Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 12 Maj 2009, 13:47 
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: --------
Witam

Zastanawia mnie czy jest taki skrypt ktory chorinil by sciany domu, chodzi oto kiedy jestem u mnie w sl domu i naprzyklad zabawaiam sie z dziewczyna :P(tylko taki przyklad) i w pewnym momecie jakis czlowiek pisze ze nas podgladuje, wiec czy jest skrypt ktory by mu to utrudnil zeby nie przejezdzal mi ta kamerka przez sciane ?

uzywam na mojej malej wysepce ten objekt ktory nie pozwala nikomu wejsc na moj teren ale ten kto chce zobaczyc zatrzyma sie na sasiedniej wysepce i kamerka najedzie :->

dziekuje za pomoc :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Maj 2009, 13:50 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Gdzieś był poodbny temat o tym, jak zablokować kamerkę, by nie podglądać i chyba wyszło w tym temacie, że się nie da, ale na 100% pewien nie jestem... Najlepiej się zatem zabawiać w SkyBoxie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Maj 2009, 15:07 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
W skyboxie też można podglądać. Można to nieco utrudnić obudowując się niewidialnym phantom megaprimami. Wtedy kamera wariuje i ciężej jest się dostać do środka.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Maj 2009, 15:29 
Dołączenie:
Maj 2009
Sprawdze twoj spodob Morrigan jak wroce do domu z pracy chociaz i tak sie dostanie ale jak bedzie chcial chociaz w moim domu nie ma nic do ogladana :P chyba ze mnie nago

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Maj 2009, 15:35 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Pawell Bulloch
W czasie intymnych chwil można też założyć "skina", który sprawi, że będziemy niewidzialni. Wtedy podglądacz zobaczy jedynie puste łóżko. Mam coś takiego w inventory. Nazywa się to "***Invisible Avatar***.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Maj 2009, 15:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2009
nick w SL: Takeru M.
Jest coś takiego jak Anty-Paparaci ( nie wiem jak sie to pisze x3) jesli go zalorzysz i twoja partnerka tez oboje bedziecie dla siebie widzialni ale dla innych juz NIE. Jest to bardzo przydatny hud.Wiec podgladacz zobaczy raptem same kulki nic wiecej :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Maj 2009, 16:02 
Dołączenie:
Maj 2009
A gdze moge takiego dostac :D bardzo sie by przydal i ile kosztuje ??

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Maj 2009, 16:18 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2009
nick w SL: Takeru M.
Prosze bardzo.Mam nadzieje ,że ci to pomorze.

SLX Link---> https://www.xstreetsl.com/modules.php?n ... mID=480487
(to nie jest SPAM)
Cena to 499L

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso