Odpowiedz
Autor Wiadomość
Mężczyzna
PostWysłany: 24 Paź 2011, 20:49 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: Druidamus Rau
Witajcie... mam wielki dylemat :( znów cos sobie ubzdurałem i nie mam kogo prosić :(. A moje poszukiwania i talent do skryptowania nie pomogly w realizacji mego pomyslu.

Chce zorganizować HUNT ale bardziej zagadkowy niz w 1 edycji.

secondlife.pl/viewtopic.php?f=1&t=7854

W typowych HUNTach, w sklepach, znajduje sie przedmiot, w którego klika sie i otrzymuje sie przedmiot w nim schowany. Ja chciałbym ze po kliknieciu przez osobe przedmiot ( w tym przypadku bedzie to miecz) zadaje losowo pytanie ( znajdujace sie w notatce) i po odpowiedzeniu poprawnie na te pytanie zostanie wydany przedmiot schowany w mieczu.
Czyli co powinien robic skrypt:
- po kliknieciu w obiekt skrypt losuje z wielu pytan (zawartych w notce) jedno
- po otrzymaniu poprawnej odpowiedzi skrypt wydaje "prezent"
- pytania maja byc zadawane wylacznie dla osoby ktora kliknela w obiekt ( czyli na prywatnym kanale, czy jak to zwał)
- prezent ma byc wylacznie wydany osobie ktora kliknela i odpowiedziala poprawnie na pytanie
- odpowiedzi musza byc napisane na czacie
- jesli nie jest mozliwe obsluzenie kilku osob jednoczesnie, to zeby skrypt w momencie kiedy jedna osoba kliknela druga musi poczekac az ta 1 odpowie na pytanie.
- ograniczony czas na udzielenie odpowiedzi

ze wzgledu na cel skrypt musi miec prawa copy i transf ewentualnie FP zebym mogl ustawic na noperm dla osob ktore otrzymaja paczke do wystawienia w sklepie. notatka musi byc FP zeby kazdy sklep mogl wstawic wlasne pytania z odpowiedziami.

Dzieki za wszelka pomoc

SLawa - skandale zostawiamy amatorom <- z braku czasu wstrzymana:(

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 24 Paź 2011, 22:14 
Dołączenie:
Październik 2008
nick w SL: Sql Miles
Jeśli jeszcze nie masz to Ci skrobnę, odezwij się do mnie najlepiej na skype : )

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso