Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 28 Lip 2010, 06:00 
Dołączenie:
Październik 2007
Posty: 5
nick w SL: Anabella Spark
Otwieram nową usługę w SL i potrzebuje jak najwięcej ludzi do pracy. Praca jest łatwa i nie trzeba wiele robić. Aby dostać pracę należy dołączyć do grupy "Dance and Explore" w SL i czekać na propozycje.

Wszystko jest legalne i zgodne z regulaminem SL. Jednak musisz mieć 18 lat skończone oraz twoje konto musi być zweryfikowane tzn. musisz mieć dostęp do regionów zaznaczonych jako ADULT. Sama jednak praca nie ma nic wspólnego z tym wspólnego.

Proszę nie kontaktować sie ze mną ani tutaj ani w second life. Wystarczy że dołączycie do grupy 'Dance and Explore' a ja z wami się skontaktuje. Pieniądze gwarantowane.
Język angielski nie jest wymagany.

----

Druga pozycja to potrzebuje managerow ktorzy będą mi pomagać w grupie. Tutaj jednak potrzebny będzie język angielski podstawowy oraz musisz codziennie spędzać dużo czasu w SL. Jeśli chcesz być managerem skontaktuj się w tym przypadku ze mna w SL: Anabella Spark pisząc: manager/polskie forum


Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

OdpowiedzKto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Góra
Skocz do:  
cron
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso