Odpowiedz
Autor Wiadomość
Kobieta
PostWysłany: 18 Sie 2013, 14:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2010
nick w SL: Weronika Pobieski
Robisz dobre zdjęcia? Masz niezły gust i lekkie pióro? Lubisz dzielić sie swoimi odkryciami? Zapraszamy Cię do współtworzenia 2świata.

Do wyboru kategorie:
- zakupy
- plotka
- know how (tutoriale)
- ciekawe miejsca
- wydarzenia

2świat nieprzerwanie istnieje od Marca 2011 roku. Skład zespołu 2świata zmieniał się na przestrzeni tych dwóch lat, aktualnie liczy 6 osób. Od początku jednak głównymi blogerkami byłam ja i Patina Edwardstone. Pati z powodów rl coraz rzadziej zagląda do sl, ja niestety ze względu na dodatkowe obowiązki również nie mogę sobie pozwolić na taką aktywność jak wcześniej, dlatego też poszukujemy chętnych do pomocy.

Z założenia miał to być blog, w którym dowiecie się o sl-owych nowinkach, najważniejszych wydarzeniach, o tym gdzie pójść aby upolować zakupową okazję, poczytacie ciekawe komentarze, czy znajdziecie nowe miejsca warte zwiedzenia. W praktyce postawiłyśmy na modę. Oczywiście znajdziecie tam też inne kategorie, które aż się palą aby ktoś wreszcie porządnie się za nie zabrał.

Jak to bywa w przypadku blogowania – nie płacimy. Chętnie udostępnię photostudio oraz pozy mojego autorstwa.
W razie pytań zapraszam do kontaktu ze mną bezpośrednio lub z Katią Millet.

Pozdrawiam,
Weronika Pobieski

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Sie 2013, 20:01 
Dołączenie:
Czerwiec 2011
albo z panem F. ;)

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 18 Sie 2013, 21:20 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
zglaszam się :)

pltkami się nie zajmuje, ale moge popisać troszkę o eventach które planuję zrobic/robić.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Lis 2013, 12:13 
Dołączenie:
Październik 2013
zgłaszam sie :-D
Moge dawac porady o modzie i robić sesje fotograficzne

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso