Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 09 Kwi 2011, 10:36 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Wczoraj Admin był na chwilę i co zrobił? Zmienił tę oto emotikonkę :mrgreen:
Uprzejmie więc zapytowuję cóż staneło siem z poprzednią emotikonką, co ona biedna zawiniła. Mnie osobiście bardzo się podobała i często używałam jej tylko po to by zobaczyć ją w swoich postach. Ta już nie jest taka faja. Ta jest brzydka i w ogóle nie pasuje do reszty!

I kolejne pytanie, czy TEN wątek w ogóle jest czytany przez Admina? Bo jakoś nie wydaje mi się... :>

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Kwi 2011, 10:39 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
Nie wiem co aktualnie palisz, bo u mnie ta emoikonka jest taka sama, ale mogłabyś się podzielić. ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Kwi 2011, 12:45 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
U mnie też bez zmian jest ta ikona i poproszę dwa. :lol:

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 09 Kwi 2011, 14:19 
Ta emotikonka nie ruszala sie przypadkiem? Nie...ja juz sama nie wiem... :mrgreen:

Nie podano
PostWysłany: 09 Kwi 2011, 16:47 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
mrgreen się nie rusza. To lol się rusza.

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 09 Kwi 2011, 16:58 
od rana nosiłem się ze zdaniem, że na ten porażający post należy odpowiedzieć..

po obiadku chwila relaksu i NADEJSZŁA wiekopomna chwila

odpowiadam:

poruszyło nas to wielce Zuo, twoja troska, mobilność intelektu i wprawność w wyszukiwaniu jestestwa i tworzenia zmian u Admina,

poprzez dokonaną zmianę przez Admina wiele istnień awatarowych przeszło niemal śmierć kliniczną.. jednak jest ostoja i przychylny brzeg... Zuo

Zatem dziękujemy Ci za zwrócenie uwagi na ten byt astralny: emotikon cyfrowego forum (vide temat też twój) jesteśmy dziećmi gwiazd.. boga nie ma... są kosmiczne wybuchy... a Admin jak najęty zmienia nam emotikony..

wnioskuje, że koniec świata rychło nastąpi..

w tak emocjonującej chwili... aż strach się podrapać po tyłku jak swędzi.. wszak w każdej chwili może nam admin emotikonke zmienić..

łącze się w BULU i dalej czuwam pod krzyżem, chociaż go już nie ma.. i znów czysta fizyka.. nie ma a jest.. bo jutro rocznica..

Nie podano
PostWysłany: 10 Kwi 2011, 08:38 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Teraz emotka ma 3 ostro zarysowane zęby, poprzednia nie była taka. Iwo, chyba nie jadłeś "obiatu"... Swoją drogą cytat dobrałeś do siebie idealnie ;)
Cytat sam w sobie wygląda świetnie, gdy się odezwiesz czar pryska :mrgreen:

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso