Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 03 Maj 2010, 13:24 
Dołączenie:
Maj 2010
nick w SL: Tina Monaron
Zawsze marzyłaś o pracy modelki? Chciałaś chodzić po wybiegu, bawić się na świetnych imprezach, brać udział w sesjach fotograficznych..?
To wszystko jest możliwe! :mrgreen:
Poszukujemy dziewczyn chętnych do pracy modelki. Zapewniamy stworzenie Twojego profesjonalnego portfolio, naukę chodzenia po wybiegu, a także udoskonalenia wyglądu Twojej postaci, a to wszystko w miłej atmosferze :).

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu ze mną przez Second Life

Mój nick to : Tina Monaron

;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Maj 2010, 00:53 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Postanowiłam sobie napisać do pani Tiny. Nie, żeby zostać modelką, nie jest mi to do szczęscia potrzebne. Po prostu skojarzyło mi się, że ktoś łazi i rozdaje aplikacje dla przyszłych modelek. To co prawda inna akcja (prawdopodobnie inna) ale i tą sprawdzić nie zaszkodziło. I czegóż się dowiedziałam?
Otóż pani Tina jest tylko pośredniczką i nie może dawać TP do siedziby (?!?), co jest oczywiście praktykowane przez wszystkie agencje. Bo po co te modelki czy przyszłe modelki mają się tam plątać?
Szefowa Lexi Bluemood ma na dzień dzisiejszy 10 dni. To ona wszystko opowiada, robi zdjęcie profilowe i zdjęcia do portfolio.
Menager Tequila uczy chodzic po wybiegu. Managel Tequila jest starsza od Lexi, co jest dobrą wiadomością, złą, że tylko o jeden dzień.
Obie panie mówią tylko po angielsku.
Wszystko pięknie, tylko trzeba się uczyć wejść na kulkę od animacji chodzenia po wybiegu, ew jak włączyć animacje pozowania dostępne np w Vista?

Z paniami Lexi i Tequlia nie mogłam porozmawiać, ponieważ obie były off.

Wiecie jaki mam stosunek do parodniowych altów, prawda? Tak więc zanim się na coś zgodzicie lepiej się dobrze zastanówcie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Maj 2010, 18:27 
Dołączenie:
Kwiecień 2010
dobre poczucie humoru jest tutaj na tym forum... :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Maj 2010, 14:10 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2010
Jeśli Tina jest związana z tą agencją, którą ma w grupach w profilu - to nie warto zawracać sobie głowy.
Bycie modelką w SL jest fajne, ale wymaga naprawdę dużo pracy, jeśli myśli się o tym w miarę poważnie - lepiej omijać takie puste agencje z kilkudniowymi avatarami, bo można się tylko zniechęcić.
A jeśli ma ktoś ochotę dowiedzieć się więcej, to IM inworld. Ja w niczym nie pośredniczę i niczego nie ułatwiam, ale mogę podpowiedzieć co zrobić i gdzie ewentualnie pójść, aby życie było choć odrobinę prostsze na początku.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso