Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 26 Lut 2011, 12:14 
Dołączenie:
Styczeń 2011
nick w SL: Martiin Clarence
Potrzebujesz własnego miejsca za na prawdę niewielkie pieniądze, gdzie mógłbyś spędzić chwilkę, przebrać się bez obawy że ktoś Cię podgląda i ustawić to miejsce jako własny dom mogąc wrócić tam w każdej chwili? Jeśli tak, powinieneś koniecznie odwiedzić IMPERIAL GRAND HOTEL, gdzie można prawdziwie poczuć klimat wschodniego wybrzeża usa ;)
Owym kącikiem jest pokój we wspomnianym hotelu, który posiada skromne umeblowanie oraz 10 prim do wykorzystania, co przyda się chyba co najwyżej do odpakowania jakiegoś pudełka, postawienia własnego magic boxa lub butelki z szampanem - niewiele, ale wiąże się to też ze śmiesznymi pieniędzmi ;) Pokoi jest w sumie 12, z czego każdy różni się wystrojem, kolorystyką oraz umeblowaniem więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.
Koszt wynajmu jednego pokoju na tydzień to jedyne 25L$, więc to na prawdę niewielki koszt za własny pokoi, na dodatek część pokoi posiada wspaniały widok na morze!
Dodatkowo w hotelu znajdują się takie atrakcje jak jadalnia, jacuzzi, kilka tv, nawet pianino dla zapalonych muzykantów - na prawdę świetne miejsce. Dodatkowo tuż obok hotelu znajduje się klub LAVISH, przez który ciągle po głowie chodzi mi miami vice, a jego otwarcie już na dniach.
Dodaje kilka zdjęć hotelu:

Image

Uploaded with ImageShack.us

Image

Image

Nie wstawiam więcej obrazków żeby bardziej nie zapychać tematu, ale gdyby znalazł się ktoś zainteresowany tym żeby wynająć własny pokój lub obejrzeć hotel niech skontaktuje się w SL ze mną: Martiin Clarence lub właścicielem: DarkanlovlyRach aka darkanlovlyrach.tearfall (tam już proszę używać en).

PS. Od razu uprzedzam - nie jestem właścicielem hotelu, nie pracuję w reklamie i nie biorę za to pieniędzy ani żadnej prowizji. Po prostu mam przyjaciół, którym lubię pomagać, a sam hotel to świetne miejsce za cenę przystępną chyba dla każdego, a kto zdaje sobie sprawę z kosztów wynajmu terenu i zakupu przedmiotów - właściciel i tak teraz na tym traci ;-)

pozdrawiam

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Lut 2011, 20:01 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2008
nick w SL: Anka Sporg
Hej

Przydałby się jeszcze jakiś surl do tego ;)

pozdrawiam

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Lut 2011, 21:57 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
stickydude napisał(a):
mam przyjaciół, którym lubię pomagać, a sam hotel to świetne miejsce za cenę przystępną chyba dla każdego

A czy właściciele hotelu wiedzą o tej reklamie? Chyba wypadałoby mieć ich zgodę.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Lut 2011, 10:02 
Dołączenie:
Styczeń 2011
nick w SL: Martiin Clarence
Madelaine napisał(a):
stickydude napisał(a):
mam przyjaciół, którym lubię pomagać, a sam hotel to świetne miejsce za cenę przystępną chyba dla każdego

A czy właściciele hotelu wiedzą o tej reklamie? Chyba wypadałoby mieć ich zgodę.

Tak, właścicielka hotelu wie o tej reklamie i mam jej zgodę.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso