Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 21 Sty 2008, 04:06 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: Linka Demina
Mimo , że lubię Madelaine i "ubogiego" admina, to się z wami żegnam.
Nie podoba mi się sposób prowadzenia forum.
Co za problem powiedzieć " popatrz na spis treści forum"?? Od razu trzeba napisać jakąś złośliwość dla zabłąkanej duszyczki z tego okropnego RL-a ;)
Wiem, nie chce wam sie pisać tego samego po sto razy..ale jeśli nie wy to ktoś inny napisze i po problemie. Admin usunął mojego posta za to ,że wkleiłam link do Kriejt akont ,;)) Co za bezsens.
Jak w SUPERmum ;)
Bardzo sztywne ramy tego forum. Nie lubię aż takiej kontroli, na forach w "poważniejszych kwestiach" tego nie ma.
Może jutro wytrzeźwieje i mi przejdzie ;)
Jak to avatary mawiają Hef fan ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Sty 2008, 06:25 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2007
nick w SL: Noah Perinal
Linka z całym szacunkiem, za krótko tu jesteś(byłaś?). Każdemu posty wywalają, mnie też. Przyzwyczaisz się... :mrgreen:
"Spis treści forum" można inaczej nazwać, np. "FAQ o Second Life", ale i tak obawiam się, że łatwiej napisać post z podstawowym pytaniem, niż przeszukiwać... :-/

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Sty 2008, 08:41 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Mnie by się nie chciało pisać. Buntować mi się też już nie chce.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Sty 2008, 08:55 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
linka napisał(a):
Co za problem powiedzieć " popatrz na spis treści forum"?? Od razu trzeba napisać jakąś złośliwość dla zabłąkanej duszyczki z tego okropnego RL-a ;)
Wiem, nie chce wam sie pisać tego samego po sto razy..ale jeśli nie wy to ktoś inny napisze i po problemie. Admin usunął mojego posta za to ,że wkleiłam link do Kriejt akont ,;)) Co za bezsens.
Jak w SUPERmum ;)
Bardzo sztywne ramy tego forum. Nie lubię aż takiej kontroli, na forach w "poważniejszych kwestiach" tego nie ma.

Oj Linka, Linka ;-)

Widzisz, JAKIŚ porządek być musi. Gdybyś przeczytała regulamin (na jego treść nie miałam najmniejszego wpływu) wypisałabyś się dużo wcześniej ;-), jest naprawdę szalenie restrykcyjny, zabrania właściwie wszystkiego.
To ja wywaliłam Twój post z linkiem do odpowiedniego wątku. Bo szlag mnie trafił kiedy kolejna (10? 15?) osoba w tym tygodniu krzyknęła "help me plisss" zamiast zacząć wizytę na forum tak, jak przeciętnie inteligentny człowiek zrobić powinien - od POSZUKANIA odpowiedzi na swoje pytanie.
Linka, Ty widzisz efekt końcowy pracy Admina i mojej. Ja cały weekend przenosiłam idiotycznie umieszczone posty - na zasadzie "tu się kliknęło, to tu napiszę", wklejałam linki do spisu treści, który, do cholery, łatwo znaleźć i równie łatwo przeszukać... Odpowiadałam na PW (tak, kolejne "help me plissss bo nie kumam o co cho") i maile. W ciągu dnia nie włączałam prawie wcale GG, więc chociaż tam była cisza.

Nie wiem, możliwe, że przesadzam. Możliwe, że jestem jako moderator zbyt surowa. Ale czasami, po takim dniu, mam ochotę poprosić moją koleżankę Samo Zło o wysadzenie całego tego forum w powietrze 8-)

Mam nadzieję, że wytrzeźwiejesz i Ci przejdzie ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Sty 2008, 13:08 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Fithvael Morgath
Admin też człowiek, jakąś granicę wytrzymałości psychicznej ma... Myślę, że nie ma sensu traktować ich jak maszyny, bezdusznie odpowiadające po raz setny na to samo pytanie. Fakt, w odpowiedziach dla młodych użytkowników pojawia się naprawdę sporo złośliwości - ale w 80-90 % jest to zachowanie uzasadnione.
Z lenistwem, nieumiejętnością poprawnego formułowania zdań, olewaniem opcji "szukaj" i jakichkolwiek elementarnych zasad netykiety - walczyć trzeba.

Z drugiej strony, admin powinien zdawać sobie sprawę, że swoją osobą niejako reprezentuje forum - dlatego też oczekuje się od niego o wiele więcej, niż od zwykłych użytkowników. Czasem należy zacisnąć zęby, przełknąć ripostę i z wymuszonym uśmiechem (w tonie posta) wysłać kolejnemu newbie link do spisu treści... Swoją drogą, moglibyście stworzyć jakiś autorski skrypt do tego? Naciśnięcie jednego guzika mogłoby automatycznie generować odpowiedź w temacie, zawierającą wszystkie istotne na początek linki. ^_^

Mimo wszystko, ludzie tutaj trzymają (w zdecydowanej większości) przyzwoity poziom. Gdyby tylko nie byli tacy uczuleni na punkcie "gry"...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Sty 2008, 13:16 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Fithvael - zapewniam, że jestem cierpliwa ;-)

To są fale - teraz właśnie nadeszła kolejna... bo są ferie, bo Bravo Girl zamieściło jakiś artykulik o Second Life... Fala minie i znowu będę miła, ciepła i wyrozumiała 8-)

Poza tym dziecko dziecku nierówne, nie generalizuję. I nie jestem złośliwa tylko dlatego, że ktoś nie ma osiemnastu lat... są tutaj osoby 13 i 15-letnie, z którymi można porozmawiać. Co nie zmienia mojego zdania na temat ich obecności w dorosłym SL...

A jeśli ktoś pojawia się tutaj i formułuje myśli (myśli...) dużo gorzej niż pewien dobrze mi znany sześciolatek... to przepraszam, nie mam litości.

Linka, coś Ty zaczęła :lol:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Sty 2008, 15:41 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
hahahahaha.. no właśnie nie wiem co zaczęłam;))
Serio mówiąc usunięcie tego postu było bez sensu. Chyba, że został usunięty cały temat.
Co mój pijany mózg wczoraj mógł przeoczyć.
Ale dogryzacie tym biednym nobom, to pewne ;PP
Fakt,że niektóre posty są rozbrajające , np. "Pomurzcie mi jak zrobic ludzika??", ale czasami trzeba zrozumieć ,że ktoś napisał w innym miejscu niż do tego wskazane, lub
zapytał ponownie o to samo. To nie taki problem znów, przecież admin nie musi odpowiadać za każdym razem. Może zrobić to ktoś z nas, akurat się nudząc.
Z reszta mam dziś większe problemy na głowie, mój kac morderca. :evil:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Sty 2008, 18:07 
Dołączenie:
Styczeń 2008
nick w SL: Foxy Wisent
Madelaine - to tak łatwo zdenerwować starszych 8-)
A wg. mnie Admini to zamknięci w sobie ''cichosze'' - nic nie robią oprócz pisania/poprawiania regulaminu, upominania userów i te inne forumowe sprawy... Teraz tak trudno znaleźć rozrywkowych adminów...
linka - coś Cię wkurzyło w SL i zaczęłaś pić? Buhahahaha! Żaaart.....

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Sty 2008, 18:37 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
nick w SL: Krzysztof Aeon
Może zrobić tak, że gdy zostanie założony zbędny temat, to go zamknąć/skasować bez ostrzeżenia.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Sty 2008, 18:40 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
Nawet nie wiesz, jakie to szczęście, że tu nie ma rozrywkowych adminów... Aż za dobrze wiem, co tacy potrafią odstawić.

Piotrekn - lepiej nie. Inaczej w miejsce tego jednego, skasowanego powstaną w losowych działach forum 3 nowe z pytaniem "CzEmÓ mÓi ToPhIcHeQ zOsTaU sKaSoWaNy????!!!!????!!!!11!!1 :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ".

Tego chyba nie chcemy, prawda?

Ostatnio edytowany przez Fithvael, 21 Sty 2008, 18:43, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Sty 2008, 18:42 
Dołączenie:
Styczeń 2008
E tam, ja też miałem do czynienia z rozrywkowym adminem i źle nie było. Ale lepiej nie róbmy offtopu bo przyjdzie nasz Pan Admin i nas wykurzy.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Sty 2008, 20:43 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
crocosilk napisał(a):
Madelaine - to tak łatwo zdenerwować starszych 8-)

Crocosilk, zapewniam Cię, że nie jest łatwo mnie zdenerwować. Powiedziałam - teraz przez forum przelewa się fala nudzących się w czasie ferii uczniów (dziękuję Ci, Bravo Girl).

crocosilk napisał(a):
A wg. mnie Admini to zamknięci w sobie ''cichosze'' - nic nie robią oprócz pisania/poprawiania regulaminu, upominania userów i te inne forumowe sprawy... Teraz tak trudno znaleźć rozrywkowych adminów...

Małe sprostowanie - na tym forum jest tylko jeden Admin. I - chwilowo - jeden moderator.
Od kiedy jestes na forum? Dwa tygodnie? Nawet jeszcze nie. Pobądź tu trochę, poczytaj... I dopiero wtedy weź się za ocenianie cech charakteru Admina i mnie 8-)

crocosilk napisał(a):
linka - coś Cię wkurzyło w SL i zaczęłaś pić? Buhahahaha! Żaaart.....

Niech pomyślę... czyżby wkurzyło ją kolejne dziecko, które zarejestrowało się w SL?
Buahahaha, to wcale nie żart...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Sty 2008, 00:46 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
hahahahaha

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Sty 2008, 16:01 
Dołączenie:
Styczeń 2008
A jednak co jest w tym SL, że gdy młodzież rejestruje się tam to dorośli się wkurzają :?: :?: :?: Hmm ciekawe!!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Sty 2008, 17:31 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
Coś w tym jest, że to nieletni muszą mieć kartę kredytową itd. itp. a nie dorośli...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Sty 2008, 18:04 
Dołączenie:
Styczeń 2008
rzeczywiście, głupota!! Skąd nieletni (i po co im) karta kredytowa na TSL !? Dorośli powinni mieć kartę kredytową, a nieletni nr telefonu...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Sty 2008, 18:30 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
Właściwie nie to miałem na myśli (tylko to, że łatwiej wejść na Teen niż na Adult), ale też masz rację!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Sty 2008, 19:20 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
crocosilk napisał(a):
rzeczywiście, głupota!! Skąd nieletni (i po co im) karta kredytowa na TSL !?

Ano po to, żeby rodzice wiedzieli w co się bawisz. Bo to ma być ich karta kredytowa.
Podaje się również maila opiekuna, który ma wgląd w twoje poczyniania w TeenSL.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Sty 2008, 19:26 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
ja nie wiem o co chodzi z tym teen sl? Jaka jest różnica, jak to technicznie wygląda?
Adminku, już widzę jak lecę za offtopic;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Sty 2008, 19:32 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Hehe, Linka, dałaś mi tę satysfakcję :lol:

Zapraszam do Spisu Treści :-P Można tam znaleźć m.in. taki wątek:
http://www.secondlife.pl/viewtopic.php?t=510

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Sty 2008, 08:28 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: WoodPaker Barbosa
linka napisał(a):
Jak w SUPERmum ;)

Oj Linka Linka. juz gdzies kiedys o tym pisalem :) I przez pewien czas nawet mad sie do tego stosowala :-P. Widocznie juz jej przeszlo. Co do spisu tresci to Jutylda go chyba wlasnie po to zrobila by od niego zaczynac. jednakze mam pomysl poza tematem. Czy mozna gdzies na forum, na stronie glownej umiescic info-link do strony ze spisem tresci? Bedzie o niebo latwiej niz wklejac co chwila odsylacz :) A i ludziom nowym bedzie latwiej :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Sty 2008, 12:49 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
Faktycznie. Ten link do spisu treści powinien być o niebo lepiej eksponowany. Gdy wszedłem na forum po raz pierwszy, przeczytałem paręnaście tematów w "Ogólnych", "Pomocy..." i "Poradnikach..." - ale o istnieniu spisu treści jakimś cudem dowiedziałem się dopiero z jednego z postów Madelaine.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Sty 2008, 12:58 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Mam nadzieję, że da się to załatwić.
Ale mimo wszystko nie liczcie na to, że posty typu "pomuszcie" znikną 8-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Sty 2008, 16:25 
Dołączenie:
Styczeń 2008
Mówiąc o TSL - czy trzeba ściągać klienta TSL?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Sty 2008, 13:24 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
Madelaine napisał(a):
Hehe, Linka, dałaś mi tę satysfakcję :lol:

Zapraszam do Spisu Treści :-P Można tam znaleźć m.in. taki wątek:

ach ja naiwna..

[ Dodano: 2008-01-25, 13:25 ]
WoodPaker napisał(a):
linka napisał(a):
Jak w SUPERmum ;)

Oj Linka Linka. juz gdzies kiedys o tym pisalem :) I przez pewien czas nawet mad sie do tego stosowala :-P. Widocznie juz jej przeszlo. Co do spisu tresci to Jutylda go chyba wlasnie po to zrobila by od niego zaczynac. jednakze mam pomysl poza tematem. Czy mozna gdzies na forum, na stronie glownej umiescic info-link do strony ze spisem tresci? Bedzie o niebo latwiej niz wklejac co chwila odsylacz :) A i ludziom nowym bedzie latwiej :)

ona jest niereformowalna Wood;)

[ Dodano: 2008-01-25, 13:26 ]
crocosilk napisał(a):

Odpisze za Madelaine, moge ?mogę?moge???
IDŹ DO SPISU TREśCI!!!
hehehehe

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Sty 2008, 15:13 
Dołączenie:
Październik 2007
ten temat tchnie jakas nienaturalną uprzejmoscią, tego sie nie spodziewałam czytając pierwszy post ;-)
Co do złośliwych uwag, uwazam, ze czasem rzeczywiscie Madelaine jest nadgorliwa, ale z drugiej strony wole czytac jej ironiczne uwagi niz potok słów rodem z blokowiska.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Sty 2008, 16:39 
Dołączenie:
Styczeń 2008
linka napisał(a):
crocosilk napisał(a):

IDŹ DO SPISU TREśCI!!!
hehehehe

Wiesz co? Mówiąc mi o spisie treści i informacji o kliencie TSL wprowadziłaś mnie w błąd i straciłaś mój cenny czas. !!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Sty 2008, 17:59 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
crocosilk napisał(a):
Wiesz co? Mówiąc mi o spisie treści i informacji o kliencie TSL wprowadziłaś mnie w błąd i straciłaś mój cenny czas. !!

Czyżby?
A może jednak nie potrafisz korzystać ze spisu treści? 8-)

Tam jest odnośnik do strony Teen SL. Tam - download. Zajrzyj, to się dowiesz...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Sty 2008, 04:12 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
crocosilk napisał(a):
linka napisał(a):

IDŹ DO SPISU TREśCI!!!
hehehehe

a pamiętam jak madelaine mówiła.. nie połapią się w ironiach..ech..

[ Dodano: 2008-01-26, 04:13 ]
SiS napisał(a):
ten temat tchnie jakas nienaturalną uprzejmoscią, tego sie nie spodziewałam czytając pierwszy post ;-)
Co do złośliwych uwag, uważam, ze czasem rzeczywiście Madelaine jest nadgorliwa, ale z drugiej strony wole czytac jej ironiczne uwagi niz potok słów rodem z blokowiska.

moja droga, ja mogę być nienaturalnie bezczelna ale w życiu nie uprzejma;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Sty 2008, 12:03 
Dołączenie:
Październik 2007
nie chce offtopicować, ale LINKA, rozwaliłaś mnie (lol) - co to znaczy "nienaturalnie bezczelna"??? zapędziłas sie chyba troszkę w dywagacjach słownych.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Sty 2008, 14:34 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
SiS napisał(a):
nie chce offtopicować, ale LINKA, rozwaliłaś mnie (lol) - co to znaczy "nienaturalnie bezczelna"??? zapędziłas sie chyba troszkę w dywagacjach słownych.

dziewczyno ja mam takie loty, że to jest jeszcze nic ;)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso