Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 28 Wrz 2009, 20:18 
Dołączenie:
Wrzesień 2009
Witam

Marzę o samochodzie w SL...czy ktoś tu z obecnych(na forum) ma do sprzedania autko? Nie chce żadnego freebiesa tylko samochód dobrze zrobiony...Nie ważne jaka marka :)

Cena najlepiej jak najmniejsza :) Mam tylko 15 L$...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Wrz 2009, 21:47 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Ankh Boa
Nigdy się tym nie interesowałem (bo wolałem kupić sobie konia i papugę niż samochód :) ), ale może jak połazisz po odpowiednich sklepach, może jak zapiszesz się do jakichś grup tematycznych, to zdobędziesz jakiś pojazd za darmo.
Freebiesy wcale nie muszą być kiepskie, czasem można trafić na świetne rzeczy, zwłaszcza jeśli są to upominki dla członków różnych grup.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Wrz 2009, 22:18 
Dołączenie:
Sierpień 2009
Hmm.. Z dobrych samochodów mam Chevroleta Camro, Dodge Vipera. Prawdopodobnie mam też landmark do ładnych samochodów za free.. Napisz Na IM - Kuba Citron.. Pozdrawiam. :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Wrz 2009, 08:04 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Naprawdę fenomenalnie wykonane samochody, które widziałam, kosztują ponad 1000L$.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Wrz 2009, 12:46 
Dołączenie:
Wrzesień 2009
Mam ferrari (podobno freebies) Czerwony, skręca kołami itd...ale nie wiem czy na zawodach(wyścigi samochodowe)można startować freebiesami?

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso