Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 20 Cze 2011, 00:17 
Dołączenie:
Sierpień 2009
nick w SL: Lurtz Arashi
Ma ktoś może darmowe skrypty na taki "serwer". Jestem builderem, na skryptach się jeszcze nie znam a chcę szybko rozpocząć sprzedaż. Zależy mi na darmowych bo cała moja kasa pójdzie na upload obecnego projektu i nie mogę sobie pozwolić na coś w stylu HIPPO.
Znalazłem nawet trzy w necie tu, tu i tu ale żadnego z nich nie potrafię zmusić do działania.
Może mógłby ktoś obeznany wypowiedzieć się czy one w ogóle mają prawo działać i wyjaśnić mi jak ich ewentualnie użyć.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Cze 2011, 00:29 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Przeczytałem trzy razy, co napisałeś. Zerknąłem na te podane linki i nadal nie kumam, o co biega. Zbyt chaotycznie jest napisane.

Na razie rozumiem, że chcesz w Second Life zbudować serwer (zapewne klientów też). Z tego, co mi wiadomo, to skrypty nadal można pisać za darmo, więc na upload kasy powinno starczyć.

A co do HIPPO, to szukałeś innych serwerów? Jest zapewne wiele ciekawych obiektów-serwerów. Wystarczy po wirtualnych sklepach w SL poszukać.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Cze 2011, 01:01 
Dołączenie:
Sierpień 2009
Kasa idzie na upload sculptów, a ja potrzebuje skryptów do aktualizowania moich produktów.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Cze 2011, 13:41 
Dołączenie:
Listopad 2010
nick w SL: Kazuhiro Swords
Ja wszystko zrozumiałem, a raczej domyśliłem się. Kolega potrzebuje skryptów na update swoich produktów. Klient kupuje obiekt w wersji 1.0, miesiąc później wychodzi wersja 1.1 i żeby nie kupować produktu od nowa klient robi update i zostaje mu przez server wysłany nowy produkt w wersji 1.1. Kiedyś kupiłem te skrypty od Hippo i nawet te trudno przyszło mi uruchomić. Radze poszukac na lslwiki \ scriptlibrary

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Cze 2011, 17:38 
Dołączenie:
Sierpień 2009
Dobra, znalazłem taki lslwiki.net/lslwiki/wakka.php?wakka=LibraryProductUpdateServer&show_comments=1#comments ale też nie chce działać :/. Wyjaśnił by mi ktoś jak tego używać, tak aby działało?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Cze 2011, 00:01 
Dołączenie:
Lipiec 2010
nick w SL: Bartek Bressig
Ja jedynie wiem jak skonfigurować HIPPO UPDATE :( Koszt chyba 800L$ ale jest bardzo dobry. Posiada dwa skrypty:
1)Coś a'la dyskietka - zreezujesz wtedy sprawdza czy jest nowa wersja
2)Skrypt wkładasz bezpośrednio do obiektu, sprawdza czy jest nowa wersja co X minut, dni czy co tam jest :)

Serwerem można zarządzać przez internet. Pokazuje ile wydano zaktualizowanego produktu itp...

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso