Odpowiedz
Autor Wiadomość
Mężczyzna
PostWysłany: 23 Kwi 2012, 18:02 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Do wziecia jest pelnowymiarowa wyspa, czyli 65536 metrow (15 000 primow).
Mozliwe sa dwie opcje:
1) Wynajem. Wynajmujacy dostaje wszelkie prawa do terenu (oczywiscie poza sprzedaza). Cena okolo 100 000 LS miesiecznie. (mozliwosc wplat w zl, walutach obcych przez Paypal, karta kredytowa)
2) Sprzedaz - cena do uzgodnienia. Miesieczny czynsz w wysokosci US$295 plus 23% VAT placic nowy wlasciciel,

Sprawa jest dosyc pilna, wiec zainteresowanych zapraszam do szybkiego kontaktu ze mna.

Profil E-mail GGOffline
Nie podano
PostWysłany: 22 Maj 2012, 12:49 
Dołączenie:
Maj 2012
Jacek za 100 000 LS to ja mam około 89.256 Prim landu który jest zarejestrowany jako reklama SL w całym SL nawet w sklepach i pustych lokalach bo teraz w SL nie ma już zakazu reklam wolno stojących .

Więc po 1 zmień cennik bo nikt ci tyle nie da a po 2 "Do wziecia jest pelnowymiarowa wyspa, czyli 65536 metrow (15 000 primow)." pełny wymiar to nie 65536 metrów a 70000 albo 80000 to jest pełny wymiar .

Jacek rozumie 3 lata temu w SL ktoś by tyle ci dał ale teraz są takie spadki cen ze głowa boli...

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 22 Maj 2012, 15:40 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Cena nie zalezala ode mnie, ja bylem tylko posrednikiem i nie mialem na to wplywu - jedynie przekazalem oferte. Cala sprawa jest juz zreszta nieaktualna.
Do jednego jednak przyczepic sie musze:)
Cytuj:
pełny wymiar to nie 65536 metrów a 70000 albo 80000 to jest pełny wymiar .

Przykro mi ale nie masz racji. Pelny wymiar wyspy estate to 65536 metrow, jesli jest wieksza to jest nadmiarowa.
Cytuj:
When you purchase your very own sim, you then become not only controller of all the land (65,536 m2) but you also become the Estate Owner

http://wiki.secondlife.com/wiki/Estate_ ... verview.29

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 22 Maj 2012, 18:25 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Mylisz się. wyspa nie może mieć 70k lub 80k. Jeżeli jej wymiary to 256 na 256, to matematyka prosta, że nie będzie większa niż 65536 (co jednocześnie jest jedną z potęg liczby 2).

Jeżeli zatem posiadasz region, który jest większy, wiedz, że ich jest więcej. Bo wątpię, aby Linden Lab dla jednego regionu zmieniło techniczne ustawienia, które by wymagały przekompilowania silnika.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Maj 2012, 11:26 
Dołączenie:
Maj 2012
projekt napisał(a):
Mylisz się. wyspa nie może mieć 70k lub 80k. Jeżeli jej wymiary to 256 na 256, to matematyka prosta, że nie będzie większa niż 65536 (co jednocześnie jest jedną z potęg liczby 2).

Jeżeli zatem posiadasz region, który jest większy, wiedz, że ich jest więcej. Bo wątpię, aby Linden Lab dla jednego regionu zmieniło techniczne ustawienia, które by wymagały przekompilowania silnika.

Jacek napisał(a):
Przykro mi ale nie masz racji. Pelny wymiar wyspy estate to 65536 metrow, jesli jest wieksza to jest nadmiarowa.
Cytuj:
When you purchase your very own sim, you then become not only controller of all the land (65,536 m2) but you also become the Estate Owner

http://wiki.secondlife.com/wiki/Estate_ ... verview.29

Ludzie wy macie słabą wiedzę o SL
Pełny wymiar to zawsze wymiar dokładny a nie w przybliżeniu

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 23 Maj 2012, 11:46 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Teoretycznie masz rację.

Wymiar dokładny to w tym przypadku 65 536 m2. W przybliżeniu można powiedzieć, że trochę ponad 65 000.

Kurcze, po co ja to pisze :mrgreen:

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 23 Maj 2012, 11:49 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2009
nick w SL: Dex Euromat
I tu teraz sam sobie przeczysz:
Cytuj:
pełny wymiar to nie 65536 metrów a 70000 albo 80000 to jest pełny wymiar

Więc drogi Panie:
65536 m2 to jest dokładny wymiar
a te 70k i 80k to jest przybliżenie i nie jest to pełny wymiar.

Pozdrawiam
DexterianG / Dex Euromat

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 23 Maj 2012, 16:59 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
A tak na serio to podstawy systemu binarnego się kłaniają. Na tym dokładne wymiary regionów się w Second Life opierają i z matematyką się nie wygra.

Można zaryzykować region większy niż to, co tu omawiamy, ale byłaby to wartość 262144, czyli wielkość czterech tradycyjnych regionów. Technicznie wymaga to jednak ingerencji w silnik. A skąd ta liczba? Podstawy systemu binarnego powinny to wyjaśnić.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Maj 2012, 21:27 
Dołączenie:
Lipiec 2010
nick w SL: Hyde McAuley
A ile to będzie na hektary ? Chciałem zainwestować, bo podobno na marchewkach można niezłe wyjść.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso