Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 22 Wrz 2010, 18:06 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
1) Kazdy, kto wyplaca LS z bankomatu w siedzibie Podex i ma nad glowa tag grupy Podex Company dostaje extra LS (obecnie 10 LS).
Do grupy mozna sie przylaczyc poprzez wyszukanie jej w Search, albo zgadzajac sie na dwuznaczna propozycje pani siedzacej na krzeselku obok bankomatu.

2) Cena LS spada - 12zl/1000 ls-Sprzedaz : 9,00 zl/1000 LS skup.

3) Program Partnerski, ktory umozliwia kazdemu zarabianie LS rozwija sie pieknie. I Ty mozesz dorobic sie fortuny w SL - zobacz: http://podex.nazwa.pl/wpl/?page_id=150
(strone robilem sam, zajelo mi to 10 nocy, wiec zabraniam wszelkiej krytyki! Mozna tylko chwalic!)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Wrz 2010, 19:02 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2010
nick w SL: Mx Xaris
Jacek napisał(a):
strone robilem sam, zajelo mi to 10 nocy, wiec zabraniam wszelkiej krytyki! Mozna tylko chwalic!

Bardzo ladna.
Nie bede krytykowal bo mi bankomat LS nie wyplaci :-D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Wrz 2010, 19:13 
Dołączenie:
Luty 2009
Dla sprzedających lindeny chyba niezbyt dobra wiadomość.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Wrz 2010, 19:18 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2009
nick w SL: Artemida Charisma
Strona bardzo Ladna, Program Partnerski sie sprawdza rewelacyjnie - gratulacje Jacku :)

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 22 Wrz 2010, 22:02 
Serbitar napisał(a):

dokładnie.. właśnie kilka rzeczy zaczyna mi krążyć wokół nieopłacalności..

co jak co cena zakupu i jej zmienność nic mi szczególnego nie robiła..
no ale cena skupu... ?? zejście poniżej 10 złotych (jakież to było piękne) 100LS =1ZŁ
bez kalkulatora można było wszystko przeliczyć..
a teraz? zmuszasz nas Jacek na przejście z normalnego systemu (SI) dziesiętnego na dziewsiętny..

boje się tylko ze to odłam jakiegoś światowego kryzysu finansowego
i odczujemy to wszyscy równo po tyłkach równo..

ale tak swoją drogą.. raporty Lindenów o obrotach nie wskazują na załamanie rynku a na wzrost obrotów raczej..

Nie podano
PostWysłany: 23 Wrz 2010, 08:33 
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Deso Ersetu
Jakie dobre, Jacek, jakie dobre ? :)

Cytuj:
Krytyka (łac. criticus - osądzający) – analiza i ocena dobrych i złych stron z punktu widzenia określonych wartości (np. praktycznych, etycznych, poznawczych, naukowych, estetycznych, poprawnych) jako niezbędny element myślenia.

Chciałem napisać coś dobrego o stronie, ale skoro zabroniłeś... ;)

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 23 Wrz 2010, 09:27 
Jacek napisał(a):

2) Cena LS spada - 12zl/1000 ls-Sprzedaz : 9,00 zl/1000 LS skup.

Zamiast marudzić mogę się teraz wygodnie rozsiąść w fotelu i upajać jak to ta nasza złotówka mocna względem lindendolara się robi :P
...i w tym rozsiadaniu się i upajaniu się przyszło mi do głowy pytanie do Jacka:

Czy w związku z obniżką sprzedaży i skupu (12 i 9 złotych) nastąpi korekta w cenniku Podexu ziemia za złotówki ?

Nie podano
PostWysłany: 23 Wrz 2010, 10:42 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Wszyscy jestescie wariaci - czlowiek pisze powazny post ekonomiczny, doda jedno niepozorne zdanie nie na temat i mozna sie zalozyc, ze dyskusja bedzie dotyczyla tego malutkiego zdania:)
Cytuj:

Jeszcze sie taki nie narodzil, co by wszystkim dogodzil:( Dla mojej konkurencji zagranicznej obnizka cen tez nie jest dobra wiadomoscia:)
Cytuj:
no ale cena skupu... ?? zejście poniżej 10 złotych (jakież to było piękne) 100LS =1ZŁ
bez kalkulatora można było wszystko przeliczyć..
a teraz? zmuszasz nas Jacek na przejście z normalnego systemu (SI) dziesiętnego na dziewsiętny..

To chwilowa zmiana systemu. Jesli tak dalej bedzie szlo to niedlugo bedziemy mieli przelicznik 1000 LS = 1ZL.
Cytuj:
Cytuj:
Krytyka (łac. criticus - osądzający) – analiza i ocena dobrych i złych stron z punktu widzenia określonych wartości (np. praktycznych, etycznych, poznawczych, naukowych, estetycznych, poprawnych) jako niezbędny element myślenia.

Chciałem napisać coś dobrego o stronie, ale skoro zabroniłeś...

Zapomnialem do spisu chwytow erystycznych dodac - zabrania sie uzywania zrodla pochodzenia wyrazu jako argumentu! Rzymianie mogli sobie myslec co chcieli, krytyka to jest:
1. «analiza i ocena wartości czegoś z określonego punktu widzenia, ocena ujemna; krytykowanie, ganienie» SJP
wiec mozesz chwalic spokojnie.
A DESOlo (lac) to: opuszczac, zostawic samotnym, opustoszec czyli caly Deso:)
Cytuj:
Czy w związku z obniżką sprzedaży i skupu (12 i 9 złotych) nastąpi korekta w cenniku Podexu ziemia za złotówki ?

Tak, ale nie bedzie jakos bardzo znaczaca, bo przelicznik LS:PLN w Tierze kieduje sie innymi prawami. Zreszta i tak wiekszosc placacych jedzie na promocjach pozacennikowych:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Wrz 2010, 23:49 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2010
nick w SL: Mbone Pizzaro
ja kupuje L przez paypala...bo tylko w to wierze :)jakos pay pal mnie nigdy nie zawiodl a mam go juz ponad 4 lata :)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso