Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 06 Lut 2011, 13:34 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
Posty: 703
nick w SL: Adamus Inglewood
Smelly Cat Blues Club poszukuje DJa - kogoś z pasją, kto kocha muzykę.

Co oferujemy? Pracę z nami :) Fajną przygodę w jednym z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych klubów polskiego Sla. Możliwość realizowania własnych pasji i prezentowania ich innym. Oczywiście zapewniamy własny serwer stream i niezbędne wsparcie logistyczne i techniczne.

Kilka wymagań, które mamy. Bo tak. No!

1. Rodzaj muzyki.

Smelly to nie dyskoteka. Naszym najbardziej ulubionym stylem muzycznym jest, jak sama nazwa klubu wskazuje - blues, miło byłoby gdyby kandydat do pracy miał, więc choć jako-takie pojęcie o bluesie i potrafił wskazać i zagrać choć kilka utworów z tego stylu na życzenie naszych gości. Zdarza się jednak, że poszerzamy nasze spectrum muzyczne o rocka (zwłaszcza klasycznego z dobrym gitarowym zacięciem), oldies, reggae, smooth jazz i inne gatunki. Jeśli masz inne fascynacje muzyczne i potrafisz to sprzedać - zapraszamy, może się nam spodobać :) Odpada z założenia 90% rzeczy, które królują w klubach - wszelkie odmiany elektroniki, rapu, hip-hopu itp. To nie nasza bajka.

2. Dyspozycyjność.

Z założenia chcielibyśmy zorganizować cotygodniowe imprezy o stałej porze, więc chcielibyśmy aby było to co tydzień o tej samej porze obowiązkowe dla naszego DJa. Godziny oczywiście wieczorne pomiędzy 20.00 a północą w tygodniu i dłużej w weekendy. Niezależnie jednak od tego Smelly jest miejscem, które żyje, więc jeśli masz czas i ochotę grać częściej i więcej, nawet pod wpływem nagłego impulsu - Twoja sprawa. DJ otrzyma dostęp do kalendarza imprez, streamu i sam zadecyduje czy i kiedy chce grać, tak aby nie kolidowało to z innymi naszymi eventami. Pierwszeństwo jednak zawsze mają koncerty i wieczorki z literaturą.

3. Wynagrodzenie

Dogadamy się. Chcielibyśmy jednak abyś zanim się zgłosisz podał nam swoje oczekiwania "płacowe". Kokosów nie obiecujemy - ale 100% tipków oczywiście tak.

4. Inne konieczne wymagania

- pełnoletność
- posługiwanie się voicem w SL
- umiejętność obsługi serwera stream i programów z których może korzystać DJ - np.: Winamp, Sam Broadcaster, itp.
- dość bogata płytoteka,
- znajomość języka polskiego w stopniu komunikacyjnym (gesturki to nie komunikacja!!!).
- kultura osobista,
- znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymogiem koniecznym,
- pasja

Jeśli nadal jesteś zainteresowany taka "pracą", przygotuj proszę notkę ze swoimi danymi (imię nazwisko w SL, staż w SL, preferowany rodzaj muzyki, oczekiwania finansowe i to co tam jeszcze chcesz napisać) i prześlij ją do Adamusa Inglewood lub Aelle Questi. Wszelkich informacji, których nie ma w ogłoszeniu udzielamy również na IM, ale bardzo prosimy aby zgłaszać się w notkach. Ułatwi to nam sprawę. Przygotuj też krótką maksymalnie półgodzinną playlistę ze swoimi ulubionymi kawałkami. Wkrótce zaprosimy Cię na imprezę i poprosimy o próbkę Twoich umiejętności i głosu :)

Zapraszamy :)


Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

OdpowiedzKto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Góra
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso