Odpowiedz
Autor Wiadomość
Mężczyzna
PostWysłany: 21 Mar 2010, 13:07 
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Deso Ersetu
Witam !
Grzebiąc w swoim inventory odkopałem miecz - katanę, którą kiedyś robiłem, ale projekt porzuciłem z braku animacji... i tutaj moja oferta:

Poszukuję osobę, chętną do wykonania animacji (kilku) walki mieczem - katana. Animacje nie muszą być super 'realne', nie jest wymagane (a może nawet niechciane, z powodu różnych długości rąk avatarów) trzymanie miecza oburącz. Animacje powinny być wzorowane na stylu właściwym do tego, którym posługują się wojownicy władający tym rodzajem oręża.
prawa: oczywiście full perms
zapłata: uzgodniona z ewentualnym zainteresowanym (dysponuję budżetem w miarę dobrym)

ważne!: zanim ktoś zacznie robić niewiadomo jak wiele animacji - niech zrobi jedna i przedstawi - jeśli będzie to niski poziom animacji, niestety, będę musiał podziękować takiej osobie (ale myslę, że za samą chęć też coś otrzyma, jednak nie liczcie, że za pokazanie kompletnego 'byle czego' w dodatku wziętego z freebie itp dostaniecie pieniążki)

Jeśli czyta to osoba, która uważa, że zna się dobrze na tworzeniu animacji - niech napisze PW na forum, lub IM in-world, w celu omówienia zegółów i rozwiania wątpliwości. Możecie pytać również w tym temacie, wtedy może inny na tym skorzystają ;)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso