Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 15 Kwi 2011, 00:06 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
Zapraszam do grupy - Skrypterzy_PL

Image

Celem istnienia grupy jest wymiana swoich doświadczeń na temat LSL na grupowym czacie. Mniej doświadczeni skrypterzy będą mogli znaleźć tutaj pomoc od starych wyjadaczy LSL, a znów ci doświadczeni też pewnie nie raz zaoszczędzą godziny gdy im ktoś tu poda rozwiązanie ich problemu. Zatem zapraszam wszystkie polskojęzyczne osoby zaznajomione w mniejszym lub większym stopniu ze SLS do naszej grupy gdzie w miłej atmosferze wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytania o LSL.

Grupa jest otwarta, czyli każdy może sam do niej wstąpić bez potrzeby zapraszania czy akceptacji. Wystrzyc w wyszukiwarkę SL wpisać: Skrypterzy_PL, a gdy już znajdziemy grupę to wejść w jej profil i pod logo grupy wcisnąć przycisk – dołącz. Przynależność do grupy jest darmowa.
Pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam. :)

p.s. ja sam dopiero zaczynam przygodę z LSL i borykam się non-stop z jakimiś trudnościami natury programistycznej. Kilka razy pomogli mi nasi znakomici krajowi skrypterzy LSL (pozdro dla Was) co zaoszczędziło mi sporo czasu i nerwów, i stało się inspiracją do założenia tej grupy - tak by inni też skorzystali, a i ja przy okazji mam nadzieję znaleźć tu grupę wsparcia LSL. :-D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Kwi 2011, 00:24 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Brzmi ciekawie. Jak będę w SL, to może się przyłączę. Może się jeszcze czegoś ciekawego nauczę.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Kwi 2011, 02:36 
Dołączenie:
Marzec 2010
nick w SL: Pavlo Boucher
Nie wiem jak to dokładnie wygląda, ale z tego co udało mi się wyczytać to nie można edytować i wykorzystywać loga Second Life (Eye-hand logo) bez zgody pisemnej od Lindenów.

Cytuj:
License for Press Use of the Second Life Eye-in-Hand Logo. We've given journalists and media outlets special permission to use the Second Life Eye-in-Hand Logo in published articles, blog entries, and news programs specifically about the Second Life virtual world, subject to our Guidelines and Terms and Conditions.

źródło

Cytuj:
No Adaptation or Registration. Never modify, imitate, or register any Linden Lab trademark, including but not limited to our Second Life brand name, the Second Life Eye-in-Hand logo, and our tagline "Your World. Your Imagination." Never shorten any Linden Lab trademark; animate, morph, or distort it; make a takeoff or phonetic or foreign-language equivalent of it; or alter its appearance, color, proportion, spelling, spacing, hyphenation, punctuation, design, or elements.

źródło

Nie wiem też do końca jak wygląda sprawa przy użyciu loga jako grupy non-profit w SL, ale ja bym nie ryzykował.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Kwi 2011, 11:18 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Ja też nie wiem jak wygląda sprawa z tym logiem, ale jeśli będą mieć z nim problem to mogą je usunąć (w SL) lub skontaktować się ze mną to się zmieni. ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Kwi 2011, 15:10 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Pav ma rację, LL mocno trzyma się tych zasad.
Podoba mi się bardzo pomysł grupy.

Live long & prosper ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Kwi 2011, 16:38 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2009
nick w SL: Kuleer Kanto
mnie też się bardzo podoba pomysł. nie boisz się jednak tego że do grupy dołączy np. kilkadziesiąt osób które nigdy nie miały do czynienia ze skryptami i na czacie będą wiecznie wiadomości typu: kto ma skrypt, kto mi napisze, potrzebuję, itp. ?
Bo z tego co wyczytałem to ma polegać na wymianie doświadczeń, wspólnym rozwiązywaniu problemów, itp., a nie na "odwalaniu za kogoś roboty" od podstaw

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Kwi 2011, 21:51 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Cytuj:
nie boisz się jednak tego że do grupy dołączy np. kilkadziesiąt osób które nigdy nie miały do czynienia ze skryptami i na czacie będą wiecznie wiadomości typu: kto ma skrypt, kto mi napisze, potrzebuję, itp. ?
Brałem pod rozwagę taką ewentualność, jak i taką iż ludzie dla pogaduszek o dupie Martyny będą się zapisywać. I nawet rozważałem wprowadzić jakiś regulamin, ale przemyślałem sprawę i póki nie ma takich problemów to nie ma co kombinować, zwłaszcza że grupa jest bardzo nieliczna. ;)

p.s. thx Morri :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Kwi 2011, 15:19 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2011
To może grupa stworzyła by jakieś lekcje ze skryptowania w sl to i pytań od nowicjuszy było by na pewno mniej.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Kwi 2011, 17:33 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Pomysł z lekcjami fajny. :) Tylko na razie chyba nie posiadamy nikogo kto by był na tyle doświadczony by je zrealizować, więc będzie trzeba odłożyć to na przyszłość.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso