Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 07 Sty 2014, 10:42 
Dołączenie:
Styczeń 2014
Nie działa przypomnienie hasła do forum. Pojawia się komunikat, że e-mail z hasłem został wysłany, ale niestety na skrzynce go nie ma. Dodam, że w spamie również :) Gdyby się komuś z administracji chciało to naprawić, to z góry dziękuję :) Woda w kranie też mi ciekła, ale to już sam naprawiłem :)

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 07 Sty 2014, 17:01 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
Witam
Wiesz czasami trzeba te umowne 24/48 h poczekać bo admin śpi :P i wiadomo te jeszcze dni są po świąteczne niektórzy dopiero wpadają w rytm choć wiadomo takie sprawa powinna być jakoś oskryptowana.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 07 Sty 2014, 18:21 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
O jakiego użytkownika chodzi? Po domyślam się, że nie o Reaktywację ;)
Zanim zacznę szukać, gdzie ta woda cieknie, zapytam jeszcze, czy na pewno sprawdzasz tego maila, na którego rejestrowałeś konto na forum?

Profil E-mail GGOffline
Nie podano
PostWysłany: 07 Sty 2014, 19:51 
Dołączenie:
Styczeń 2014
Głowy nie dam na jakiego maila się rejestrowałem :) Ale skoro pojawia się info, że przypomnienie hasła zostało pomyślnie wysłane to zakładam, że z mailem trafiłem :) Przy wpisywaniu innych maili jest info o błędzie. Użytkownik niezbyt aktywny, ale regularnie czytający "The Fifth Element" :)

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 08 Sty 2014, 18:17 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2010
nick w SL: Vangelis Vought
Serdeczne podziękowania, działa :)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso