Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 31 Sty 2011, 20:56 
Dołączenie:
Czerwiec 2009
nick w SL: Kuba Gant
Przeglądając dziś stare zdjęcia wpadłem na pomysł utworzenia w SL bardzo klimatycznego stylu z dawnych lat. Nie podaje tu teraz konkretów, ponieważ chcę to skonsultować dopiero z zainteresowanym – bez pośredników itp.

Ze względu na małe umiejętności graficzno-skryptowe a także brak środków nie jestem w stanie ani zapewnić działki, ani stworzyć projektu. Jednak wiem, jak chciałbym by to wyglądało, służę pomocą jeśli chodzi o projekt ogólny (nie jak to stworzyć w sl czy oskryptować, a jak powinno to wyglądać w efekcie końcowym). Oczywiście przekaże także cały zamysł miejsca, a także wsparcie i radę.

Owe miejsce rekreacyjne naprawdę nie potrzebuje wiele miejsca, nie jest wymagana także duża ilość prim (wystarczy ładnie zrobiona grafika).
Jeżeli miejsce to faktycznie miało by taki klimat, jak wyobraziłem sobie w myślach podczas oglądania zdjęć – sądzę że znajdzie się stała grupa bywalców. Miejsce mogło by zarabiać w małej części na siebie z tipa, a ściągnięci goście przy okazji mogli by zwiedzać np. okoliczne sklepy – zdobywając potencjalnych klientów.

Zainteresowanych proszę o kontakt na PM, lub In Word – Kuba Gant. Interesują mnie osoby które dla reklamy swojego landu gotowe by były poświęcić parę lindenów na kreacje miejsca, oraz trochę miejsca i primów na lokalizację.

Pozdrawiam, Kuba Gant

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso