Odpowiedz
Autor Wiadomość
Kobieta
PostWysłany: 29 Lip 2011, 20:53 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2011
nick w SL: Kiiyomi
Witajcie :-) Z pewnych powodów opuściłam SL na rok. Oczywiście z moją pamięcią zapamiętanie hasła przez taki okres czasu jest niewykonalne, więc założyłam nowe konto. Mam do was parę pytań na temat wynajmowania i jeżeli będzie to możliwe chciałabym wynająć mieszkanie,dom bądź pokój. Zacznijmy od pytań. 1. Użytkownicy którzy nie mają konta premium mogą tylko wynająć ziemie? 2.Od czego zależą koszty wynajmu? Jeżeli będę miała jeszcze jakieś pytanie to dopiszę :> Z chęcią wynajęłabym jakiś pokój ( Jeżeli ktoś ma hotel to z chęcią wynajmę :-) ) nie za duży dom, mieszkanie. Jeżeli będzie umeblowane to chciałabym nie wielką ilość primów do wykorzystania. Jeżeli nie będzie umeblowane to jakoś się dogadamy.

Pozdrawiam,
Yuka ;-)

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 30 Lip 2011, 23:57 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2009
nick w SL: Dex Euromat
Witaj.
Odpowiedzi:
1.
- Można wynająć ziemię za X L$/tydzień/miesiąc
- Można kupić ziemię od pośrednika (w praktyce to samo co wynajęcie, tylko płacisz np. 1L$ za wykup ziemi + tygodniowa opłata)

2.
Koszty wynajmu uzależnione są od:
- Wielkości działki
- Ilości primów na działce (niektóre działki wymagają włączonej grupy właściciela terenu by móc budować).

Jeśli chodzi o wynajem gotowych domków / pokoi w hotelach
To płacisz za ilosć primów, które możesz tam postawić.

Pozdrawiam
DexterianG / Dex Euromat

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 01 Sie 2011, 18:54 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Możesz również w ramach opłaty za konto premium dostać gotowy domek i 117 primów do wykorzystania na jego umeblowanie.

PS. SL ma opcję "przypomnij hasło".

Profil E-mail GGOffline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso