Odpowiedz
Autor Wiadomość
Kobieta
PostWysłany: 09 Lut 2013, 00:01 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
*hysteria creations*- BLOG - sklep z ubraniami i akcesoriami dla mężczyzn i kobiet proponuje prace w milej atmosferze. Jeśli masz doświadczenie jako manager sklepu/klubu i obecnie jesteś bez pracy - odezwij się do mnie na IM.

OFERUJE :
- wynagrodzenie - do ustalenia - tygodniowo lub miesięcznie
- przyjazne relacje w zespole
- dostęp do akcesoriów i ubrań

Oczekiwania:

- kreatywność komunikatywność
- promowania skelpu - reklamowania produktów
- poszukiwania nowych klientów
- współprowadzenia i tworzenia bloga i stron poświęconych sklepowi [facebook,flickr,pinterest, tumblr]
- wieku powyżej 18 lat- ZDECYDOWANIE.
- poważnego podejścia do pracy - przecież to praca

Informacje dla bloggerów:

Jeśli jesteś aktywnym bloggerem (to znaczy co najmniej jeden lub więcej postów na tydzień)
   - Twoje zdjęcia są jasne i mają wysoką rozdzielczość
   - Masz konto w serwisie Flickr (aby udostępnianie zdjęcia *hysteria creations* w grupach) lub innych portalach.

Czekam na Ciebie z utęsknieniem ;)

Zainteresowały Cię ogłoszenia, nie obawiaj się przyjść porozmawiać - nawet jeśli nic z tego nie wyjdzie, zawsze warto poznać nowe miejsca i nowych ludzi.

W Morfinie i sklepie *hysteria creations* jestem codziennie, a jeśli akurat mnie nie będzie.. zostaw IM lub notecard - na pewno się odezwę.

*hysteria creations* sklep

Jantarka

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso