Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 25 Lip 2011, 19:11 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2011
Witam moi drodzy! Nie wiem czy dobrze trafiłam z tematem jednak mam nadzieję, że tak :)
Jestem grafikiem ostatnio chcę rozwinąć się i zająć tworzeniem logotypów :) Jako, że prosperuję całkiem nieźle jako projektant tekstur nie chcę pobierać żadnych $L za loga :)

Zależy mi na rozwoju i rozbudowaniu portfolio. Jeśli więc jesteś właścicielem klubu, sklepu etc. lub po prostu chcesz mieć logo na własny użytek wpisz się w temacie :) Będę wdzięczna za informacje co do typu potrzebnego loga, charakteru podmiotu jakie logo ma rezprezentować i inne istotne według Was informacje.

Oczywiście oddając Wam prace zrzekam się w pełni praw autorskich a loga są na Wasz pełen użytek (mam nadzieję, że w SL się przydadzą :).

Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedzi :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lip 2011, 20:45 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Idea szczytna, konkurencja przebita, ale czegoś mi brakuje. Choćby uzupełnionego profilu i paru przykładowych prac.
Mia_Lowtide_sl napisał(a):
Oczywiście oddając Wam prace zrzekam się w pełni praw autorskich
Nie możesz zrzec się praw autorskich jedynie majątkowych, autorskie są niezbywalne.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Lip 2011, 00:22 
Dołączenie:
Wrzesień 2009
Pare przykładowych prac może wysłać zainteresowanym. Po co ma się narażać na całkowicie zbędną krytykę wątpliwych profesjonalistów? ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Lip 2011, 01:10 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Święta racja! A ja właśnie jestem zainteresowana. Od jakiegoś czasu próbuję wymyślić sobie logo i niestety nic mi nie wychodzi.

W związku z tym Mia składam pierwsze zamówienie, chciałabym żeby logo składało się z napisu "Nem" i jakoś ładnie skomponowanego "design". Logo powinno być eleganckie, ale dość prostymi fontami (czcionka szeryfowa odpada), najlepiej z kombinacją odmian, z jakimś szklanym efektem, w szarościach, minimalistyczne ale wykwintne, żeby się komponowało z burgundem jako tłem, najlepiej w gradiencie do czerwieni żelazowej oraz karminowego do minii. Jakbym mogła prosić jeszcze o wersję monochromatyczną byłabym szczęśliwa, preferowany format eps, ai, svg. Pracę powinno się wynagrodzić, więc jestem pewna, że mogę się czymś zrewanżować, jeżeli nie oczekujesz gotówki :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Lip 2011, 15:06 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2011
Zuo napisał(a):
W związku z tym Mia składam pierwsze zamówienie, chciałabym żeby logo składało się z napisu "Nem" i jakoś ładnie skomponowanego "design". Logo powinno być eleganckie, ale dość prostymi fontami (czcionka szeryfowa odpada), najlepiej z kombinacją odmian, z jakimś szklanym efektem, w szarościach, minimalistyczne ale wykwintne, żeby się komponowało z burgundem jako tłem, najlepiej w gradiencie do czerwieni żelazowej oraz karminowego do minii. Jakbym mogła prosić jeszcze o wersję monochromatyczną byłabym szczęśliwa, preferowany format eps, ai, svg. Pracę powinno się wynagrodzić, więc jestem pewna, że mogę się czymś zrewanżować, jeżeli nie oczekujesz gotówki :)

Już nie pierwsze, ale chętnie coś dla Ciebie stworzę :) Tu chodzi o rozwój, który dzięki Wam jest możliwy. Wkraczam na nowe tereny i dlatego też dopiero tworzę portfolio zawierające logotypy.
W pewnym momencie aż taki szczegółowy opis mnie rozbawił, wydaje mi się, że masz już koncową wizję Zuo 8-)
Bardziej będę Ci wdzięczna za sugestie dotyczące tworzenia niż za jakąkolwiek inną formą zapłaty :)

Dziękuję Ci za zwrócenie mi uwagi na zrzeczenie się praw majątkowych nie autorskich choć wydaje mi się, że poprzez sam zapisek moje intencje są jasne 8-)

Dziękuję bardzo za wszystkie maile do tej pory i czekam na kolejne ! :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Lip 2011, 17:58 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
No taką miałam wizję, oczywiście jeśli masz inne podejście i pomysł to chętnie obejrzę. Jest szansa, że zobaczę je w tym tygodniu? ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Lip 2011, 15:19 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2011
Otrzymałam sporo maili i staram się je wszystkie jak najszybciej zrealizować :)

Postaram się przesłać Ci do końca tygodnia, ale nie obiecuję :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Lip 2011, 19:24 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Dobrze :) Ja wiem jak to jest z mailami z forum :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Lip 2011, 00:53 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2011
nick w SL: Konstancja Shoreland
Czyli Mia miala na mysli PW jak sadze ,bo maila rzeczywiscie nie da sie wyslac (sprawdzalam)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Sie 2011, 15:30 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2011
Dziękuję Konstancjo :) Właśnie to miałam na myśli :)
Ale sytuacja z mailami jest naprawdę irytująca - nie mogę chociażby wysyłać prac w załączniku tylko muszę je udostępniać na portalach hostingowych i przesyłać link w PW. ;/

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Sie 2011, 19:46 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: Druidamus Rau
też by mi się przydało jakieś tajemniczo eterowo magiczne logo do mego sklepu ;) o którym jakiś czas temu na forum pisałem :0

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Sie 2011, 17:00 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2011
Chętnie coś Ci zaproponuję :)

Moi drodzy dziękuję za tak duży odzew i proszę o KOLEJNE wiadomości od Was :)

Niestety uprzedzam, że mimo jako człowiek pracujący w RL staram się jak najszybciej wszystko dla Was zrealizować to niestety przy tej ilości musicie się uzbroić w cierpliwość :)

To niesamowite, że w SL jest tak wspaniała polska społeczność! :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Sie 2011, 00:18 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Minęło ponad 3 tygodnie, jakie szanse na moje logo? ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Sie 2011, 21:14 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2011
Wróciłam z urlopu i wracam do pracy! :D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Paź 2011, 21:52 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2011
nick w SL: Konstancja Shoreland
Tez sie niesmialo przypomne ;-)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso