Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 19 Lut 2011, 21:06 
Dołączenie:
Luty 2011
Witam,
można powiedzieć, że jestem "inwestorem" w SL. Szukam osoby, która swoimi zdolnościami informatycznymi (których ja, pod kątem programowania, nie posiadam w ogóle) pomogłaby mi osiągnąć mój niecny cel!:)
Chodzi bowiem o stworzenie używki, która wpływa na avatara w określony sposób. Oczywiście oczekiwane efekty postaram się opisać chętnemu skrypterowi, przedyskutować co da się zrobić, czego się nie da. Pomysł mój, wykonanie Twoje.
Możliwe, że praca może zostać przedłużona o tworzenie kolejnych produktów, jeśli taka będzie chęć skryptera.

Oferuję DUŻĄ wypłatę (zależnie od tego co ustalimy), dobry kontakt oraz ewentualnie zaliczkę, jeśli będziesz osobą znaną i potwierdzoną. Resztę rzeczy można uzgodnić.
Oczekuję uczciwości, sporych umiejętności skryptowania, znajomości SL, oraz spełnienia moich oczekiwań co do produktu:).

Kontakt na PW lub w temacie, postaram się sprawdzać jak najczęściej.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Lut 2011, 14:02 
Dołączenie:
Luty 2011
Wybaczcie, że podbijam, ale muszę zachęcić programistów xD
Duża wypłata, mam na myśli xx xxx L$ (dokładna kwota do omówienia)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Lut 2011, 18:23 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2008
nick w SL: Janusz Rau
Myślę, że te 5 iksów nie jest specjalnie atrakcyjne dla profesjonalistów.
Ostatnio tyle wydałem na zamówienie polegające na małej modyfikacji istniejącego produktu (opartego oczywiście na skryptach) wykonanej oczywiście przez autora. Dopisz jeszcze jeden iks i może ktoś się zgłosi. Możesz również popytać w sklepach ze skryptami. Właściciele niektórych oferują takie usługi.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso