Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 30 Sie 2011, 07:55 
Dołączenie:
Kwiecień 2010
Witam ,poszukuje jednej osoby lub dwoch do podzialu ,do reklamowania moich koni na grupach (breedables,horses,advertising horses etc.)
Praca polega na spamowaniu reklam na grupach do tego przeznaczonych,preferuje zdolnych do zrozumienia podstawowych spraw takich jak wyszukanie grup w search poprzez wpisanie Amaretto,Horses,Horses Advertising,
Mozesz uzywac swojego ALTA zeby wziasc jak najwiecej grup.mozesz to tez robic na swoim own Avatarze.
Jako ze mam prace w RL teraz nie mam czasu na spamowanie,ostatnio zrobilem i robie wyprzedaz wiekszosci moich koni ,ale zostalo jeszcze koni/skrzynek na okolo 150 000 lindenow+ dodatkowo zostawilem sobie okolo 50 koni do rozrodu tak wiec praca bedzie stala,
i teraz UWAGA.
podczas mojej nieobecnosci,gdy zejda konie np za 10 000 lindenow ,dostajesz 1000L (slownie TYSIAC LINDENOW)
w ciagu ostatnich 3-4 dni (Piatek-Poniedzialek)ze spamowania reklam zarobilem 176k Lindenow z groszami(slownie STO SIEDEMCDZIESIAT SZESC TYSIECY LINDENOW).
Szukam osoby ambitnej i ktora bedzie miala czas na wysylanie tych reklam w ciagu dnia,caly czas majac czaty do spamowania otwarte,preferowana osoba tez ktora ma czas w piatki/soboty/niedziele (najwieksza sprzedaz) najlepiej w nocy(tez-lepiej dla Ciebie) ,kiedy Amerykance zaczynaja wieczor i siadaja do kompow.
Jezyk angielski przynajmniej komunikatywny chociaz niekoniecznie(ale mile widziana osoba znajaca angielski) jest to potrzebne dlatego,zeby stosowac psychologii na klientach ,ale konie/skrzynki sa tak tanie ,ze prawdopodobnie nikt nie bedzie sie pytal o zanizenie ceny ,a konie/bundlesy(skrzynki) schodza bardzo szybko bo sa to najlepszej jakosci konie + dodatkowo najtansze + przez 9 miesiecy istnienia Apageos Ranch zyskal sobie odpowiednia renome.
Pierwsze dwie powazne osoby ktore sie zglosza na tym forum proszone sa o skontaktowanie sie ze mna na IM.
Teraz ide spac bo wrocilem z nocki,wiec wstane za okolo 8-10 godzin i zajrze na forum,avka mam online zostawionego,wiec prosilbym o poczekanie na mnie az wstane.
Wiecej wiadomosci jak bede,Pozdrawiam
Apageos Resident
Apageos Ranch - Best Quality Horses.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Sie 2011, 13:45 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2009
nick w SL: Mea Congrejo
Wysłałam Ci prywatną wiadomość w tej sprawie.
Pozdrawiam.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso