panel
Góra
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso