Odpowiedz
Autor Wiadomość
Kobieta
PostWysłany: 11 Gru 2013, 13:30 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Przez ostatnie dwa-trzy lata Second Life bardzo się zmieniło. Z tego powodu, a także przez to, że ubyło forum aktywnych użytkowników, więc ruch tutaj spadł niemal do zera, spora część informacji przez nas zgromadzonych jest - mówiąc delikatnie - nieco nieaktualna.

Prawdę mówiąc nie bardzo wiem, co z tym fantem zrobić. Wydaje mi się, że należałoby stworzyć dział Archiwum, nadal dostępny, zawierający te wątki, które nijak się mają do dzisiejszej rzeczywistości SL. Należałoby też niektóre poradniki przerobić albo stworzyć od nowa - pytanie tylko, czy znaleźliby się chętni, znający się na rzeczy? :)

Wydaje mi się, że jeżeli nic się na forum nie zmieni, będzie je można zamknąć w ciągu najbliższych miesięcy. Tylko shoutbox zostanie 8)

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 11 Gru 2013, 16:47 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
Madelaine napisał(a):
[...] - pytanie tylko, czy znaleźliby się chętni, znający się na rzeczy? :) [...]

Nie wiem czy znam się na rzeczy , ale zgłaszam się - z tym, ze poradniki będą podpisywane i wykonywane na rzecz Virtual Poland - ale chętnie udostępnimy na forum :)

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 12 Sty 2014, 17:38 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2009
nick w SL: Dex Euromat
Oczywiście co się da, to się przerobi :)

Pozdrawiam
DexterianG / Dex Euromat

Profil E-mail GGOffline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso