Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 09 Lip 2009, 00:46 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
Nie skacze mi automatycznie do nieprzeczytanych postów gdy wejdę do tematu. Czyli skacze do pierwszego postu w temacie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Lip 2009, 00:48 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Ja w ogóle nie mam wyświetlonych nieprzeczytanych postów.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Lip 2009, 00:50 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2008
nick w SL: Ando Karu
Nieprzeczytane to teraz "Zobacz nowe posty". Brakuje mi numerka. Mi skacze do nieprzeczytanej w temacie.
Szerokość okienka posta dla każdego jest inna.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Lip 2009, 01:08 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2006
nick w SL: Jaroslaw Uggla
Llorando Runo napisał(a):
Nie skacze mi automatycznie do nieprzeczytanych postów gdy wejdę do tematu. Czyli skacze do pierwszego postu w temacie.

Przeglądarka, wersja, system, w którym temacie i czy nadal występuje problem. :-)
andoza napisał(a):
Brakuje mi numerka.

To, w przeciwieństwie do nieaktywnych userów z innego tematu, obciąża serwer. Ale możliwe, że uda się przywrócić tą funkcjonalność.
andoza napisał(a):
Szerokość okienka posta dla każdego jest inna.

Czy występuje to poza tematem o interpunkcji z superdługimilinijkamibezspacji? ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Lip 2009, 01:11 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
IE 8.o.6, XP, we wszystkich i nadal. :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Lip 2009, 01:11 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
adminek czyta nasze posty. super... t oja sie nie odzywam jusz/już.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Lip 2009, 01:12 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Nie zauważyłam nigdzie indziej.

A w ogóle po co nam to forum? Oddawaj czata!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Lip 2009, 01:14 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Nie no daj spokój, chłopina się namęczył. Trzeba pochwalić. :-D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Lip 2009, 01:14 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Adminek coś mi odpisać ciekawego względem czata... Zatem czekam cierpliwie na jego skrypt (czata, nie admina)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Lip 2009, 01:16 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2006
Llorando, nie wiem czy mogę coś na to poradzić. Pod u mnie pod wszystkimi przeglądarkami działa. Nie ma też technicznych powodów dla których miałoby nie działać. :-) Wezwij lokalnego szamana albo zadzwoń po pogromców duchów - przy niektórych komputerach to niezbędnik. ;-)

Chat jest na dole indeksu forum. Może nie taki śmieszny jak przez ostatnie 12 godzin ale zawsze coś!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Lip 2009, 01:18 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Ech, ale tego z dołu nie wykrozystam na swojej stronie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Lip 2009, 01:29 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2008
Czy można prosić o oddanie <a hrefa= na obrazku głównym? Klikam i klikam.
I chyba offtopy zaczęły się liczyc do liczby postów, bo mam 2x więcej. I dodanych obrazków do galerii nie sygnalizuje. Poza tym ładnie jest :lol: i jutuba można wrzucać.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Lip 2009, 01:31 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Wreszcie. Nie trzeba będzie klikac w link żeby otwarła się nowa strona, tylko filmik odegra się w poście.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Lip 2009, 01:40 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2006
@projekt, to o chacie było do Morri. :-) Tobie zaraz wyślę skrypt PM-em.

@ando: jest jeszcze link "strona główna", ale jutro/rano postaram się dodać link w nagłówku.
Tak, licznik jest teraz licznikiem i po prostu liczy.
Nie informuje o obrazkach w galerii bo z założenia jest ona tylko pośrednim krokiem - najpierw wrzucamy tam obrazek, a następnie do tematu na forum.

@youtube - jest jeszcze tajny kod [youtube=560] dla filmów 16:9, 16:10 i podobnych. :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Lip 2009, 01:53 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2008
Wiem, że jest "Strona główna" ja tak z przyzwyczajenia w logo klikam (na komórce jest łatwiej).
Pośredni krok... hmm... bo tak myślę, że fajnie by było skomentować kogoś "Zdjęcie z reala". (nie żeby tam od razu śmichy chichy, bo moje z Morri tam jest jako 1sze :mrgreen: ) Ale sam pomysł fajny, konec męczarni z imageshackami, fotosikami itp...

I nie zauważyłem Najaktywniejszych, czy znikło?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Lip 2009, 11:54 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Kurczę, gdy kliknę w „zobacz nowe posty”, na głównej stronie link pod moim obrazkiem awatara, to wtedy po przeniesieniu do tematów i wejściu do jakiegoś tematu skacze mi do nowego posta.
A znów jak wejdę normalnie na forum i kliknę na temat gdzie są nieprzeczytane posty to dupa! ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Lip 2009, 12:18 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2006
@ando:
Link w nagłówku już jest zrobiony.

Komentowanie zdjęć bezpośrednio w galerii może i jest bardzo fajne, ale to kolejny czynnik który może wpływać na umykanie informacji. W tej chwili mamy posty na forum (nie daj boże ktoś swój wyedytuje po tym jak go przeczytamy!), shoutbox, wiadomości prywatne, a teraz także wpisy w kalendarzu. Newsy ze strony głównej na szczęście pojawiają się jako nieprzeczytane posty wiec przynajmniej tutaj zagrożenie przeoczenia spada.
Cały czas pracuję nad projektem kolejnej wersji SecondLife.pl , to co mamy teraz to nie finisz a przystanek. :-) Chciałbym, aby system nie ograniczał kreatywności użytkowników.

Tabelka "najaktywniejszych" owszem zniknęła. Nie spełniała swojego zadania - nie pokazywała osób aktywnych tylko tych z największą liczbą postów. A to dwie różne sprawy. :-) W planach jest ranking faktycznie aktywnych osób, np. z bieżącego miesiąca.

@Llorando:
A widzisz! Bo tak jest "by design"! :-) Jeśli wchodzisz przez konkretne forum, a nie listę nieprzeczytanych postów, to trzeba kliknąć strzałkę przy nazwie tematu.
Jednak preferowane jest korzystanie z linku na górze strony - "Zobacz nowe posty" - tam i strzałka i temat odsyłają do pierwszego nieprzeczytanego postu.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Lip 2009, 18:34 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2008
Taka sprawa jeszcze, strasznie się mylę jak mam klikać OPDOWIEDZ, bo pierwsze nasuwa się NOWY TEMAT (pod postami). Nie dało by się tego zamienić miejscami? Ewentualnie na górę.

I wciąż widzę w Panelu Użytkownika białe na białym.

Propo Galerii, jeśli jest dział Zdjęcia z Reala, to oprócz wrzucenia go tam, to nic z nim więcej zrobić się nie da. W jakim dziale forum mogę je wkleić?
A samo dodawanie zdjęć do galerii i tak nam umyka, póki do niej nie wejdziemy, więc chyba tak samo byłoby z komentarzami. Wiem, że to nie nasza-klasa :mrgreen: ale jak nie komentarze to chociaż jakiś dział piśmienny do galerii?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Lip 2009, 19:01 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Mogę Ci tu napisać, że jesteś przystojny. Ale fakt, coś by się czasem pokomentowało. Bo jak ktoś doda fotkę w ładnej kiecce, to będę zakładać nowy temat, żeby zapytać, skąd ta kiecka ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Lip 2009, 10:21 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2006
Andoza napisał(a):
Taka sprawa jeszcze, strasznie się mylę jak mam klikać OPDOWIEDZ, bo pierwsze nasuwa się NOWY TEMAT (pod postami). Nie dało by się tego zamienić miejscami? Ewentualnie na górę.
Niedopatrzenie - w założeniu nie miało być tutaj tego przycisku. Jest w widoku forum. Z widoku tematu został usunięty.

Andoza napisał(a):
I wciąż widzę w Panelu Użytkownika białe na białym.
W panelu użytkownika oprócz poprawy tego koloru jest jeszcze kilka poprawek do wykonania - zajmę się tym w jutro albo w poniedziałek.

Andoza napisał(a):
Propo Galerii, jeśli jest dział Zdjęcia z Reala, to oprócz wrzucenia go tam, to nic z nim więcej zrobić się nie da. W jakim dziale forum mogę je wkleić?
A samo dodawanie zdjęć do galerii i tak nam umyka, póki do niej nie wejdziemy, więc chyba tak samo byłoby z komentarzami. Wiem, że to nie nasza-klasa :mrgreen: ale jak nie komentarze to chociaż jakiś dział piśmienny do galerii?
Założenie jest takie, że fotki wrzucane do galerii są uzupełnieniem tematów. Dział w galerii "fotki z reala" utworzyłem z myślą o różnych spotkaniach SL-owców w realu, a nie wyłącznie do wrzucania "swoich" fotek. ;) Zdjęcia byłyby wtedy dodatkiem do odpowiedniego tematu o spotkaniu.
...ale założenia można zmienić. :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Lip 2009, 14:39 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2008
Admin napisał(a):
Założenie jest takie, że fotki wrzucane do galerii są uzupełnieniem tematów. Dział w galerii "fotki z reala" utworzyłem z myślą o różnych spotkaniach SL-owców w realu, a nie wyłącznie do wrzucania "swoich" fotek. ;) Zdjęcia byłyby wtedy dodatkiem do odpowiedniego tematu o spotkaniu.

Wiem. Widziałem na eu.pl
Myślałem tylko nad tym, że w przypadku tematu o takowym spotkaniu posty pod fotkami w stylu "O Admiś, ale masz uuuszy na drugim zdjęciu!" czy "To ja, drugi z lewej na 5tym zdjęciu" to trochę chaos. Co innego komentarze do wydarzenia, co innego do danego zdjęcia. Ale to tylko moje czepialstwo :mrgreen:

I nie twórz, tylko wrzucaj. Ale ja wiem, nas nie było (za 2mies. możecie zorganizować rocznicę) to nie ma co pokazywać :-P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Lip 2009, 23:03 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Nie będę tworzył nowego tematu, ale tu dopiszę.
Otóż gdy tekstu mamy całkiem sporo to następuje problem z jego edycją. Gdy chcemy edytować coś na dole, to okienko w którym edytujemy uparcie „przewija” do góry, przez co nie można widzieć tego co edytuje. Wygląda to tak jakby program koniecznie chciał umiejscowić to co widzimy pośrodku okna (w pionie), więc jak tekst jest większy niż samo okienko to nas przerzuca całkiem gdzieś poza tym co chcemy robić. Jedyny plus taki że kursor (którego nie widać wprawdzie) dalej zostaje gdzie ma być i można w ciemno edytować.

p.s. IE8 ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Lip 2009, 11:26 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2006
Teraz powinno być ok.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Sie 2009, 00:05 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Coś nie znalazłem przycisku mogącego skasować mój cały post (ostatni był).

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso