Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 10 Gru 2008, 13:19 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Przyszla mi do glowy mysl, ze jest pewien nieuregulowany problem na forum, a dotyczy dzialu NOWOSCI - czyli pierwszej strony. Dotychczas jakos sie ukladalo, ale pora chyba odkurzyc regulamin forum i cos do niego dodac:)
Wszyscy wiedza, ze kasek lakomy - bo pierwsza strona i prestiz, ale co tak naprawde mozna tam umieszczac? Rzeczy wazne i nowe?
Zalozenie pierwszego sklepu w SL na 30 primach i sprzedajacego krzesla jest dla autora rzecza najwazniejsza w zyciu, i nowoscia tez ( wiem, bo sam zaczynalem od takiego sklepiku) Intuicja mi mowi, ze nie powinno sie tego zamieszczac na pierwszej stronie - ale w sumie dlaczego nie? Czy otwarcie sieci sklepow juz jest? Powstanie nowego Sima z koncertem realnej Madonny splecionej z realnym Jacksonem to jest nowosc na wage pierwszej strony? Gdzie jest ta granica? To jest problem:(
Do glowy przychodza mi takie rozwiazania - ostrzegam, wszystkie zle:
1) w nowosciach nie wieszamy nic. Bedzie tam choinka, a potem zajaczek z jajkiem.
2) tylko wiadomosci nie zwiazane bezposrednio z avatarami ( jedynie przedruki z innych stron www i Linden lab)
3) ogloszenie imprezy, nowego sima, slubu itd na stronie pierwszej jest platne ( zrobic osobny cennik i po sprawie)
4) w nowosciach kazdy pisze co chce, a administracja wywala calymi dniami ( sry miotelki:(
5) nalezy przeslac material przez PW do Modow i to one decyduja czy mozna umiescic ( jeszcze raz sry - bedziecie MOdki, powszechnie znienawidzone za stronniczosc:(
6) tylko administracja ma prawo umieszczac nowosci i niech ona rozsadza co jest wazne swoim zdaniem, uzytkownikom nie wolno dreczyc administarcji prosbami o zamieszczenie ich posta. Ten, kto poprosi od razu sie nie liczy:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Gru 2008, 13:27 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
nick w SL: Anulka Zimminy
teraz to dziala wedle pkt 4...

tyle, ze to takie nieco uznaniowe jest, bo zyby nie wiem jak obiektywne staraly sie byc, zawszec mozemy byc podejrzewane o stronniczosc, a to jeden post w nowosciach zostanie a inny do innego dzialu przeniesion bedzie.. a potem i tak przyjdzie Admin i wszystko poprzewraca.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Gru 2008, 13:30 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Wlasnie w trosce o wasze zdrowie psychiczne mysle, ze dobrze byloby to jakos uregulowac. Nawet jesli bedziecie calkowicie obiektywne, ( co nei jest mozliwe) to i tak zawsze beda podejrzenia o stronniczosc:(

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Gru 2008, 13:37 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
nick w SL: Anulka Zimminy
Czy z ogole na nowosci czy z nowosci na ogolne.. hm.. wysilek ten sam.. przeczytaj, pomysl, kliknij trzy razy, popij.. Co zasluguje na powieszenie na stronie pierwszej aby witaj kazdego wchodzacego. Witryna ala "Fakt" czy inny "Super Expres" czy pozolkla stronica z "Bajtka" ?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Gru 2008, 13:51 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Już w tej chwili nastąpił podział - pojawił się podrozdział, gdzie są zamieszczane informacje o SL z sieci (gazety, portale itd). Powstał również osobny dział Życie klubowe, gdzie spadają ogłoszenia o imprezach klubowych. Powstał dział Życie kulturalne, z informacjami o koncertach, spektaklach itd.
Myślę, że póki co nie jest źle.
Informacja o premierze/otwarciu/inaugracji powinna trafiać do działu głównego Wydarzeń. Ale już info o - na przykład - kolejnym spektaklu nadaje się do innego działu.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso