Odpowiedz
Autor Wiadomość
Mężczyzna
PostWysłany: 15 Wrz 2012, 18:59 
Dołączenie:
Luty 2011
nick w SL: Dum Qvetcher
SL

1. Staż (data pojawienia się w SL) Grudzień 20, 2009 roku :)

2. Doświadczenie zawodowe - Wielokrotnie grałem w polskich klubach jako DJ (np. Orion Club)

3. Umiejętności - Jak przystało na DJ'a ;) Zabawianie publiki, zabawa utworkami

4. Osiągnięcia (wklej zdjęcie jakiejś swojej pracy) - Niestety nic szczególnego :(

5. Zainteresowania - Muzyka, Fantasy - Co do muzyki to gram głównie HardStyle i HardCore ale na życzenie klubowiczów zagram wszystko :)

6. Stosunek do SL - Ostatnio dłuuuugo nie grałem ale planuję na nowo zacząć :)

7. Jaka praca Cię interesuje - DJ w dobrze prosperującym klubie muzycznym z miłą obsługą :)

8. Oczekiwane wynagrodzenie - Nie wiele. W tej pracy raczej się ustala co do grafiku grania wynagrodzenie :) + napiwki z klubu

RL

1. Ile czasu możesz poświęcić na SL, w tym ile na pracę mogę poświęcić kilka ładnych godzinek w całości na pracę :)

2. W jakich godzinach można liczyć na dyspozycyjność - w tygodniu mniej więcej od 18 do 24, w soboty mniej więcej od 16 do 24, a w niedziele to od rana do wieczora :)

Mam nadzieje, że jesteś osobą, która szuka miłego pracownika do swojego klubu :) Jeżeli potrzeba tutaj jest mój skype - dum_pl

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso