Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 29 Cze 2009, 23:40 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2009
nick w SL: Mariusz Tomsen
UWAGA!!! (SKY NIE DAJE O SOBIE ZAPOMNIEC) ;)

Grupa SKY posiada dzialki 2 X po 1024 metry! Chętnie oddamy je za darmo!!! dla osób, które posiadają konta premium! Działki podzielimy na 512 metrów, tak aby osoba z kontem premium nie musiała za nie płacić miesięcznego tiera dla Linden Lab!! Działki te znajdują się w regionie Borgatti (mainland). Zależy nam, aby Polacy wzieli w posiadanie te działki.
Wlele osób zapewne się zdziwi dlaczego oddajemy te działki za darmo! Po 1. Chcemy zejść z kosztów opłacanych dla LL, po 2. od dawna wspieramy Polaków w SL :)
Zainteresowanych prosze o kontakt w SL na IM.
Pozdrawiam

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Cze 2009, 02:26 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Jesli moge podpowiedziec - tego co darmowe sie nie szanuje, wiec moze jakis przetarg od 1 ls? Boje sie tez, ze jakis zaradny Polak wezmie dzialke za darmo sprzeda potem w obce rece:(

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Cze 2009, 11:12 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2009
ok, niestety nikt się nie zgłosił, udało się sprzedać działki dzisiaj w nocy po cenach rynkowych :) więc ogłoszenie już nieaktualne

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Cze 2009, 12:24 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
nick w SL: Krzysztof Aeon
Jakby ci to zakomunikować... zarzucasz ofertą o północy, nie mija dzień a ty z niej już rezygnujesz? Nie powinieneś najpierw, bo ja wiem, poczekać dzień, żeby wszyscy potencjalni kupcy z tego forum mogli się z nim zapoznać? Zapewne wiele osób, które mają czas z rana zastanawiać się nad taką ofertą dopiero koło 11 wstają? (Nie chcę tu urażać uogólnieniem, po prostu niewiele znam osób które jako ranek mają ranek, nie południe) Cała reszta pewnikiem ma czas na takie rzeczy dopiero koło 16. No ale cóż, to tylko moje odczucie odnośnie tej oferty i nie obrażę się jeśli ten post zostanie skasowany...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Cze 2009, 22:22 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2009
człowieku, ogłoszenie dałem wieczorem, w nocy ktoś kupił działki więc napisałem, że to już nieaktualne, chciałem oddać za darmo bo ciężko było je sprzedać nawet za 3000L$ (1024m2), nie dość, że ktoś chce coś zrobić to jeszcze się go krytykuje...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Lip 2009, 07:44 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
nick w SL: Krzysztof Aeon
Ja nie krytykuję, że coś chcesz zrobić. Ty po prostu nie dałeś możliwości zauważenia oferty dla wielu potencjalnych kupców. Ale ta polemika jest zresztą i tak bezpodstawna, skoro działki już sprzedane...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Lip 2009, 21:30 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Piotrek, jeśli chce się zrobic tier down, to trzeba to zrobic przed 1-szym kolejnego miesiąca, więc nie dziwię się pośpiechowi. Mariusz zapewne w ostatniej chwili wpadł na ten pomysł i zależało mu na czasie. Miło, że w ogóle pomyślał o Polakach :)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso