Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 16 Mar 2009, 21:02 
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Pietia Szondi
Szanowni rezydenci SL (obecni jak i przyszli) mam zaszczyt poinformować iż od wczorajszego wieczora działalność rozpoczęła kolejna działalność z branży finansowej - Centrum Finansowe SUDIKO , które już teraz zaprasza do swojej siedziby.
Image

Aktualny kurs sprzedaży lindenów - 14,50pln/1000L$

Informuję, iż do czasu uzyskania dostępu do Risk API nie prowadzimy skupu waluty (poza stałymi pewnymi dostawcami).

Aktualną ofertę cenową znajdziecie na naszej stronie

Zapraszam do korzystania z wymiany.

PS. uprzedzając pytania o rachunki, legalność, gwarancję i bezpieczeństwo informuję iż działalność ma swoje odzwierciedlenie w RL i wystawia w razie potrzeby dokumenty sprzedażowe. :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Mar 2009, 09:07 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Gratuluję Jackowi zdrowej konkurencji ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Mar 2009, 09:43 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Uff, w koncu doczekalem sie! Nie bede ukrywal, ze sposrod dotychczasowych konkurencji przy tej zadrzalem najbardziej:)
Powodzenia Pietia i zabieram sie do przygotowan do Wielkiej Bitwy Bankowej, bo zabawa zapowiada sie niezla. ( co oczywiscie nie wyklucza wspolnego spozycia napojow zabronionych w Teen)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Mar 2009, 10:09 
Dołączenie:
Marzec 2009
nick w SL: Rinho Renfort
a czy pozyczki beda mile widziane tak w jak np zwyklych bankach bo jak nie to szkoda tam isc

Po raz kolejny proszę o niewytłuszczanie czcionki. Madelaine

Ostatnio edytowany przez Rinho Renfort, 17 Mar 2009, 10:11, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Mar 2009, 16:30 
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Franco Reyes
Rihno wszystko da sie załatwić :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Mar 2009, 17:59 
Dołączenie:
Grudzień 2007
oczywiście..... klient nasz Pan... jeśli tylko zaproponuje Pan klient rozsądną formę zabezpieczenia. Liczę na pomysłowość w kreowaniu propozycji zabezpieczenia pożyczki.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Mar 2009, 18:41 
Dołączenie:
Marzec 2009
nick w SL: Rinho Renfort
E to do kitu bank jak musi miec zabezpieczenie ja znam bank gdzie dajanawet po 10.000L$ bez zabezpieczenia i normalnie potem sie oddaje kase

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Mar 2009, 18:53 
Dołączenie:
Grudzień 2007
Rinho.... proszę powiedz gdzie..... powiedz jakie mają oprocentowanie..a i jeszcze jedno...czemu chciałeś od Mad pożyczać 500L$ na 100% odsetek, jeśli jest taki super bank który daje pożyczki do 10kL$?

PS. w ramach przygotowań do WBB (Wielka Bankowa Bitwa) przez przypadek spadła nam cena :-p .... do odwołania, dla forumowiczów cena 14,20pln/1000L$ *

* (nie wypada żeby w ciekawej ofercie jej nie było) - cena dotyczy zakupu maksymalnie 3kL$ dla jednego avatara. Każdy kolejny 1kL$ w cenie standardowej tj. 14,50pln/1000L$.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Mar 2009, 19:41 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
wow - całe 20gr na 1k, dolar zdajsie za sztukę bardziej staniał :]

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Mar 2009, 19:48 
Dołączenie:
Grudzień 2007
hmm... 14,50- 14,20.... = ... .... ... 30gr... ale to drobny szczegół...

Droga Nem... czy w Twoim pobliskim sklepie staniały produkty z tabliczką MADE IN EU?

A EURO spadlo od szczytowej ceny o ponad 40groszy....

Wszelakie ceny zaś, zalecam konfrontować z ofertami konkurencyjnymi, bo cóż mi z tego że dolary będą rozdawać nawet, jak lindeny za złotówki nigdzie nie stanieją?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Mar 2009, 20:08 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
10 groszy, jak ci upadnie, schylasz się po nie? ;) dolar staniał o 21 groszy ;) Monitory LCD staniały o ponad 100zł... ale to taki drobiazg ;]

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Mar 2009, 20:18 
Dołączenie:
Grudzień 2007
Jestem pod wrażeniem tej ceny monitorów.... no ale cóż, nie obserwowałem... jednak nie sądzę że spadki wartości dolara, które zaczęły się delikatnie jakieś 2 tygodnie temu mają wpływ namonitory kóre stoją dzisiaj na półkach... (jednak kłócić się o to nie mam zamiaru)

Wracając do 14,20 :-), jeśli jest klient na towar, to znaczy że i cena jest odpowiednia.

I uwierz.... nie mam zamiaru namawiać Cię do schylania się po 10gr, lub analizowania zmiany kursu L$/pln na podstawie hisotrii operacji banków spekulujących na parach walutowych, historii zmian danych makroekonomicznych dla gospodarek europejskich oraz gospodarki USA itd.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Mar 2009, 20:38 
Dołączenie:
Czerwiec 2007
Pietia Szondi napisał(a):
Jestem pod wrażeniem tej ceny monitorów.... no ale cóż, nie obserwowałem...

Kobieca logika bywa czasem bardzo skomplikowana i ja bym tu nie wnikał w szczegóły aczkolwiek idąc tym tropem można wysunąć kontrargument, że na przykład ziemniaki w warzywniaku podrożały o 10 groszy.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Mar 2009, 20:41 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2008
nick w SL: Gosienka008 Georgia
Koledze Pieti zyczę powodzenia w interesach. Jacek ma teraz równego sobie a nie tam jakis ..., któremu wydaje się że prowadzenie takiego interesu to pestka i na hopsiu bedzie miał miliony :-D
Pozostaje mi życzyć jeszcze sobie godnego rywala na stanowisku Managera :lol: :lol:

/me skromna :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Mar 2009, 23:12 
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Franco Reyes
Jak narazie to ja pomagam Pietii w biznesie.
Miejmy nadzieje Gosienka ze bedzie to rywalizacja tylko i wylacznie o klienta :mrgreen:
Pozdrawiam.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Mar 2009, 23:43 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Zacytuję cos:

to ma być uczciwa i czysta gra.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Mar 2009, 23:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Beyonce Weatherwax
Gosienka008 napisał(a):
Koledze Pieti zyczę powodzenia w interesach. Jacek ma teraz równego sobie a nie tam jakis ..., któremu wydaje się że prowadzenie takiego interesu to pestka i na hopsiu bedzie miał miliony :-D
Pozostaje mi życzyć jeszcze sobie godnego rywala na stanowisku Managera :lol: :lol:

/me skromna :mrgreen:

Moja droga , Pietia nigdy Nigdy nie dorówna Jackowi w biznesie zeby nawet zdumpingowal lindena to i tak pozostanie tylko marnym substytutem biznesmena))) sory stary taka prawda.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Mar 2009, 00:23 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2008
nick w SL: Gosienka008 Georgia
Projekt i oczywiście będzie, nie zamierzemy obrzucać się błotem, ciagać się za włosy itp. przynajmniej ja nie mam takiego zamiaru...

Beyonce, nie wypada mi przyznawać Ci racji z tego tytułu, że jak z jednym tak i z drugim panem jestem w dobrej komunikatywie.
Jak wiadomo, Rzymu nie zbudowano w jeden dzień tak i Pietia nie stanie w jeden dzień na tym samym poziomie co Jacek. Kolega dopiero zaczyna a widać, że jego zapał napewno nie jest słomiany. Dlatego życze powodzenia i sukcesów. ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Mar 2009, 06:08 
Dołączenie:
Grudzień 2007
Kurcze....jaką ja zabawkę tej Beyonce popsułem?? hmm.. gumową kaczuszkę może? a może oczka wydłubałem misiowi?? Musiałem zrobić chyba coś strasznego.

Ale mając na uwadze, iż substytuty są wielkim zagrożeniem dla produktów hm...wyższej jakości, rozumiem teraz obawy Jackowe ;-)

Pietia na szczęście często zapomina "ubierać" włosy, w związku z tym nie obawia się nieuczciwej konkurencji typu ciągnięcie za włosy ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Mar 2009, 11:55 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Private.
Życzę powodzenia :-) Siedzibę sobie nocą obejrzałam, jak coś podpowiem tak jak MaxJamesowi co jeszcze postawić :-P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Mar 2009, 13:41 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
W ramach WBB pozwole sobie zapytac, czy podana, a atrakcyjna, cena za 1000 ls jest cena netto czy brutto? Czy jest w niej juz zawarty podatek Vat, czy tez nalezy te nieszczesne 22 procent doliczyc do oferowanej ceny? Moze to zainteresowac potencjalne firmy chcace rachunku.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Mar 2009, 15:13 
Dołączenie:
Grudzień 2007
Krótko : Podana aktualna cena jest ceną końcową dla klienta. Dokumentem sprzedażowym jest rachunek ( nie faktura VAT) w związku z czym nie rozróżniamy cen netto i brutto.

Pytająco: a cena oferowana przez Podex, to cena netto czy brutto?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Mar 2009, 15:23 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Nie chcialbym reklamowac sie w watku konkurencji, ale skoro Szanowna Konkurencja nalega...
Cena w Podex moze byc cena brutto jak i netto. Podex wystawia zarowno faktury VAT jak i rachunki uproszczone ( bez VAT) Oczywiscie prosze o poinformowanie przed zakupem.
Staramy sie zaspokajac wszelkie potrzeby naszych klientow i klientek ( bez dwuznacznych usmieszkow prosze!:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Mar 2009, 16:59 
Dołączenie:
Czerwiec 2007
A jak klient ma potrzebę posiadania paragonu fiskalnego?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Mar 2009, 18:22 
Dołączenie:
Grudzień 2007
Jeśli klient ma potrzebę posiadania dokumentu zakupu, to zadowoli się zapewne rachunkiem bądź też jesli jest bardziej wybredny to fakturą VAT.

SUDIKO nie wystawia paragonów fiskalnych.

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 20 Mar 2009, 14:48 
Bey nie rozumiem cie w ogole 8-) Jako potencjalny klient powinnas cieszyc sie z konkurencji dla Podexu;] Konkurencja to najlepsza informacja dla nas, dla przyszlych kupujacych. Cokolwiek by nie powiedziec o Pietii, to jednak jak nad czyms posiedzial, popracowal to dzialalo to na 100% mozliwosci. Pietio powodzenia i nie spoczywaj na laurach! A kochana Bey- zacznij cos robic, klub sobie zaloz, sklep, troszke melisy i od dzisiaj zajmuj sie wylacznie swoimi czterema literkami, a innych zostaw juz w spokoju 8-)

Nie podano
PostWysłany: 20 Mar 2009, 19:14 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2009
nick w SL: Scott Revestel
Ja wogole nie rozumiem jej zaczepek i pretensji do wszystkich dookola ale moze to ze mna jest cos nie tak ...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Mar 2009, 22:27 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Oby tym razem się nie myliła. Sprawdzę konkurencje Jacka, co nie znaczy ze zmienię przyzwyczajenia. Tym razem wszystko wygląda inaczej niż przy ostatniej sprawie :) Będąc uczciwa, każdy powinien dostać swoją szansę :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Mar 2009, 23:24 
Dołączenie:
Grudzień 2007
Szanowni klienci.

SUDIKO Financial Center informuje iż promocyjna cena tygodnia otwarcia przestanie być aktualna z dniem 25.03.2009r.

Informujemy również iż od dnia 22.03 Franco Reyes zaprzestał wspołpracować z Centrum, a jego miejsce zajmuje Anakitron1 Lane.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Mar 2009, 12:59 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2008
nick w SL: Filczyk Fride
A czy macie w planach wprowadzanie szybkich przelewów? Bo póki co, Sudiko to żadna dla mnie alternatytwa dla Podexu, gdzie mogę przyjść, wysłać przelew i odebrać lindeny 3 minuty po przesyłce pieniędzy.

Nie tylko cena skupu/sprzedaży lindenów się liczy :-P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Mar 2009, 18:59 
Dołączenie:
Grudzień 2007
Zapewne jako szybkie przelewy zrozumieć należy obsługę klienta poprzez bankomaty.
Jeśli tak, to planujemy, ale niestety, nie w najbliższym czasie.
Aby zapewnić płynność wypłat bankomatów, musimy najpierw poznać potrzeby klienta. Bankomat i obsługa szybkich przelewów to również dodatkowy koszt, podnoszący cenę lindenów, niestety :(

Jeśli są Państwo zainteresowani szybką transakcją, sugeruję zastosowanie metody płatności Moneybookers . Dzięki posiadaniu elektronicznej skarbonki Moneybookers, mogą Szanowni klienci nie tylko dokonać szybkiej płatności za lindeny, ale również za wiele innych usług dostępnych on-line, niejednokrotnie otrzymując przy płatności dodatkowe upusty. Poprzez Moneybookers można dokonać szybkiego przelewu zarówno ze środków wcześniej wpłaconych do elektronicznej skarbonki, jak i bezpośrednio z własnego konta w większości polskich banków poprzez Przelewy24.pl.

W przypadku płatności za lindeny poprzez Moneybookers zapewniamy wypłatę lindenów w czasie maksymalnie 12h (z reguły nie dłuższym niż 4h).

Brak automatyzacji operacji ma również swoje plusy - indywidualne podejście do klienta, możliwość elastyczniejszego stosowania promocji i upustów różnego rodzaju.

Mamy nadzieję, iż zorganizowane awatary, które nie potrzebują L$ "na zaraz" będą zadowolone z naszych usług w obecnej formie.

W niedługim czasie do naszej oferty dołączą płatności SMS Premium oraz Pay per Call.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Kwi 2009, 22:30 
Dołączenie:
Grudzień 2007
Jak niektórzy wiedzą, SUDIKO od zawsze związane było i jest z piłką nożną SL. Również los piłki w RL nie jest nam obojętny :)

Polacy wygrali z San Marino 10:0, a my właśnie teraz ogłaszamy:
tylko dzisiaj i jutro (decyduje data przelewu bądź kontaktu IM) sprzedaż L$ w cenie 14,00pln/1kL$.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso