Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 05 Maj 2010, 17:00 
Dołączenie:
Kwiecień 2010
SL

1. Staż (data pojawienia się w SL)
(gdzies tak w polowie) lipca 2008

2. Doświadczenie zawodowe
Bob Budowniczy :mrgreen:

3. Umiejętności
Budowanie, designowanie domkow, sculptowanie, troszke teksturowania i troszke skryptowania.

4. Osiągnięcia (wklej zdjęcie jakiejś swojej pracy)
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

5. Zainteresowania
Muzyka, komputery, helikoptery RC

6. Stosunek do SL :-)
4FUN :)

7. Jaka praca Cię interesuje
Budowniczy, sculpter, budowniczy domkow

8. Oczekiwane wynagrodzenie
Elastyczny jestem i rozciagliwy jak guma :mrgreen: wiec mysle ze to zalezy od pracy oraz wlozonego w nia czasu.

RL

1. Ile czasu możesz poświęcić na SL, w tym ile na pracę
6, na prace 4-5

2. W jakich godzinach można liczyć na dyspozycyjność
15-16 -- 23-01

3. Wiek
18 (w grudniu 19, w SL mam weryfikacje)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Maj 2010, 17:51 
Dołączenie:
Kwiecień 2010
Edit: Dodane zdjecia.

Profil E-mail Offline
PostPost został usunięty przez Madelaine 05 Maj 2010, 21:55.
Powód: post pod postem
Nie podano
PostWysłany: 06 Maj 2010, 14:11 
Dołączenie:
Marzec 2010
nick w SL: Pavlo Boucher
Pracę są interesujące, jednak ja bym na Twoim miejscu postawił na sculptowanie + texturowanie. Nie ukrywam, że pozostałe umiejętności też Ci się przydadzą, ale Sculpty dominują od jakiegoś czasu. Powodzenia!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Maj 2010, 16:03 
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Deso Ersetu
Jeżeli interesujesz się helikopterami RC, może warto byłoby poszukać/zamówić w SL jakiś skrypt na taki helikopter rc. Zrobić do tego ładny model (sculpted primy w większej ilości niż zwykłe) i sprzedawać (można również taki model wykorzystać i przerobić go na zwykły heli, do którego ktoś może wejść). I później kolejny, i kolejny i kolejny :) Tak mi się nasunęło, nie wiem dokładnie jak wygląda sytuacja gospodarcza w tej dziedzinie, ale parę razy ktoś mnie pytał o model rc samochodu itp, więc może coś w tym kierunku ?

Co do sculptowania - porób różne rzeczy z różnych dziedzin, jakaś reklama i co jakiś czas znajdzie się ktoś chętny z zleceniem, a z rozmów z różnymi ludźmi wiem, że nie ma łatwo znaleźć kogoś chętnego podjęcia się zlecenia zrobienia sculpta (no chyba, że chodzi o coś robionego 'byle-jak')

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Maj 2010, 16:14 
Dołączenie:
Kwiecień 2010
tak dodam ze jesli ktos sie nie skapnal to te takie "meble" kempingowe sa sculptowane.

EDIT:
Deso, helikopterami RC sie interesuje od jakichs 4 miesiecy, wciaz duzo czytam ale moj pierwszy niedlugo do mnie przyplynie z Azji.
Dla zainteresowanych: KDS 450S

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Maj 2010, 18:14 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
nick w SL: Krzysztof Aeon
Tu chodziło raczej o maszynerię zdalnie sterowaną w SL, co w sumie jest dość logiczne - ze sculptów można zrobić ładny, kształtny i low-primowy model.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso