Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 19 Mar 2010, 20:29 
Dołączenie:
Grudzień 2008
Witam (po dosc dlugiej przerwie),

Posiadam prawa do wyspy, ktora polozona jest gdzies za siedmioma morzami i lezy tam sobie spokojnie...
Czasami jakas zblakana dusza tam wpadnie (pewnie przez przypadek), ale poza tym nie ma tam zbyt duzego ruchu.
Stad tez moj post tutaj...

Jesli znalazla by sie osoba lub tez grupa osob (bardziej wskazane), ktora chciala by sie zajac ta wysepka, zagospodarowac ja troche, zmienic nieco uksztaltowanie terenu, kolorystyke, urozmaicic tak przestrzen, aby miejsce to stalo sie bardziej popularne... a nawet bardzo popularne w SL, to jestem gotow oddac tej osobie (grupie osob) wyspe do jej (ich) dyspozycji.

Oczywiscie wiazalo by sie to z pewnymi, malymi, drobnymi szczegolami do zaakaceptowania - oczywiste, ze na wlasnosc tej wyspy nie oddam, a jedynie mialo by to charakter ala wynajmu tej powierzchni.

Warunkiem koniecznym jest przedstawienie szczegolowego projektu zagospodarowania calej przestrzeni. Jesli zostanie zgloszonych kilka projektow to wybiore ten najlepszy (albo ten, ktory zaproponuje wieksza lapowke :mrgreen: )

Tak to po krotce wyglada... szczegoly moge przedstawic osobom bardzo zainteresowanym.
Jesli ktos jest chetny, niech pisze tutaj lub na PW (w SL bywam bardzo rzadko).

Pozdrawiam.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Mar 2010, 20:31 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Jedyne, co mi do głowy przyszło w trakcie czytania, to po prostu przerobić ją na gigantyczny, polski SandBox a'la piaskownicę... albo kuwetę, bo nawet takową kiedyś mieliśmy do dyspozycji.

Więcej pomysłów nie pamiętam, nie żałuję ich.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Mar 2010, 20:33 
Dołączenie:
Marzec 2010
A jaka jest wielkosc tej wyspy? Jakies informacje czy to estate czy mainland?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Mar 2010, 20:34 
Dołączenie:
Grudzień 2008
Zatem projekt ten zostaje od razu odrzucony :-P
:arrow: Czekam na ciekawsze projekty :!:

EDIT:
Estate / Full Region

Area: 65536 sq.m.

Ostatnio edytowany przez Pawel Maven, 19 Mar 2010, 20:37, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Mar 2010, 20:36 
Dołączenie:
Marzec 2010
A może masz troszke inny pomysl?;] Typu dajcie projekty a ja juz je wykorzystam a Wy zostaniecie na lodzie:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Mar 2010, 20:40 
Dołączenie:
Grudzień 2008
W takim razie prosze pomysly/projekty zglaszac na PW.
No tak... w sumie masz racje... ale jedyne moge powiedziec, ze sam nie mam zbytnio czasu na SL, wiec ja nic nie bede wykorzystywal... daje moje slowo (jesli to cokolwiek dzis warte jest).

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Mar 2010, 20:43 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Ale stwierdzę, że polskich sandboxów to prawie nie ma. Więc niektóre propozycje DO projektów mogły by być brane pod uwagę.

A takie szybkie rozstrzyganie to troszkę nie za mocno się ludziom może spodobać.

nie wspominając, że ludzie lubią mieć własny kawałek ziemi (czyli parcele na sprzedaż), lubią zakładać jakiś własny biznes (miejsca na komercję, czyli sklepy), lubią gdzieś posadzić awatara (jakieś ławeczki, czy nawet całe kluby, kawiarnie czy tym podobne). Ja tylko na szybko rzucam propozycjami. A ludzi się łatwo znajdzie, kiedy są już jakieś drobne propozycje.

Kompilacja pomysłów może pomóc na początek.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Mar 2010, 20:45 
Dołączenie:
Listopad 2008
nick w SL: Zalozmy ze juz mnie tam nie ma.
Ja sie zglaszam do zagospodarowania, tylko jak mi odblokuja konto, o co wciaz sie staram.
Przeczytaj PW :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Mar 2010, 20:46 
Dołączenie:
Wrzesień 2009
Jestem za reaktywacją Polskiej Republiki! :-D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Mar 2010, 20:47 
Dołączenie:
Listopad 2008
nick w SL: Zalozmy ze juz mnie tam nie ma.
A ja za reaktywacja CP 8-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Mar 2010, 20:50 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Ja do Polskiej Republiki mogę udostępnić plik z terraformingiem. Nie jest to oczywiście ten od tej starej Pr, ale jakiś jest.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Mar 2010, 20:51 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
PR, CP... Odgrzewane kotlety, na dodatek cokolwiek nieświeże. Może jednak wymyślcie coś własnego? 8)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Mar 2010, 20:51 
Dołączenie:
Marzec 2010
A sprawa tieru na wyspie jak ma wygladac? O ile mozesz napisz tutaj lub na pw:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Mar 2010, 21:04 
Dołączenie:
Grudzień 2008
Az taki odzew w ciagu kilku minut... nie spodziewalem sie :)

projekt, sorry... rzeczywiscie za szybko odrzucilem Twoj pomysl... sandbox pewnie nabil by traffic na wyspie, ale oprocz trafficu jednak chcialbym, zeby czyms ta wyspa zachecala, a nie jedynie mozliwoscia budowania na niej dla kazdego. To co napisales w usunietym poscie bylo dobre, szkoda, ze usunales...

Tomorcza, tier... hmm... dostane dobra lapowke to sprawa tieru zniknie :mrgreen: zartuje... nic za to nie chce.

Moze kilka warunkow, bo nie myslalem, ze taki odzew bedzie...
- dobrze jakby ta osoba poslugiwala sie troche w jezyku ang.
- na wyspie bedzie musialo sie znalezc miejsce na kilka elementow (miejsce na to na pewno sie znajdzie, wiec o tym juz pozniej)
- nic za to nie oczekuje, wiec raczej nie bedzie mozlwisci zarabiac na tej wyspie, np. wynajem domkow czy ziemi przez osobe zajmujaca sie wyspa - prosta zasada: Ty nic nie placisz za wyspe, wiec nic na niej nie zarabiasz
- z pewnoscia to nie moze byc PR ani CP (mam na mysli nic typowo polskiego)... raczej charakter ma miec miedzynarodowy
- pozostale kwestie do ustalenia w trakcie

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Mar 2010, 21:12 
Dołączenie:
Marzec 2010
Czyli rozumiem, że ty sponsorujesz tą wyspe i płacisz za nią zależnie od primow ale jak 15000 to okolo 22000L$?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Mar 2010, 21:25 
Dołączenie:
Lipiec 2008
To usunięte, lecz napisane później, jest do odzyskania na dwa sposoby: pomęczysz moderatora i ja oberwę lub ja mogę to jeszcze raz napisać, bo mam pewną koncepcję. A w niej:

1. miesjce na wolne parcele
2. miejsce na sklepy
3. miejsce na SandBox
4. miejsce na świezym powietrzu, gdzie można posiedzieć i porozmawiać

Ale to tylko tak ie drobne sprawy.

1. parcele dookoła wyspy z dostępem do wody
2. sklepy wokół wewnętrznego placyku
3. umieszczony na którejś ćwiartce regionu, niekoniecznie musi zajmować całą 1/4
4. tutaj jest własnej centralnie umieszczony placyk np. z fontanną pośrodku

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Mar 2010, 21:30 
Dołączenie:
Wrzesień 2009
Projekt, wypisz wymaluj PR :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Mar 2010, 21:35 
Dołączenie:
Lipiec 2008
W PR był pałac i region o kształcie dość charakterystycznym.

A że to chodzi o obcy region, to ja nie daję bardzo osobistych pomysłów.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Mar 2010, 21:42 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: WoodPaker Barbosa
A ja mam pewen projekt tyle, ze czasu nie mam :)
Moge Ci sprzedac (znaczy powiedziec) pomysl...A co z tym zrobisz to twoja sprawa :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Mar 2010, 22:20 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
projekt napisał(a):
To usunięte, lecz napisane później, jest do odzyskania na dwa sposoby: pomęczysz moderatora i ja oberwę lub ja mogę to jeszcze raz napisać, bo mam pewną koncepcję.

Cofnęłam edycję obydwu postów, ponieważ ich treść miała wpływ na dalszy rozwój wątku.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Mar 2010, 22:41 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
To ja wiem! 4 ćwiartki - PR, CP i SP moze być Kraków xD 4ta na sandboxa, owca będzie syta i wilk cały ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Mar 2010, 10:10 
Dołączenie:
Grudzień 2008
Chetnych prosze o krotki opis tego co by mialo powstac na wyspie oraz co by tam sie mialo odbywac (jakies eventy?).
Opis oczywiscie w jezyku polskim i angielskim (moze byc sam ang.)
Do opisu poprosilbym bym zalaczyc prosty szkic (rysunek, obrazek) jak by to mniej wiecej mialo wygladac (widok z gory).

Pozdrawiam.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso