Odpowiedz
Autor Wiadomość
Mężczyzna
PostWysłany: 13 Sie 2011, 12:58 
Dołączenie:
Maj 2011
Czy jeśli łączę jakie obiekty (poprzez llCreateLink), to zawsze będę otrzymywał komunikat o autoryzacji tego działania ?
Nie można tego jakoś obejść ?

Chciałem załadować obiekt na transporter (przyjeżdża, zabiera obiekt i jedzie dalej) -najlepiej byłoby je zlinkować, wtedy poruszałyby się razem itd. Chyba, że ktoś podsunie mi jakiś prosty pomysł jak to zrobić, bez linkowania.

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 13 Sie 2011, 18:05 
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Deso Ersetu
Wydaje mi się (podkreślam, wydaje mi się), że gdy skrypt inicjuje linkowanie, to zawsze jest zapytanie o zgodę.

W zależności od tego jak dokładnie to ma wyglądać, czy ten obiekt ładowany do transportera może być za każdym razem innego wyglądu, to można zrobić to również tak:
- transport ma na sobie ten obiekt przez cały czas, jednak normalnie jest on niewidoczny (http://wiki.secondlife.com/wiki/Category:LSL_Alpha), a po załadunku przywracana jest jego widzialność (natomiast obiekt będący wcześniej na ziemi - znika)

Ale to zależy też od tego gdzie i jak dokładnie to ma być zastosowane itp.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 13 Sie 2011, 19:55 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2008
nick w SL: Anka Sporg
Hej

Chyba najlepiej sprawić, by jeden obiekt podążał za drugim, tzw. follow. Bazowy skrypt do podążającego obiektu znajdziesz tutaj .

pozdrawiam

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso